chirurg ogólny

EMC Instytut Medyczny
Pilczycka 144-148
Wrocław

Średnia ocen: 5/5

Dziękuję Panu doktorowi, może dla niego był to mały zabieg jednak mnie uwolnił od uciążliwego bólu i dyskomfortu. Lekarz widać, że ma wysokie kompetencje i doświadczenie, wzbudza zaufanie, a to niezmiernie ważne. Jedynie ciężko się czasem dodzwonić, ale to zrozumiałe u takiego specjalisty.

Opinia dodana przez: Marta G
Najbliższy termin: 2 Lut o 10:00 # 2
Chirurg ogólny Warszawa dr hab. n. med. Michał Wszoła

dr hab. n. med. Michał Wszoła

Wola, Warszawa

Bardzo dobry fachowiec. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u lekarza. Dokładnie wytłumaczył mi mój stan i jak należy dalej postępować. Po wizycie jestem dobrej myśli.

Chirurg ogólny Poznań dr hab. n. med. Dawid Murawa

dr hab. n. med. Dawid Murawa

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

Wielkopolskie Centrum Onkologii
ulica Garbary 15
Poznań

porządny gość a zarazem wybitny fachowiec polecam wszystkm.takich ludzi jak docent trzeba szukać ze świecą.

Opinia dodana przez: janusz
Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Krzysztof Ostrowski

dr n. med. Krzysztof Ostrowski

Chirurg ogólny   (+4 więcej)

Wola, Warszawa

Godny polecenia. Cierpliwy, kompetentny, odważny - w dobrym tegobsłow znaczeniu. Potrafi wyjść z konwenansów gdy chodzi o dobro pacjenta

Opinia dodana przez: Aneta
Chirurg ogólny Warszawa lekarz Andrzej Berman

lekarz Andrzej Berman

Chirurg ogólny   (+2 więcej)

Wola, Warszawa

Świetny lekarz i świetna placówka w której przyjmuje (Medispace - chyba od Spece ;)
Dokładnie tłumaczy chorobę i możliwości leczenia. ...

Dokładnie tłumaczy chorobę i możliwości leczenia. Dziękuję i tak samo jak poprzednik - szacunek za kompleksowe podejście.

Opinia dodana przez: Jan Nowak
Najbliższy termin: 23 Sty o 16:00 # 8
Chirurg ogólny Wrocław prof. dr hab. n. med. Andrzej Dorobisz

prof. dr hab. n. med. Andrzej Dorobisz

Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny
ul. Bulwar Ikara 16
Wrocław

Średnia ocen: 5/5

Doktor Dorobisz to wyjątkowy lekarz, który nie tylko traktuje pacjenta jako osobę wyjątkową, ale pozytywnie nastawia nawet w trudnych przypadkach. Do niego nie jest strach przyjść nawet gdy ma się świadomość, że jego interwencja ze skalpelem jest niezbędna.

lek. med. Roman Burda

Chirurg ogólny

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Roman Burda
ul. Szydłówek Górny 1
Kielce

Średnia ocen: 5/5

Dr przeprowadził u mnie zabieg pomniejszenia warg sromowych mniejszych z sukcesem. Teraz wyglądają super. Bardzo gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Marta
Chirurg ogólny Katowice lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Alex Alli-Balogun
Połomińska 16
Katowice

Średnia ocen: 5/5

Pierwszy raz w życiu trafiłem na tak miłego, uprzejmego i profesjonalnego lekarza. Oprócz normalnych zaleceń i wskazówek odnośnie leczenia, dodatkowo na każde moje pytanie uzyskałem wyczerpującą odpowiedź. Podczas wizyty nie czułem się jak zwykły kolejny przypadek, lecz jakbym był wyjątkowy. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora :)

Opinia dodana przez: Mariusz