Lekarze Chirurg naczyniowy Sosnowiec

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Doskonały lekarz, specjalista w każdym calu, poświęca nawet swój prywatny ,wolny czas kiedy sytuacja tego wymaga, a ja osobiście doświadczyłam takiej sytuacji. W czasie kiedy miałam podłączony VAC urządzenie do podciśnieniowej terapii leczenia ran właśnie w sobotę nastąpiła mała awaria urządzenia tak mnie się wydawało, zadzwoniłam do pana doktora oczywiście bez żadnego problemu prosił podjechać pod klinikę . Doktor również podjechał do kliniki, sprawdził założone mi urządzenie ,wszystko okazało się ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Andrzej Lekstan

NZOZ AN-MED
ul. Ludwika Zamenhofa 26/6
41-200 Sosnowiec

Konsultacja chirurgiczna nie kosztuje dużo, bo zaledwie 150 zł, a przedstawia kompleksowy obraz sytuacji pacjenta. Człowiek po wyjściu z gabinetu doskonale wie, na czym stoi i jakie ma możliwości leczenia. A to jednak sporo daje.
Opinia dodana przez: Bartłomiej

lek. dent. Ewa Kicka

Chirurg stomatolog

Kaliska 39a
41-200 Sosnowiec

Witam! Chodzę do Pani doktor od przeszło 30 lat i nigdy się nie zawiodłem:) Poza doskonałym podejściem do swojego zawodu, zawsze służy profesjonalną poradą, jest miła i sympatyczna:) Mam do niej pełne zaufanie i zawsze ze spokojem oddaję jej moje, czasem szwankujące "pianino" do naprawy:))) Polecam gorąco!!!
Opinia dodana przez: Mariusz Cz.

lekarz Krzysztof Szaniewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Monika Rajca-Drugacz, Janusz Drugacz
Jana Kilińskiego 46/XII
41-200 Sosnowiec

Polecam- osobowość o silnej motywacji pomocy chorym.Atutem lekarza jest sposób przekazywania wiedzy dotyczącej dolegliwości chorobowych pacjenta.Fachowość,empatia,indywidualność,spokój i opanowanie to predyspozycje, których można pozazdrościć,dlatego mój wybór był oczywisty.
Opinia dodana przez: dmd2

dr Aleksander Czajka

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Szkoda że tylko 5 gwiazdek, bo Pan Aleksander zasługuje na 6+ To niespotykany na te czasy lekarz: kompetentny, cierpliwy ,życzliwy, z poczuciem humoru i można by tak długo, ale co najważniejsze rewelacyjny specjalista. Jestem po zabiegu usunięcia żylaków z nogi i polecam wszystkim tego super gościa- takie tylko opinie o nim słyszałam i potwierdzam. Dziękuję bardzo i życzę zdrówka Panu Doktorowi- 100 lat. Wdzięczna Pacjentka
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Karol Warwas

CM Sante
Aleja Wolności 6
Sosnowiec

Zdecydowanie polecam. Bardzo kompetentny. Pomocny. Ma wiele pomyslow i rad aby pomoc w chorobie. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Wojciech Śliwiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne DENTIMED
Stefana Kisielewskiego 19
41-219 Sosnowiec

Lekarz który u mnie wykonywał operację udrożnienia tętnicy szyjnej. Kompetentny, miły, uprzejmy po prostu super. Czułem się jak niebie. Godny polecenia a przy okazji chciałbym bardzo serdecznie Mu podziękować. Dzięki Doktorze! Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej
Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Janusz Sznajder

Żeromskiego 14/5
41-200 Sosnowiec

Pan doktor Janusz Sznajder to ostoja spokoju i profesjonalizm w pełni słowa znaczeniu.Wspaniały chirurg-onkolog ceniony przez pacjentów.Wyrazy głębokiego szacunku i uznania dla Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Marcin Musiewicz

Rejonowe Pogotowie Ratunkowe Sosnowiec
ulica Czarna 14
41-200 Sosnowiec

Doktor Marcin jest bardzo dobrym chirurgiem , fantastycznym człowiekiem o wielkim sercu ,swoją pracę wykonuje profesjonalnie i z charakterem potrafi bardzo ale to bardzo dobrze zaopiekować się bardzo chorymi ludźmi , a do tego w różnych sytuacjach potrafi pozytywnie podejść do rodziny chorego pacjenta i dać iskierkę nadziei. Mnie właśnie tego kopa pozytywu brakowało za to bardzo Panie Doktorze Marcinie dziękuję .Jednak gdyby okazało się kiedyś że będę potrzebować chirurga ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Mariusz Malczyk

ul. Stawowa 3/16
41-214 Sosnowiec

Witam wszystkich byłam pierwszy raz u lekarza na wizycie .Musze powiedzieć ze byłam pod wrażeniem jak uprzejmy .Dokładnie mówił o chorobie ,co nie zdarza się u innych lekarzy .Polecam wszystkim .
Opinia dodana przez: ika

lek. dent. Bożena Wilczewska

Chirurg stomatolog

ul. Tabelna 18 A
41-200 Sosnowiec

Niestety Bożena Wilczewska zmarła 20.08.2015. R.I.P. :-((((((((( ************************************************************************************************************************************************
Opinia dodana przez: GREG

lekarz Grzegorz Oczkowicz

Chirurg ogólny, Transplantolog

CENTRUM DIALIZA - OPIEKA SPECJALISTYCZNA
Jabłoniowa 27
41-200 Sosnowiec

Wysokiej klasy specjalista, godny polecenia. W dniu 23.11.2023 r. przeprowadził u mnie operację wstawienia do tętniaka aorty brzusznej stentgrafa. Szybko poradził sobie z komplikacjami jakie pojawiły się u mnie w tracie operacji. Jestem mu bardzo wdzięczny, że przywrócił mnie do życia. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE !
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Paweł Jastrzębski

Traumatolog, Ortopeda

Grota Roweckiego 7
41200 Sosnowiec

świetny fachowiec, ma ogromną wiedzę i doświadczenie, jest bardzo komunikatywny i wiarygodny. Polecam :)
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Jacek Molenda

Kaliska 41
Sosnowiec

Fantastyczny człowiek i fachowiec. Strach przed zabiegiem minął po minucie rozmowy z Panem Doktorem. Niezwykłe podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Danuta Ilczuk

Chirurg stomatolog, Protetyk

Lenartowicza 108
Sosnowiec

Polecam z całego serca. Super podejście do dzieci. Wiem, bo zaliczyliśmy nie jeden gabinet. Dopiero Pani Dr udało się z moim dzieckiem.

lekarz Daria Dranka-Bojarowska

An-Med. NZOZ. Specjalistyczne gabinety lekarskie
ulica Zamenhoffa 26/6
41-200 Sosnowiec

Z całego serca dziękuję Pani doktor Darii i polecam każdemu. Pani doktor jest cudotwórcą, zoperowała mi olbrzymią przepuklinę , podjęła się ciężkiego zadania, którego nikt w Polsce nie chciał się podjąć. Przeszłam wcześniej 6 operacji, Pani doktor naprawiła szajs, który zostawili w moim brzuchu inni lekarze. Dała mi szanse na nowe, lepsze życie, dała mi motywację i uratowała mój stan fizyczny i emocjonalny. Bardzo dziękuję za pełen profesjonalizm, opiekę, empatię ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jacek Sypniewski

Chirurg dziecięcy

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu
ulica Zapolskiej 3
41-218 Sosnowiec

Wspaniały specjalista. Ogromna wiedza poparta doświadczeniem. Trafna diagnoza. Dyspozycyjny dla pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. med. Jerzy Wilgus

Chirurg plastyczny

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Miesiąc temu pan doktor przeprowadził u mnie operację powiększania piersi wraz z jednoczesnym ich podnoszeniem. Bardzo bałam się efektu gdyż czytając opinie wiem,że nie każdy pacjent jest usatysfakcjonowany efektami takich operacji narzekając głównie na blizny ale także i ogólnie na kształt nowych piersi. Opinie o panu doktorze też są różne. Decyzje o wyborze pana doktora pojęłam w 50% ze względu na dogodną lokalizację a w 50% kierując się uśrednieniem przeczytanych ...
Opinia dodana przez: Olga

lek. med. Mariusz Kasperczyk

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec

Pan doktor usuwał mi kamienie jestem bardzo zadowolona Bardzo dobry i miły lekarz Dziękuję Panu doktorowi który przyjął mnie na izbie przyjęć i skierował mnie właśnie do tego Pana Doktora Bardzo dziękuję Panom M Domagała i M Kasperczak oboje godni polecenia super lekarze
Opinia dodana przez: Renata S

dr Maciej Supernak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Agrotex Leszek Gajek
Zegadłowicza 3
41-200 Sosnowiec

Bardzo miły człowiek, profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz z powołania dla którego kazdy pacjent jest ważny.