chirurg ogólny opolskie

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Tadeusz Cielniaszek
Krapkowicka 20
Opole

Średnia ocen: 5/5

Rewelacyjny lekarz. Po prostu ta dobra strona służby zdrowia. Wizyta, zabieg miło ,profesjonalnie i skutecznie.

Opinia dodana przez: Mariusz Gola

lekarz Artur Kurzeja

Milmed
Wodna 1
Krapkowice

Średnia ocen: 5/5

Właśnie jestem po operacji laparoskopowej woreczka żółciowego u dr Kurzei. Popropstu rewelacja! Ten lekarz to najbardziej właściwa osoba we właściwym miejscu. Jeśli miałbym komuś polecić chirurga to właśnie jego. Profesjonalizm w każdym calu. Same plusy i żadnego minusa. Podejście do pacjenta- wzór. Uprzejmośc i pełen profesjonalizm. Jeszcze raz bardzo panu doktorowi dziękuję:)

Andrzej Mazur

Głubczyce

bardzo mi pomógł poleca świetnego fachowca

bardzo mi pomógł poleca świetnego fachowca

dr Piotr Jastrzębski

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

Medicus

Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 5/5

Szybkie rozpoznanie choroby, propozycja zabiegu i jego wykonanie. Oby do lekarzy się nie dostawać, a jeżeli już, to do takiego jak doktor Piotr.

Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Andrzej Chwiłowicz

Powstańców Śląskich 9
Strzelce Opolskie

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz ;)najlepszy u jakiego byłam :D Polecam tego lekarza :)

Bardzo dobry lekarz ;)najlepszy u jakiego byłam :D Polecam tego lekarza :)

Opinia dodana przez: Snupik22 Snupik22

lekarz Stanisław Bara

Powstańców Śląskich 3a
Dobrodzień

Średnia ocen: 5/5

JEST NAJLEPSZYM LEKARZEM JAKIEGO ZNAŁEM, MIMO SWOJEGO WIEKU I TAK DIAGNOZY SIĘ SPRAWDZAJĄ. NIEJEDEN CHIRURG MOŻE MU POZAZDROŚCIĆ.

lekarz Bogumiła Wasylenki

None
Ozimska 65
Chrząstowice

Średnia ocen: 5/5

Najlepsza Pani Doktor świata, oprócz swojej dziedziny zna też kilka pobocznych, co gwarantuje kompleksowe leczenie

lekarz Tomasz Podgórski

SP ZOZ Kędzierzyn-Koźle Oddział Chirurgii Ogólnej
Roosevelta 4
Kędzierzyn-Koźle

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz. Bardzo uprzejmy, wszystko wytłumaczy odnośnie choroby i leczenia. Szczegółowe podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Sławomir Sobótka

None
ulica Pocztowa 12
Krapkowice

Średnia ocen: 5/5

Profesjonalista w każdym calu, wspaniały specjalista i lekarz, życzliwy i bardzo przyjazny pacjentowi. Mam ogromne zaufanie do Pana Doktora, a fakt że jeżdżę 60km. na wizyty i leczę się w krapkowickim KCZ jest potwierdzeniem rzetelnej opinii. Jestem szczęściarzem, że z polecenia trafiłem do KCZ i pod opiekę Pana Doktora.
Przy takich Lekarzach choć trochę lżej znosi się przykre następstwa długotrwałej choroby.

Opinia dodana przez: Witold W.