Filtruj terminy

Lekarze Chirurg ogólny Bieruń

lekarz Jacek Machnik

ulica Węglowa 73/3
43-155 Bieruń

Bradzo sympatyczny i kompetentny lekarz, przeprowadzał u mnie dwa zabiegi chirurgiczne i naprawdę jestem bardzo zadowolona z jego podejścia, profesjonalizmu no i przede wszystkim stosunku do pacjenta... do takich lekarzy, aż miło się chodzi na wizyty, chociaż niestety kolejki u Pana doktora są bardzo duże nieraz w przychodni po 2-3 godziny się wyczekałam no ale świadczy to tylko o jego profesjonalizmie i o tym, że ludzie obdarzają go zaufaniem skoro ...
Opinia dodana przez: Mieszkanka Bierunia

lek. dent. Piotr Łabuś

Chirurg stomatolog

Wylotowa 24
43-150 Bieruń

Bardzo dobry chirurg!!! Miałam do usunięcia 2 zatrzymane ósemki, zabieg był bezbolesny, wszystko mi doktor wyjaśnił. Dodatkowo koszt był niższy porównując inne placówki.

lekarz Leszek Kryczek

Granitowa 16
43155 Bieruń

Nieuprzejmy, brak empatii w stosunku do pacjenta, niezależnie czy ma pacjent 80 czy mniej lat, masz wrażenie, że jesteś intruzem na wizycie, nie polecam

lekarz Mieczysława Maślisz-Pęksa

Lekarz medycyny pracy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rejonowa "FAMILIA-MED" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Chemików 37
43-150 Bieruń

Mój tata po wizycie u dwóch lekarzy pierwszego kontaktu został skierowany na konsultację do chirurga. Od kilku dni cierpiał na bóle w pachwinie, które uniemożliwiały mu funkcjonowanie. Ostry ból powodował, że nie przespał kilku nocy. Pierwsze pytanie Pani doktor Mieczysławy Maślisz-Pęksa brzmiało: po co Pan do mnie przyszedł. Po czym lekarka nie zbadała go w ogóle i skierowała na USG. Wizyta trwała 2 minuty. Zdecydowanie nie polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Jan Krzykawski

Chirurg stomatolog

Zdrowia 8
43150 Bieruń

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Andrzej Tarnowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lecznictwa Ambulatoryjnego "ESCULAP"
Warszawska 177
43-155 Bieruń