Lekarze Chirurg naczyniowy Włocławek

lek. dent. Alicja Chmielewska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Reja 4 lok. 6
87-800 Włocławek

Pani Doktor jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie, nie ma konkurencji w naszym województwie,mogę polecić każdemu kto czuje strach przed wizytą w gabinecie stomatologicznym.

lekarz Mariusz Burak

Chirurg onkolog

CDL Włocławek
Włocławek

cała moja familia się zjechała i chciała iść do doktora. zabrałem ich w podróż, to trochę jest do przejechania. ruszyliśmy i zrobiliśmy wszelakie badania od stóp do głów. rewelacja. dr godny swoich umiejętnoiści i zaufania. znam i ufam na setkę.
Opinia dodana przez: Dariusz z Warszawy

lekarz Radzisław Trzciński

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku
ulica Barska 13
87-800 Włocławek

Pan Doktor Radzisław Trzciński Jest Lekarzem Godnym Polecenia. Czuje wewnętrznie ,Że Szlachetny Pan Doktor to Bardzo Dobry Człowiek,który pomaga ludziom bezinteresownie. Z opinii innych pacjentów wiem,że Szlachetny Pan Doktor kompleksowo podchodzi do każdego przypadku Pan Doktor Jest Uprzejmy i z Troską traktuje każdego człowieka potrzebującego pomocy. Ja osobiście nie miałam Zaszczytu Poznać Pana Doktora ,ale jeżeli Człowiek Lekarz Specjalista ma tak długi staż pracy to Musi Być Wyjątkowym Człowiekiem Lekarzem ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Przemysław Galbfach

Stacja Pogotowia Ratunkowego we Włocławku
ulica Lunewil 15
87-800 Włocławek

Lekarz, który rozmawia z pacjentem.Omawia i proponuje najlepsze rozwiązanie problemu.Profesjonalista .W tym co robi jest najlepszy.Leczy do końca.Najlepszy lekarz.Dziekuje bardzo za profesjonalne przeprowadzenie operacji przetoki odbytu .28.05.2021 . Robert Kawecki
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Marta Rozbicka

Pediatra, Chirurg dziecięcy

Wiewiórcza 6
87-800 Włocławek

Naprawdę miła i profesjonalna. :) Mimo nieprzyjemnego charakteru zabiegu (związany z wrastającymi paznokciami, niezwykle bolesna sprawa) zapewniła mi maksymalny komfort psychiczny i fizyczny.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Grzegorz Polak

Chirurg onkolog, Lekarz med. paliatywnej

87-800 Włocławek

Profesjonalne podejście do pacjenta, zabieg wykonany bezboleśnie, podczas zabiegu cały czas kontakt z pacjentem, doskonałe tłumaczenie postępowania, zalecenia po zabiegu, troskliwe podejście niwelowało stres. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Adam Majczyński

87-800 Włocławek

Bardzo miły lekarz. Świetny chirurg. Kontakt z pacjentem na najwyższym poziomie. Jestem wdzięczna za doskonale wykonany zabieg oraz za empatię wykazaną podczas każdej wizyty. Miałam szczęście, że będąc w poradni trafiłam na tak profesjonalnego lekarza. Dziękuję Panie Doktorze. Pozostała wdzięczność, chociaż ostatnia wizyta w szpitalu była kilkanaście lat temu.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Robert Zamielski

87-800 Włocławek

Lekarz bardzo kompetentny, godny polecenia i zaufania. Każdą wolną chwilę poświęca pacjentowi. Dobrze tłumaczy daną chorobę i jej leczenie.
Opinia dodana przez: Oliwia

lekarz Wojciech Pytel

Chirurg dziecięcy

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku
ulica Barska 13
87-800 Włocławek

Bardzo miły z podejściem do dzieci lekarz polecam w 100 % wszystko tłumaczy rodzicom co dolega dziecku i jak jest plan leczenia. Byłoby bardzo miło gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak pan doktor
Opinia dodana przez: Anna
Nie sposób przecenić wdzięczności, jaką czuję wobec Doktora Krzysztofa Konopki. To nie tylko znakomity fachowiec, ale także niezwykle serdeczny człowiek, który potrafił mnie przygotować do zabiegu z humorem i empatią. Jego sposób rozmowy z pacjentem sprawił, że czułem się jak rozmawiając z przyjacielem, a nie tylko jako kolejny pacjent. Zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego przebiegł bez żadnych powikłań, co jest zasługą nie tylko jego umiejętności, ale także troskliwej opieki całego personelu. ...
Opinia dodana przez: Janusz Gajewski

lekarz Wołodymir Matuła

Winiecka
87-800 Włocławek

Wspaniały lekarz, godny polecenia. Kompetentny, rzeczowy, cierpliwy, o wysokiej kulturze osobistej i wyjątkowo serdecznym, pełnym empatii stosunku do pacjenta. Według mnie, to po prostu dobry człowiek i lekarz z powołania. Gorąco dziękuję Panu Doktorowi za profesjonalnie wykonaną operację mojej mamy, a także ciepłe słowa w trudnych dla mnie chwilach.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Grażyna Brzezińska

Chirurg stomatolog

Gabinet Chirurgii Stomatologicznej
ul. Polna 26 "Drumet"
87-800 Włocławek

bardzo sympatyczna pani doktor Swietnie znieczula ma profesjonalne podejście do pacjenta ceny są niskie nie płaci się za kontrolę po wizycie w tym gabinecie pozbyłam się strachu pacjentka
Opinia dodana przez: basia

dr Bartosz Nowakowski

Chirurg ogólny, Ortopeda

ul. Wieniecka 43
87-800 Włocławek

Najlepszy ortopeda, jakiego znam !!! Bardzo ciepły, życzliwy, z poczuciem humoru. Bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem podchodzi do każdego problemu i z szacunkiem odnosi się do pacjentów. Operacja, którą przeprowadził Pan Doktor całkowicie zmieniła komfort mojego życia. Pan doktor wytłumaczył wszelkie wątpliwości, odpowiedział na każde pytanie, na jesieni poddam się drugiej operacji i mam nadzieję że operować mnie będzie Dr. Nowakowski. Szczerze polecam wizytę u Pana doktora.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Daniel Zaborowski

odz.chirurgiczny
87-800 Włocławek

Nie podważam kwalifikacji i kompetencji zawodowych Pana Zaborowskiego, ale czytając te opinie trudno mi uwierzyć, że mogą być aż tak rozbierzne. Nie oczekuję, żeby Pan Zaborowski był miły i miał pełne empatii podejście do pacjenta. Tych cech Pan Doktor Zaborowski nie posiada w sobie. Natomiast idąc do lekarza każdy z nas oczekuje, żeby lekarz miał wiedzę, kwalificacje, doświadczenie i umiejętności. Czy Pan Zaborowski posiada te cechy? Mam wątpliwości. Krótko i ...
Opinia dodana przez: Ela

Jerzy Grela

Chirurg naczyniowy

Włocławek

Lekarz godny polecenia, fachowość, szacunek do pacjenta. Jednym słowem, . Przychodnia ul.Szpitalna. Polecam, bravo
Opinia dodana przez: Sławek

lekarz Jan Rewicki

ul. Jeżynowa 47
87-800 Włocławek

Dobry chirurg, solidnie wykonuje pracę na bloku. Jednak jego podejście po operacji wydaje się nieco infantylne, nie tłumaczy w pełni pacjentowi procesu leczenia ani podejmowanych działań. Poświęca mało czasu pacjentowi, trzeba go szukać aby dowiedzieć się czegoś więcej.
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

lekarz Andrzej Kołodziej

Reja 13
Włocławek

Wygląda na to, że Pan zapomniał o przysiędze Hipokratesa, którą zapewne składał. Wszystkie negatywne opinie zasłużone w pełni, szkoda że nie czytałem ich przed wizytą. Trafiłem dzisiaj 24 listopada 2020 do gabinetu Reja 13. Pani o godzinie 14 umówiła mnie na godzinę 18. Pasuje, pełny pęcherz do USG. Jako, że skończyłem swój dyżur wcześniej poczekałem 3 godziny. Objawy ostry ból nerek/jądra szukanie prywatnie lekarza, bo covid. Po oczekiwaniu 1,40 h ...
Opinia dodana przez: Patryk Przybyszewski

dr n. med. Piotr Cisowski

Chirurg onkolog

ul. Królewiecka 1A
87-800 Włocławek

24 stycznia 2023 w CO w Bydgoszczy Pan Doktor Cisowski usuwał mi zmienione onkologicznie znamiona skórne. Podczas trwania zabiegu Pan Doktor chętnie odpowiadał na zadawane przeze mnie pytania związane z przeprowadzanym zabiegiem, czym dawał wyraz swojej empatii, fachowości i doświadczenia zawodowego. Nie stronił również od spraw pozamedycznych. Byłem i jestem pod wrażeniem (!), o czym nie omieszkałem poinformować Pana Doktora przy opuszczeniu gabinetu. Reasumując, zabieg przeprowadzony fachowo w miłej atmosferze. ...
Opinia dodana przez: Jerzy K.

lekarz Piotr Brycki

ul. Królewiecka 1A
87-800 Włocławek

Bardzo przyjemny lekarz, pomocny i zaangażowany. Zna się na tym co robi i ma empatię dla ludzi. Przyjął po mimo braku umówionej wizyty na nfz. Niewielu takich lekarzy niestety

dr n. med. Aleksander Grigorjew

Gabinet
Włocławek

moja kochana Babcia umarła podczas jego dyżuru. czekaliśmy na operacje amputacji nogi tydzień, najpierw na oddziale wewnętrznym potem na chirurgii ogólnej codziennie słysząc 'jutro'. Noga była martwa, zimna, sina, pojawiły się plamy opadowe. mam wrażenie ze to było celowe odwlekanie, by pacjentka umarła nie na stole,tylko przed operacją. do tego, mimo koszmarnych biegunek a potem wymiotów nawet po łyżeczce wody Babcia nie była żywiona pozajelitowo, mimo ciągłych próśb rodziny o ...