chirurg naczyniowy sosnowiec

Sortuj

lekarz Andrzej Polak

Chirurg naczyniowy   (+1 więcej)

PCK 1
Wojkowice

Średnia ocen: 5/5

Znakomity specjalista, cierpliwy, zabawny z dobrym podejściem. Nie daje stosu obietnic bez pokrycia.
Usuwałam u niego żylaki na łydce ...

Usuwałam u niego żylaki na łydce w Katowicach, zabieg szybki, nieprzyjemny ale nie bolesny.
Fakt, że sporo panikowałam ale lekarz nie stracił zimnej krwi. Jeśli będę jeszcze musiała zabieg powtarzać to tylko u dr Polaka.
Pozdrawiam i dziękuje.

Autentycznie polecam.

Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Krzysztof Lenkiewicz

Chirurg naczyniowy   (+2 więcej)

Katedra i Oddział Kliniczny Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej WSS nr 4
Al. Legionów 10, 41-902
Bytom

Rewelacyjny lekarz z powołania! Jeszcze takiego nie spotkałam.Kompetentny, miły i godny polecenia :)

Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Michał Olejczyk

Chirurg naczyniowy   (+2 więcej)

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
Sosnowiec

Pan doktor nie mógł operować (amputować nogi ponieważ nie pracuje w żadnym ośrodku , który wykonuje takieoperacje

lekarz Bartłomiej Jarnot

Chirurg naczyniowy

Kisielewskiego
Sosnowiec

Ogólnie jestem pod wrażeniem.Pierwszy raz korzystałem z diagnozy naczyniowca bo zmusił mnie do tego stan mojego zdrowia.Po wstępnym przestawieniu moich dolegliwości z kończynami dolnymi i objawami jakie mi towarzyszą lekarz wykonał badanie doplerowskie wydając opinię a jednocześnie wypisał skierowanie na badania angio TK stwierdzając przy tym, że czekają mnie trzy operacje wstawienia bay passów gdyż obecny stan jest krytyczny. Z wynikami angio TK kazał stawić się na kolejną wizytę i ustalenia przebiegu operacji chirurgicznych.Polecam Pana doktora wszystkim, którzy potrzebują pomocy lekarza naczyniowca.

Opinia dodana przez: TADEUSZ

lekarz Andrzej Zbrojewski

Chirurg naczyniowy   (+1 więcej)

Średnia ocen: 1/5

Nigdy więcej "charytatywnie nie leczę 100 zł sie należy" nic sie nie dzieje wielkiego ,a pacjent za 2 dni zmarł.To nie lekarz to ...