Czy chodziło Ci o lekarzy:

Psychiatra

zus

Wrocław

Średnia ocen: 1/5

Nie dziwię się ZUS-owi że trzyma u siebie tego typu ludzi,tacy właśnie potrzebni są w tej instytucji.Niegrzeczny,chamski,poniżający pacjenta,mimo braku kompetencji negujący opinie specjalistów o uznanej renomie.A już propozycja zmiany pracy pacjentowi w wieku przedemerytalnym to istne curiosum!!!

Pediatra

Piłsudskiego 34/53
Skarżysko Kościelne

Średnia ocen: 3/5

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Wspaniałe podejście do dziecka. Rzeczowo i dokładnie tłumaczy i rozmawia z rodzicem na temat dziecka choroby i jej leczenia. Poświęca dużo czasu. Polecam. Szkoda tylko że przyjmuje tylko jeden dzień w tygodniu w przychodni na NFZ.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Ginekolog

Kosynierów Gdyńskich 17 lok. 1
Gorzów Wielkopolski

Pan doktor ma zawsze tyle czasu ile trzeba, wszystko bardzo dokładnie i cierpliwie tłumaczy i nie ignoruje żadnego problemu. Bada bardzo delikatnie. Wspaniały lekarz i człowiek. Jestem Jego pacjentką od 16 lat i zawsze byłam leczona skutecznie i profesjonalnie. Bardzo polecam Pana doktora

świętokrzyskie chirurg ogólny

Sortuj

lekarz Jacek Salwowski

Chirurg naczyniowy
Urzędnicza 16

Średnia ocen: 5/5

Bylam u Pana Doktora na wizycie, zbadal mnie i uznal ze lepiej zajmie sie mna inny lekarz do ktorego podal mi namiar. Bylam pewna ze tak czy siak za wizyte zaplace, poniewaz mnie badal i stracil na mnie troche czasu... a kiedy zapytalam ile place za wizyte odpowiedzial ze przeciez w niczym mi nie pomogl wiec za nic nie bede placic! Takze jesli obawia sie ktos lekarza, dla ktorego ten zawod to tylko zbijanie kasy to Pana Salwowkiego z pewnoscia polecam... Spokojnie i milo wszystko wyjasni i z tego co widze do kazdego podchodzi jak czlowiek :)

Roman Burda

Gabinet lekarski

Średnia ocen: 5/5

Dr przeprowadził u mnie zabieg pomniejszenia warg sromowych mniejszych z sukcesem. Teraz wyglądają super. Bardzo gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Marta

lekarz Wiesław Sitnik

Urzędnicza 16

Średnia ocen: 5/5

Chciałabym polecić każdemu kto szuka dobrego chirurga takim jest właśnie Pan Doktor Sitnik.Dziękuję Panie Doktorze i pozdrawiam serdecznie.

lekarz Andrzej Dembowski

Wileńsska 18
Skarżysko-Kamienna

Średnia ocen: 5/5

Lekarz z powołania, grzeczny, sumienny, znający się na swojej profesji. nawet w sprawach trudnych ma ujmujący stosunek do pacjenta

Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Piotr Nieroda

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

Szpital Kielecki

Średnia ocen: 5/5

chirurg potrafiący wytłumaczyć pacjentowi wszystko czego pacjent chce wiedzieć, świetny lekarz, cierpliwy :)

Opinia dodana przez: Jas_to_ja

lekarz Łukasz Szymański

ulica Massalskiego 4/30

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry Pan Doktor, miły, kulturalny, wszystko bardzo dokładnie tłumaczy, bardzo pomocny, kompetentny, poświęca dużo czasu pacjentowi.

Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Norbert Sławeta

ulica Matejki 7

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry specjalista od 20lat próbowałam leczyć sie i nikt nie po kierował mnie jak Pan doktor .polecam

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Bogusław Lewandowski

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

ul. Kryształowa 2

Średnia ocen: 5/5

Z czystym sumieniem polecam dr. Lewandowskiego! Fachowość, profesjonalizm i dobro pacjenta!
www.chirurg-lewandowski.eu

www.chirurg-lewandowski.eu

Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Artur Pabis

Chęcińska 40

Średnia ocen: 5/5

Najwspanialszy lekarz na świecie sympatyczny miły uprzejmy dokładnie wszystko tłumaczy lekarz z powolania