Lekarze Chirurg ogólny Ostrów Wielkopolski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Maciejewscy A.K., lek. stomatolodzy. Gabinet
Strzelecka 19A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Chodzę od lat, rodzina również. Implanty, protezy, poprawianie po innych dentystach, zdjęcia, sprzęt - wszystko na najwyższym poziomie. Czasem jak czytam te negatywne opinie zastanawiam się czy Wy się chcecie z dentystą zaprzyjaźnić? Jest uprzejmy, jak się o coś pytam to odpowiada, jak nie pytacie to o co pretensje? Kiedyś chodziłam do baaardzo miłej pani dentystki i wszystko mi spaprała. (Maciejwski musiałam robić mi nowe plomby bo pani troszke niedokładnie ...
{'id': 21753, 'name': u'Ostr\xf3w Wielkopolski'} Chirurg ogólny
                                       lekarz Piotr Gross

lekarz Piotr Gross

Chirurg ogólny, Proktolog

Gabinet Chirurgii Laserowej Piotr Gross
Śmigielskiego 20
63-400 Ostrów Wielkopolski

Doktorze dziękuję serdecznie za pomoc. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wrastający paznokieć wyleczony bezboleśnie. Efekt zabiegu zachwycający. Polecam wszystkim pacjentom potrzebującym pomocy.
Opinia dodana przez: MONIKA

dr Józef Wcisłek

Chirurg urazowy, Ortopeda

Ostrów Wielkopolski

Byłam z dzieckiem u Pana doktora na kontroli bioderek- super podejście do dzidziusia, wszystko dokładnie zbadał, wyjaśnił, pokazał, obejrzał dziecko kompleksowo- nie tylko same bioderka, miły , uprzejmy i z poczuciem humoru- bardzo polecam Pana doktora
Opinia dodana przez: Karolina

Wojciech Malkowski

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim - Lecznictwo Ambulatoryjne
Limanowskiego 20/22
63-400 Ostrów Wielkopolski

Pan dr Malkowski to kompetentny lekarz, ma wspaniałe podejście do pacjenta, Będąc u niego człowiek wie że dokonał dobrego wyboru. To człowiek bardzo kulturalny i grzeczny. Polecam!!

lekarz Zbigniew Chruścicki

ul.Wrocławska
63-400 Ostrów Wielkopolski

Przesypatyczny lekarz, uspokoił podczas zabiegu, wszystko wytłumaczył i na poważnie podszedł do problemy gdy tylko powiedziałam że znamię jest bolące i uciążliwe w codziennym życiu. Naprawdę polecam od serca a panu doktorowi dziękuję za szybką i bezbolesną pomoc ❤️

lekarz Tadeusz Puchalski

Centrum "Tatko"
Śmigielskiego 20 II piętro
63-400 Ostrów Wielkopolski

Polecam z całego serca ,bardzo dobry specjalista parę lat wstecz operował mojego syna ,noga została tak zoperowana ze odbyło się bez jakiej kolwiek rehabilitacji.

lekarz Witold Miaśkiewicz

Centrum "Tatko"
Śmigielskiego 20 II piętro
63-400 Ostrów Wielkopolski

Pan Doktor to poprostu Mistrz!!!! Pełen profesjonalizm , bardzo konkretny.Lekarz z powołania odrazu widać. 💪
Opinia dodana przez: Szymon Kielce

dr Kawa Hasan

Familia Medica
Kościuszki 15
63-400 Ostrów Wielkopolski

Takich fachowców nam trzeba !!! Od wejścia do gabinetu, zostałem prefesjonalnie poinformowany co będzie podane, jak zostanie wykonany zabieg kolonoskopii oraz co się z tym wiąże. Każda czynność była na bieżąco konsultowana ze mną. Zabieg obył się bardzo profesjonalnie. Widać, że Pan doktor zna się na rzeczy i doskonale wie co robi. Nie dość, że jest dobrym fachowcem to chętnie porozmawia w trakcie zabiegu aby rozluźnić atmosferę i często stresujący ...
Opinia dodana przez: Krzychu

lekarz Andrzej Hajdukiewicz

BAKRA Sp. z o.o.
ul. Nowa Krępa 18
63-400 Ostrów Wielkopolski

Wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu. Profesjonalne,życiowe podejście w którym priorytetem jest pacjent. Wszystko na wysokim poziomie życzliwy uśmiechnięty na co dzień. Nigdy nie spotkałam się z tak sympatycznym i fachowym podejściem do pacjenta. Jeśli ktoś szuka znakomitego chirurga serdecznie polecam. Takich jak Pan dr.Hajdukiewicz potrzeba więcej.
Opinia dodana przez: Magdalena Kasprzak

dr Piotr Sokol

Ostrów Wielkopolski

Wspaniały lekarz, pełen profesjonalizmu ale również empatii i wielkiej życzliwości w stosunku do dziecka i rodzica. Pan doktor wszystko rzetelnie wyjasnia, ma cudowne podejście do dziecka, życzyłbym sobie żeby pediatrzy byli chociaż w połowie tak empatyczni i sympatyczni jak Pan doktor. Od doktora bije takie ciepło, oby więcej takich lekarzy. Pozdrawiam i z całego serca polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

Piotr Sokół

oddział chirurgii dziecięcej
63-400 Ostrów Wielkopolski

najlepszy chirurg dziecięcy jakiego spotkałam. moje dziecko nie chce słyszeć o jakimkolwiek innym lekarzu
Opinia dodana przez: Magda

Michał Kasznia

Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobry lekarz - kompetentny rzeczowy cierpliwy Korzystałam i nadal mam zamiar korzystac z usług medycznych pan dr Michała Kaszni Polecam innym pacjentom

dr n. med. Andrzej Kotwicki

Ortopeda, Chirurg ogólny

h
marsz. Piłsudskiego 12
Ostrów Wielkopolski

Swietnie ocenił uszkodzenie stawu. Wykonał USG, objaśnił co mam zerwane w stawie skokowym i jak to leczyć.Bardzo kompetentny i przyjazny.Stopa i staw skokowy wyleczone.Oceniam doktora bardzo wysoko jako fachowca w swojej dziedzinie. Internauci czując się anonimowo w sieci wypisują opinie,które są naruszeniem dóbr osobistych i jako takie podlegają odpowiedzialności karnej. Zniesławienie jest przestępstwem przeciwko czci i polega na pomówieniu innej osoby. Przekazywana informacja nie musi poniżyć pomówionej osoby w opinii ...

lekarz Mirosław Falis

Chirurg ogólny, Traumatolog

ul. Wysocka 13 Ostrów Wlkp.
63-400 Ostrów Wielkopolski

Opinia na podstawie pobytu na oddziale Ortopedii i Traumatologii w Ostrowie Wielkopolskim. To co najbardziej rzuciło mi się w o oczy to mocny nacisk na to by pacjent opuścił oddział w jak najlepszym możliwym stanie zdrowia i miał dobre poprawne wyniki badań po operacji. Pan Ordynator jest w tej spawie bezkompromisowy. Oprócz tego, że jest bardzo dobrym ortopedą chirurgiem, jest też świetnym menedżerem zarządzającym. No i najważniejsze, pod maską ciągle ...
Opinia dodana przez: Justyna Z.

dr Ryszard Nawrocki

Chirurg naczyniowy, Chirurg plastyczny

ulica Brzozowa 7
63-400 Ostrów Wielkopolski

Polecam z całego serca! Pan Ryszard konkretny , miły i bardzo doświadczony. Z zabiegu jestem bardzo zadowolona. W klinice czułam sie jak królewna. Opieka na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Adam Janicki

Ostrów Wielkopolski

Jestem bardzo zadowolona Pan Doktor mnie operował -pełen profesjonalizm.Bardzo dobre podejście do pacjenta mogę szczerze polecić.
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Maria Buchwald-Rogalka

Wolności 33
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo sympatyczna lekarka. Poszłam na wizytę prywatnie, od ręki usunięcie kaszaka w łuku brwiowym i plasterek. Szybko, bez bólu i za całość z wizytą 130zł. Dodatkowo pani powiedziała, że mogę się jak chce za kilka dni pokazać, to dobierze maść aby szybciej odpadł strupek. Oczywiście wszystko w już opłaconej kwocie.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Aleksander Olanicki

OLK Sp. z o.o.
Ostrów Wlkp
63-400 Ostrów Wielkopolski

Byłem u tego Pana na wizycie. Przebadał, przeprowadził wywiad, tutaj bez większych uwag. Niestety ale w innych kwestiach muszę skrytykować tego lekarza, otóż bardzo niemiły, wręcz chamski bez powodu. Płacimy składki zdrowotne, a lekarz jakby łaskę robił, że nam pomoże. Tak nie może być. Jeśli ten Pan nie zmieni stosunku do pacjenta to stanowczo Go odradzam. Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowia.

lekarz Karol Kozłowski

Baczyńskiego 13
63-400 Ostrów Wielkopolski

Szanowny panie doktorze, mając na względzie niezwykle trudną i wymagającą powołania oraz poświęcenia pracę, jaką niewątpliwie jest zawód lekarza, przychodząc do Osoby ciężko chorej i jego rodziny z racji hospicjum domowego, powinien pan pamiętać, że przychodzi pan do Człowieka, który ma swoją godność a Rodzina przeżywa ogromne cierpienie i, pomimo beznadziejnej sytuacji, stara się stworzyć jak najlepsze warunki życia w domu, otaczając Go Miłością, walcząc z bezradnością i cisnącymi się ...
Opinia dodana przez: Piotr K.

dr Krzysztof Waliszewski

Chirurg naczyniowy

Ostrów Wielkopolski

Odradzam tego pana każdemu, brak pomocy pacjentowi.Taką opinię ma też na Akademii Medycznej KOMPLETNIY OUTSIDER- sprawdziliśmy do tego nieuprzejmy pacjenta z rozlanym tętniakiem zostawia lekarzowi bez sprzętu taki człowiek nazywa się lekarzem.