Lekarze Chirurg ogólny Olsztyn

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Klinika Okólna
ul. Okólna 3
10-699 Olsztyn

To jest fachowiec. Na pierwszy rzut oka nieprzyjemny, ale zna się na swojej robocie i jest naprawdę dobry. Dziękuję bardzo.
Opinia dodana przez: jan

lekarz Maciej Sadowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

gabinet w Przychodni przy Dworcowej
Żołnierska
Olsztyn

Wspaniały specjalista , super lekarz a przede wszystkim bardzo miły człowiek. Już po pierwszej wizycie mi pomógł. Dziękuje Panie Doktorze :) Jest Pan WIELKI !!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Bożena Janina Celej

lek. dent. Romuald Muczyń

Chirurg stomatolog

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Olsztyn

Najlepszy stomatolog. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Ratuje najtrudniejsze przypadki. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Tadeusz Peterlejtner

szpital.dziecięcy.olsztyn
mroza.13f
Olsztyn

Doktor leczył mnie z przypadłości szczeliny odbytu. Leczenie maściami nic nie dało i finalnie wykonał zabieg w gabinecie. Doktora mogę polecić. Ceni się lecz pomógł mi.

lekarz Maciej Biernacki

Centrum Medyczne "LUX MED" Sp. z o.o. w Olsztynie
ul. Bartosza Głowackiego 28
10-900 Olsztyn

Miły pan doktor i rzeczowy. Szczerze polecam. Casu poświęcił tyle ile potrzebowałam i zadawałam pytania

lekarz Artur Zalewski

10-228 Olsztyn

WITAM...mam bardzo pozytywna opinie na temat tego lekarza,sympatyczny,miły,dobre podejscie do pacjenta,wesoły z poczuciem humoru,pomimo choroby i operacji,moj pobyt na oddziale był bardzo pozytywny
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Krzysztof Jacyna

pl. Konstytucji 3 Maja 3
02-100 Olsztyn

Chciałabym serdecznie podziękować Panu Doktorowi za fachową pomoc i leczenie mojego taty Jana. Pan Doktor Jacyna 11 lat walczył o taty nogę. Wykazał się ogromnym profesjonalizmem, empatią i zrozumieniem. Rzadko teraz spotyka się osoby o tak wielkim sercu. Panie Doktorze dziękuję w imieniu mojego taty, mamy i rodzeństwa. Życzymy Panu wszystkiego najlepszego - wdzięczna Rodzina z Nowosad.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Bartłomiej Biedziuk

10-228 Olsztyn

Pierwszy raz trafiłam na lekarza z taką kompetencją i podejściem do pacjenta.Życzyć sobie i innym pacjentom więcej TAKICH SPECJALISTÓW. Krótko mówiąc ....lekarz z powołania...wdzięczna pacjentka

lekarz Marek Kowalczyk

Przychodnia Specjalistyczna w Olsztynie
ulica Dworcowa 28
10-437 Olsztyn

Pan Doktor dwukrotnie operował mojego męża, ostatnio 1,5 miesiąca temu. "Złote ręce" - szybka rekonwalescencja, prawie niewidoczne blizny. Bardzo dziękujemy.
Opinia dodana przez: B.Sz.

lekarz Jacek Lasocki

Uniwerystecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
al. Warszawska 30
10-082 Olsztyn

Miło mi napisać pierwszą opinię o Panu doktorze. Dokładnie tydzień temu miałam operowaną przepuklinę pępkową . Wszystko poszło bardzo sprawnie, szybko poczułam się dobrze. Bardzo ucieszyłam się, że po operacji nie będę miała blizny, ani szwów do zdjęcia, Pan doktor wybrał optymalną metodę operacji - przez pępek. Miły i skromny człowiek, a przy tym doskonały fachowiec. Dziś byłam na kontroli w przychodni chirurgicznej - wszystko pięknie się goi. Prawie już ...
Opinia dodana przez: B.Sz.

lekarz Grażyna Barańska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Centrum Profilaktyki i Diagnostyki Piersi Sp. j.
Stefana Żeromskiego 8A/2
10-351 Olsztyn

Jestem pacjentką p. dr G. Barańskiej. Pani Doktor dobrze rozumie co czuje kobieta dowiadująca się, że ma raka i musi mieć usuniętą pierś. Cierpliwie tłumaczy gdzie się udać, zapisuje na kartce terminy. Jest to bardzo pomocne dla chorych. Jest bardzo ciepłą, życzliwą osobą. Szczerze polecam chorym trafienie pod opiekę do Pani dr Grażyny Barańskiej.
Opinia dodana przez: barbara

dr Wiesław Pesta

Szpital Uniwersytecki w Olsztynie
Olsztyn

Gorąco polecam dr.Wiesława Pestę. Jestem ponad dwa lata po operacji zmniejszenia żołądka u doktora. Jak bym miała podjąć jeszcze raz tą samą decyzję to bym wybrała doktora. Mam bliżej do Gdańska ale wybrałam właśnie dr.Wiesława Pestę, który mnie operował w Olsztynie. Nie miałam żadnych powikłań po operacji. Jeszcze raz polecam
Opinia dodana przez: Pati
Cóż za zaskoczenie, można by powiedzieć szok. Chciało by się powiedzieć, że wszyscy, którzy mówią, że współczesna służba zdrowia "kuleje" - nie mają racji!!!. Po prostu jestem mile zaskoczony tym, co mnie, a dokładnie moją żonę, w ostatnich dniach spotkało. Małżonka moja od dłuższego czasu borykała się z bólami, których źródłem były kamienie w pęcherzyku żółciowym. 22 czerwca 2015 r. w nocy konieczna była pomoc ambulatoryjna, którą uzyskaliśmy w Szpitalu ...
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Artur Piktel

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Wojewódzki szpital dzieciecy
ul.Żołnierska
Olsztyn

Bardzo dobry lekarz ,hirurg super zna się na rzeczy. godny pole enia

lekarz Artur Zalewski

10-228 Olsztyn

Decyzję o operacji u Pana doktora podjęłam czytając opinie innych pacjentów. Teraz mogę napisać ,że mieliście rację, to wspaniały lekarz. Ważne, że swobodnie można z doktorem porozmawiać, dopytać o wszystko. U mnie operacja bez komplikacji, blizna mała, scyntygrafia ok, nic nie zostało. Lekarze z WIM chwalili.
Opinia dodana przez: JOLANTA

lek. dent. Cezary Bizon

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

1 Maja 13
10-117 Olsztyn

Po wizycie potwierdzam przekazane mi opinie, że jest to bardzo dobry lekarz. Zdolny chirurg szczękowy i stomatolog. Szybko uporał się z moim skomplikowanym problemem. Jest kontaktowy i bezpośredni. Przedstawia pacjentowi plan leczenia i wszystko szczegółowo objaśnia. Odczuwa się, że praca jest jego pasją. Dziękuje Panie Doktorze!
{'id': 6664, 'name': u'Olsztyn'} Urolog dziecięcy
                                       dr Maciej Fedoniuk

dr Maciej Fedoniuk

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Klinika Okólna
ul. Okólna 3
10-699 Olsztyn

Naprawdę godny polecenia i świetny chirurg.Operowal mojego syna gdy naprawdę były nikłe szanse na zachowanie jego męskości Pan dr dokonał cudu mimo że stan był beznadziejny i musial poprawiac po innym lekarzu co zapewne nie bylo proste.Rozwazny i nie podejmuje pochopnych decyzji lekarz któremu można zaufać i powierzyć swoje dziecko.Jestesmy wdzięczni dziękujemy.
Opinia dodana przez: Bujakowska Monika

dr n. med. Wojciech Choiński

Chirurg ogólny, Urolog dziecięcy

Mickiewicza 4 lok. 5
Olsztyn

Bardzo kompetentny specjalista na płaszczyźnie merytorycznej i etycznej. Operował moja córkę, jestem i będę wdzieczna. Grażyna Rodak, Szczytno

lekarz Adam Szendorowicz

Chirurg dziecięcy, Ortopeda

Wojewodzki Specialistyczny Szpital Dzieciecy
Olsztyn

Jestem pod olbrzymim wrażeniem kontaktu z lekarzem. Absolutnie godny polecenia - rzeczowy, konkretny, świetny specjalista. Mimo pandemii bardzo spokojny i uprzejmy - znalazł czas, aby wytłumaczyć mi konieczność przeprowadzenia operacji dziecka i zaraz po niej przyszedł, żeby poinformować mnie, że wszystko przebiegło zgodnie z planem.
Moja historia zaczęła się w 2008r.W wieku 21 lat mój ginekolog badał mi piersi bardzo się wystraszyłam, gdy usłyszałam,że jest jakieś zgrubienie. Ale na szczęście przez przypadek, trafilam do bardzo dobrego lekarza. Która nie tylko była lekarzem,ale też wspaniałą KOBIETĄ, która rozumiała młodą przestraszoną dziewczynkę. Którą bała się,że straci swoją piękną pierś. Pani dr. Bożena Laskowska-Kaczmarczyk zrobiła wszystko,aby najpierw upewnić się, czy oby napewno usunięcie guza jest konieczne. Po roku ...
Opinia dodana przez: Basia