warmińsko-mazurskie chirurg ogólny

lek. med. Michał Puliński

Klinika Okólna
ul. Okólna 3
Olsztyn

To jest fachowiec. Na pierwszy rzut oka nieprzyjemny, ale zna się na swojej robocie i jest naprawdę dobry. Dziękuję bardzo.

Opinia dodana przez: jan

lekarz Zbigniew Fiedorowicz

Sukiennicza 21
Elbląg

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz i fachowiec wysokiej klasy, a jednocześnie wspaniały człowiek. Jestem szczęśliwa, że gdy zachorował mój mąż trafiliśmy w jego ręce. Rak jelita grubego. Przerażenie i rozpacz. Ale rozmowa z tym lekarzem dała nam wielką nadzieję, mimo że cudów nie obiecywał. Jego stosunek do pacjenta jest niespotykany. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta, dokładnie wszystko wyjaśni, jest miły i sympatyczny. Jest naprawdę lekarzem z powołania. Minęło już trochę czasu, a mąż wciąż wspomina z jaką troskliwością nim się opiekował gdy był w szpitalu. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Panu Doktorowi , dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy
Waleria i Tadeusz Soliwoda

Opinia dodana przez: Waleria Soliwoda

lekarz Maciej Sadowski

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie
Żołnierska 18
Dajtki, Olsztyn

Średnia ocen: 5/5

wspanialy lekarz,kompetentny,wyrozumialy,wspanialy czlowiek,nie liczy czasu ,poswieca kazda chwile choremu ,wazne leczenie ,z serca polecam

Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Michał Olszewski

None
Rzepnikowskiego 9B
Lubawa

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały specjalista, bardzo uprzejmy i kompetentny. Przejmujący się zdrowiem pacjenta. Pan Doktor jest dociekliwy, konkretny, wszystko dokładnie tłumaczy i uważnie słucha. Potrafi pacjentowi poświęcić dużo uwagi. Ma ogromne doświadczenie i doskonałe podejście do pacjenta. Dziękuję Panu Doktorowi za troskliwą i profesjonalną opiekę. Wdzięczna pacjentka.

Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Radosław Kowalewski

DERMEDICA
Legionowa 3/5,6
Białystok

Średnia ocen: 5/5

Wybitny specjalista w swojej dziedzinie i serdeczny człowiek. Dziękuję Panie Doktorze za drugie życie . Waldemar Kruszewski.

dr Józef Rejewski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowej SPECMED
Gdańska 17
Ełk

Średnia ocen: 5/5

bardzo dobry starszy doświadczony lekarz. polecam.

bardzo dobry starszy doświadczony lekarz. polecam.

lekarz Krzysztof Pomorski

Chirurg ogólny

POLKARD Centrum Lekarzy Specjalistów
Olsztyn ul. Jaroszyka 3
Lidzbark Warmiński

Średnia ocen: 5/5

Doskonały fachowiec, a przy tym świetny facet.

Doskonały fachowiec, a przy tym świetny facet.

Krzysztof Gago

Gabinet lekarski

Morąg

Średnia ocen: 5/5

Świetny chirurg, wspaniały człowiek. Cierpliwy, troskliwy, konkretny. Do tego uroczy facet. Same plusy

Opinia dodana przez: Agata

Wojciech Fiedorowicz

Chirurg ogólny

Mazurskie Centrum Zdrowia Zakład Opieki Zdrowotnej w Ełku - "Pro-Medica" w Ełku Sp. z o.o. - Szpital - oddział chirurgii ogólnej

Ełk

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz, profesjonalny, zaangażowany, miły. Dziękuję za bardzo dobrą opiekę.
Polecam gorąco!

Polecam gorąco!