warszawa chirurg naczyniowy

Sortuj

dr n. med. Krzysztof Ostrowski

Chirurg naczyniowy   (+4 więcej)

MediSpace
ul. Spokojna 5

Godny polecenia. Cierpliwy, kompetentny, odważny - w dobrym tegobsłow znaczeniu. Potrafi wyjść z konwenansów gdy chodzi o dobro pacjenta

Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Robert Tworus

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny przy ul. Banacha
ul. Banacha 1a

Jestem po zabiegu SKLEROTERAPI ,który zakończył się SUKCESEM. Długo oczekiwałam na ten zabieg ,ale mogę się tylko cieszyć ,że to, właśnie On ,dokonał tego ostrzyknięcia . Jest EFEKT ,co przekłada się na mój komfort. Ufam temu człowiekowi i czuję się pod profesjonalną opieką medyczną. Sama przyjemność obcować z takim człowiekiem. Przy moich skłonnościach naczyniowych ,cieszę się że dotarłam do właściwego specjalisty i ,że JEST.R*.Ślicznie DZIĘKUJĘ . Renata*

Opinia dodana przez: renata

dr n. med. Sadegh Toutounchi

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Średnia ocen: 5/5

Lekarz, jakich się rzadko spotyka. Pełen troski o pacjenta, cierpliwy i posiadający ogromne poczucie humoru. Wspaniały chirurg i cudowny człowiek. W pełni zasługuje na uznanie. Polecam Go każdemu potrzebującemu :)

Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Michał Żółtowski

Lucerny 117

Średnia ocen: 5/5

WSPANIAŁY LEKARZ-CZŁOWIEK Z POWOŁANIA !!! Wspaniały kontakt z pacjentem. Badanie bez pośpiechu,z zachowaniem godności pacjenta, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie.Bardzo dziekuję

Opinia dodana przez: Maria Dąbrowska

dr n. med. Zbigniew Salamon

Marszałkowska 84/92

Średnia ocen: 5/5

Witam serdecznie, Pana Zbigniewa Salamona spotkałem w przychodni Medicover na ul.Inflanckiej w Warszawie. Sposób w jaki opisał mi sam zabieg który mnie czekał, mam na myśli fachowość i profesjonalizm, nie pozostawił cienia wątpliwości, kto będzie go przeprowadzał. W dniu zabiegu zostałem jeszcze raz dokładnie poinformowany co mnie czeka i jak będzie wyglądało samo usunięcie znamienia (dużego). Oczywiście wszystko przebiegło, bez jakichkolwiek problemów, po prostu rewelacja. Również opieka po zabiegu, super. Z całą odpowiedzialnością mogę gorąco polecić Pana doktora Zbigniewa Salomona jako rewelacyjnego chirurga.

dr n. med. Marcin Osęka

Średnia ocen: 5/5

Prawdziwy lekarz z powolania! Oby bylo takich wiecej! Zawsze znajdzie czas dla każdego pacjenta, swietne podejscie!

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Waldemar Macioch

None
Wyszogrodzka 6/47

Średnia ocen: 5/5

Lekarz-człowiek dla którego najważniejszy jest pacjent i jego rodzina. Wspaniały specjalista w dziedzinie, którą się zajmuje. Podejście indywidualne do każdego pacjenta i jego schorzeń. Człowiek o wielkim sercu.

Opinia dodana przez: Magdalena