opolskie chirurg ogólny

OPTIMA MEDYCYNA SPÓŁKA AKCYJNA
ulica Nyska 2
Prudnik

Średnia ocen: 5/5

Pan doktor Dariusz Sokołowski ze szpitala w Opolu na Katowickiej to lekarz z powołania. Nie tylko wybitny specjalista, ale przyjaciel, zawsze uśmiechnięty, pomocny, dostępny o każdej niemal godzinie dla pacjenta zarówno telefonicznie jak i drogą mailową.

Opinia dodana przez: KATARZYNA

lekarz Dariusz Sokołowski

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

None
ul. Elewów 12/9
Gdańsk

Średnia ocen: 5/5

SUPER LEKARZ.WIZYTA U ONKOLOGA ,TO ZAWSZE STRES,ALE PAN DOKTOR POTRAFI WYTŁUMACZYĆ,ZLECA DODATKOWE BADANIA.JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.POLECAM KAŻDEMU

Opinia dodana przez: wkurzona

Chirurg onkolog

Gdańsk

Doktor Dariusz Sokołowski jest doskonałym specjalistą, tłumaczy wszystko dokładnie, zrozumiale, powtarza do pełnego zrozumienia. Pociesza tonem głosu, pewnością siebie. Nabiera się do Niego zaufania od razu i nawet na chwilę nie straci!
Doktorze, Wielkie Dzięki i powodzenia!

Opinia dodana przez: ewa

Sasanek 8
Łódź

Właśnie zakończyłam leczenie u doktora i dlatego postanowiłam napisać opinie. Miałam problem z hemoroidami, ale dr Sokołowski skutecznie go rozwiązał. Polecam metodę evrf, ze względu na natychmiastowe efekty, krótkie i spokojnie do przeżycia zabiegi oraz przede wszystkim skuteczność!!! Poza tym sam doktor jest bardzo sympatyczny i potrafi podejść do pacjenta w taki sposób, ze tak w sumie krępujące problemy, jakimi są żylaki odbytu i związane z tym skrępowanie i strach szybko znikają. Na początku trochę sie wstydziłam, ze będzie mnie leczyć mężczyzna, a nie kobieta, ale teraz nie żałuje tego wcale i bardzo sie cieszę, ze trafiłam do tego doktora.

dr Tadeusz Cielniaszek

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Tadeusz Cielniaszek
Krapkowicka 20
Opole

Średnia ocen: 5/5

Rewelacyjny lekarz. Po prostu ta dobra strona służby zdrowia. Wizyta, zabieg miło ,profesjonalnie i skutecznie.

Opinia dodana przez: Mariusz Gola

lekarz Artur Kurzeja

Milmed
Wodna 1
Krapkowice

Średnia ocen: 5/5

Właśnie jestem po operacji laparoskopowej woreczka żółciowego u dr Kurzei. Popropstu rewelacja! Ten lekarz to najbardziej właściwa osoba we właściwym miejscu. Jeśli miałbym komuś polecić chirurga to właśnie jego. Profesjonalizm w każdym calu. Same plusy i żadnego minusa. Podejście do pacjenta- wzór. Uprzejmośc i pełen profesjonalizm. Jeszcze raz bardzo panu doktorowi dziękuję:)

Andrzej Mazur

Głubczyce

bardzo mi pomógł poleca świetnego fachowca

bardzo mi pomógł poleca świetnego fachowca

dr Piotr Jastrzębski

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

Medicus

Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 5/5

Szybkie rozpoznanie choroby, propozycja zabiegu i jego wykonanie. Oby do lekarzy się nie dostawać, a jeżeli już, to do takiego jak doktor Piotr.

Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Andrzej Chwiłowicz

Powstańców Śląskich 9
Strzelce Opolskie

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz ;)najlepszy u jakiego byłam :D Polecam tego lekarza :)

Bardzo dobry lekarz ;)najlepszy u jakiego byłam :D Polecam tego lekarza :)

Opinia dodana przez: Snupik22 Snupik22

lekarz Stanisław Bara

Powstańców Śląskich 3a
Dobrodzień

Średnia ocen: 5/5

JEST NAJLEPSZYM LEKARZEM JAKIEGO ZNAŁEM, MIMO SWOJEGO WIEKU I TAK DIAGNOZY SIĘ SPRAWDZAJĄ. NIEJEDEN CHIRURG MOŻE MU POZAZDROŚCIĆ.

lekarz Bogumiła Wasylenki

None
Ozimska 65
Chrząstowice

Średnia ocen: 5/5

Najlepsza Pani Doktor świata, oprócz swojej dziedziny zna też kilka pobocznych, co gwarantuje kompleksowe leczenie

lekarz Mariusz Lipka

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
Wyzwolenia 7
Zabrze

Średnia ocen: 5/5

Doskonały chirurg,kompetentny i znakomity operator.Specjalista od zabiegów trudnych,dla innych chirurgów niemożliwych do wykonania.Do tego rzeczowy i uprzejmy człowiek.Polecam w 100%

lekarz Tomasz Podgórski

lekarz Tomasz Podgórski

Chirurg ogólny

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca IV Oddział Kardiologii Inwazyjnej, Elektrostymulacji i Angiologii
ulica Roosvelta 2
Kędzierzyn-Koźle

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz. Bardzo uprzejmy, wszystko wytłumaczy odnośnie choroby i leczenia. Szczegółowe podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Mirosław