chirurg naczyniowy lublin

Sortuj

dr hab. n. med. Andrzej Wolski

Chirurg naczyniowy   (+1 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz, szybko i skutecznie pozbyłam się żylaków co poprawiło moją pewność siebie i samopoczucie. Polecam

dr n. med. Marek Chrapko

Radziwiłłowska 5

Średnia ocen: 5/5

W stu procentach polecam tego lekarza wykonał mi bardzo szybko i sprawnie zabieg usunięcia żylaków . Ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy i wysłucha co kogo boli i martwi

lekarz Mirosław Melaniuk

Gliniana 32
Lublin

Jest wspaniałym człowiekiem, który traktuje pacjenta z godnością. Dzięki niemu moja 84-letnia babcia Janina żyje mimo tego że szanse nie były zbyt wielkie. Tacy ludzie jak on są bohaterami w dzisiejszych czasach i zdecydowanie należy mu się szacunek. Dziękuję Panu w imieniu całej naszej rodziny.
Łukasz

Opinia dodana przez: Łukasz

prof. Sławomir Rudzki

Chirurg naczyniowy   (+6 więcej)

Lublin

Wspaniały człowiek, traktujący pacjenta niezwykle uprzejmie. Lekarz o najwyższej kulturze osobistej, ciepły, serdeczny

dr Ryszard Nawrocki

Chirurg naczyniowy   (+1 więcej)

Centrum Medyczne MEDICOS
Lublin ul.Onyksowa 12
Lublin

Bardzo dobry lekarz to co robi to jego pasja i powolanie cieplo podchodzi do pacjenta jest szczery odbiera lub oddzwania na kazdy telefon rewelacyjnie przeprowadzil zabieg ginekomasti a przy okazji polecam klinike w Swidnicy mila domowa atmosfera i opieka Renata

Opinia dodana przez: renata

lekarz Grzegorz Borek

Wojewódzki Szpital Kliniczny
al. Kraśnicka
Lublin

Bardzo dobry specjalista, wspaniały człowiek. Zoperował mi żylaki na obu nogach różnymi metodami, laserową i tradycyjną, w ramach NFZ. Polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Piotr Terlecki

Lublin

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek i znakomity specjalista. Bardzo życzliwy. Bardzo DZIĘKUJĘ - wdz.

Opinia dodana przez: wiesław

dr hab. n. med. Tomasz Zubilewicz

Klinika Chirurgii Plastycznej dr. Kuczyńskiego
Lublin ul. Jaczewskiego 2
Lublin

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek, znakomity specjalista,złote ręce,z pełnym zaangażowaniem ratuje ludzkie życie. Bardzo uprzejmy ,życzliwy,charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą, po prostu-WIELKI CZŁOWIEK . Nie znajduję słów wyrażających wdzięczność-serdecznie DZIĘKUJĘ -wdz.

Opinia dodana przez: wiesław

lekarz Adam Skwarzyński

Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
Lublin

Miły i do tego z wysoka kulturą osobistą. Polecam każdej osobie.

Miły i do tego z wysoka kulturą osobistą. Polecam każdej osobie.

lekarz Paweł Jóźwiakowski

Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
Lublin

Pan dr jest bardzo dobrym fachowcem, operował moją mamę. Ma bardzo dużo pacjentów.