zachodniopomorskie chirurg naczyniowy

dr n. med. Boguslaw Kompf

klinika zdrowych nog
reduty ordona 54

Średnia ocen: 5/5

bardzo zadowolona jestem z zabiegu,mogę teraz chodzić w butach,żałuję że wcześniej takiej decyzji nie podjęłam.

Opinia dodana przez: teresa

dr n. med. Arkadiusz Każmierczak

klinika pum

Średnia ocen: 5/5

Bardzo zaangazowany lekarz. Leczyl moja mame. Amputowano jej dwie nogi, a mimo to bardzo walczyl. Niestety organizm nie wytrzymal.

lekarz Olga Szyroki-Lichota

ul. Henryka Wieniawskiego 36/7

Średnia ocen: 5/5

W czerwcu 2015 Pani Doktor usuwała mi całkowicie tarczycę w szpitalu na Arkońskiej. Operacja i okres poopercyjny bez najmniejszych powikłań. Blizna pooperacyjna najmniejsza spośród wszystkich innych pacjentek, które również miały usuwaną tarczycę w tych dniach, ale u innych chirurgów. Szwy samorozpuszczalne, także jako jedyną minęła mnie powtórna wizyta u chirurga na ich zdjęcie. Ja szczerze polecam i dziękuję Pani Doktor za profesjonalizm.

Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Elżbieta Polańska

ulica Arkońska 4

Średnia ocen: 5/5

Super lekarz,bardzo dobry fachowiec oraz świetne podejście do pacjentów.Polecam Panią Polańską.
Były pacjent.

Były pacjent.

Opinia dodana przez: Sławek

dr n. med. Samir Zeair

Chirurg naczyniowy   (+2 więcej)

SPWSZ

None

polecam !!! człowiek o złotym sercu, wszystko wyjaśni, poświęca czas pacjentowi, doradzi co można zrobić, czego unikać. pierwszy raz wyszłam z gabinetu z uśmiechem - nigdy nie spotkałam tak dobrego chirurga naczyniowego.

Opinia dodana przez: Iza

dr n. med. Tomasz Marszałek

Zamenhofa 26
Koszalin

Polecam ,jestem zachwycona wizytą.Kompetentny,poświęcił mi dużo czasu,wykonał dokładnie badanie,wytłumaczył.

dr Zbigniew Gołofit

Gabinet Chirurgiczny
Partyzantów 19/1
Koszalin

Lekarz godny polecenia. Na wizycie czułam się komfortowo, nie miałam zastrzeżeń. Nawet dopatrzyłam sie certyfikatu lekarzy medycyny estetycznej co u mnie mocno zaplusowało. Polecam

Opinia dodana przez: Misza

dr hab. n. med. MiŁosŁaw Cnotliwy

SPSK-2
POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 72
Szczecin

w syczniu 2011 byłem operowany przez dr Cnotliwego, zrówno przed i po operacji tętniaka aorty poświęcał mi dużo czasu, zachowuje się również tak w stosunku do innych pacjentów - przygotował mnie do operacji tak,że mniej się bałem a była to operacja wysokiego ryzyka.Jestem wdzięczny i wyrażam wielki szacunek.AG

dr n. med. Marek Tomczak

Chirurg naczyniowy   (+3 więcej)

Gabinet Chirurgiczny
Lipie 3 (wieś)
Wałcz

dla mnie rewelacja! prawdziwy specjalista od medycyny estetycznej! kompetentny i uprzejmy! nie robi złudzeń by wyciągnąć pieniądze! naprawdę polecam i dziękuję!

Opinia dodana przez: mira

dr Halina Szumiłowicz

SPSK 2
Medicus Szczecin
Szczecin

Niezwykle uprzejma i sympatyczna Pani doktor, a w dodatku wspaniały fachowiec. Razem z moim ojcem odwiedziliśmy wielu lekarzy, ale dopiero leczenie zaproponowane przez dr Szumiłowicz przyniosło efekty. Zdecydowanie osoba godna polecenia!

Opinia dodana przez: Marcin