śląskie chirurg naczyniowy

szpital miejski
Sienkiewicza
Żywiec

Średnia ocen: 5/5

Wyjatkowo kompetentny lekarz, spokojnie i rzeczowo tlumaczy chorobe i leczenie-profesjonalista godny polecenia

Opinia dodana przez: M Stachura bmstachura

dr n. med. Mariola Dul

UNICARDIA Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń
Fieldorfa Nila 14/3u
Kraków

Średnia ocen: 5/5

Ktoś mi polecił panią doktor na początku miałem wątpliwości czy kobieta może być dobrym chirurgiem ! Pani doktor nie jest dobra jest rewelacyjna !! Miła rzeczowa , kompetentna. BARDZO POLECAM !

lekarz Andrzej Polak

PCK 1
Wojkowice

Średnia ocen: 5/5

Znakomity specjalista, cierpliwy, zabawny z dobrym podejściem. Nie daje stosu obietnic bez pokrycia.
Usuwałam u niego żylaki na łydce ...

Usuwałam u niego żylaki na łydce w Katowicach, zabieg szybki, nieprzyjemny ale nie bolesny.
Fakt, że sporo panikowałam ale lekarz nie stracił zimnej krwi. Jeśli będę jeszcze musiała zabieg powtarzać to tylko u dr Polaka.
Pozdrawiam i dziękuje.

Autentycznie polecam.

Opinia dodana przez: Paulina

Tomasz Gul

Katowice

Średnia ocen: 5/5

Jest super lekarzem i człowiekiem więc serdecznie Polecam Go każdemu :) :) :) :) Pozdrowionka moi mili <3

Opinia dodana przez: Julia

lekarz Urszula Zimoń

Rybnik

Średnia ocen: 5/5

Lekarz godny polecenia! Pani doktor konkretna w postępowaniu, a przy tym bardzo uprzejma( co wśród lekarzy jest niestety rzadkością). Klarownie omawia sposób leczenia. Naprawdę jestem Jej bardzo wdzięczna za pomoc :)

Opinia dodana przez: Olga85_

prof. dr hab. n. med. Otto Hantke

Częstochowa

Średnia ocen: 5/5

Pierwszy i z pewnością jedyny specjalista w Polsce, który o przewodach limfatycznych wie wszystko. Od ponad 20 lat szukałam lekarza w całej Polsce, który będzie potrafił "coś" zrobić z moją "limfą" i dopiero profesor Hantke uwolnił mnie od "schorzenia". Za to co zrobił dla Polskiej medycyny powinni oddać jego rodzinie pałacyk, który utracili.

lekarz Paweł Loranc

Chirurg naczyniowy   (+2 więcej)

Centrum Medyczne MEDHOUSE
Radlińska 68
Wodzisław Śląski

Przez przypadek trafiłam do tego chirurga w Wodzisławiu Sl. i muszę przyznać, że mile się zaskoczyłam. Bardzo dokładny lekarz - mogę z czystym sumieniem polecic.

Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Krzysztof Lenkiewicz

Chirurg naczyniowy   (+2 więcej)

Katedra i Oddział Kliniczny Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej WSS nr 4
Al. Legionów 10, 41-902
Bytom

Rewelacyjny lekarz z powołania! Jeszcze takiego nie spotkałam.Kompetentny, miły i godny polecenia :)

Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Jacek Kostecki

Katowice

Profesjonalista, a przede wszystkim człowiek, który przywrócił mi wiarę w lekarzy. Spokojny i opanowany, uprzejmy i miły. Nie traktuje ludzi przedmiotowo. Usuwa tylko to czego nie da się już ratować. Lekarz, któremu można zaufać, u którego bez obaw można podjąć leczenie. Pozdrawiam, i dziękuję za wszystko co dla mnie zrobił.

Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Krzysztof Pietrzak

BESKIDZKIE CENTRUM MEDYCZNE
DĄBROWSKIEGO 3/1
Bielsko-Biała

Wystawiłem maksymalne oceny, jednak w moim odczuciu nie one mają największe znaczenie, dla mnie osobiście najważniejsze są efekty Jego pracy-kule i wózek stoją w piwnicy - i to jest dla mnie najistotniejszy rezultat pracy dr K. Pietrzaka.
Edward Ch. z Bielska -05-2015

Opinia dodana przez: Edward Ch.