Lekarze Chirurg onkolog Bielsko-Biała

Onkolog

Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II
Wyzwolenia 18
43-300 Bielsko-Biała

Najlepszy lekarz jakiego znam!! Leczy mnie od ponad dwóch lat i dzięki doktorowi wracam do zdrowia!! Nie mogę zrozumieć opinii napisanej przez Anonima, wg mnie ktoś robi doktorowi na złość. Najlepszym dowodem jest to, że pisząc negatywną opinie nie podaje nawet swojego imienia. Ja z całego serca polecam Pana doktora. Jestem starszą osobą i miałam już doczynienia z wieloma lekarzami, ale żaden nie był tak wspaniały jak dr. Rafał!!
Opinia dodana przez: Danuta
{'id': 32591, 'name': u'Bielsko-Bia\u0142a'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Dental-Care
Jana III Sobieskiego 185
Bielsko-Biała

Od jakiegoś czasu leczę się w Dental-Care i jestem bardzo zadowolona. Pani Agnieszka to był trzeci stomatolog, do którego trafiłam. Miałam problemy z jednym z zębów – rozwinięty stan zapalny, ból nie do wytrzymania. Ale nie to było najgorsze. Lekarze, z którymi konsultowałam się wcześniej chcieli usunąć zęba twierdząc, że próchnica jest zbyt zaawansowana a szanse na powodzenie leczenia niewielkie. Z racji, że w pracy mam kontakt z klientem, nie ...
Opinia dodana przez: Anna

Tomasz Samorzewski

Chirurg urazowy, Ortopeda

Szpital Pod Bukami
Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Lekarz chetny do pomocy,słucha i rozmawia z pacjentem.Godny polecenia! Ulga w bólu prawie natychmiastowa. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Marek Szewczyk

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

NZOZ SZPITAL POD BUKAMI
43-300 Bielsko-Biała

Jest dobry w swoim fachu,sympatyczny,rzeczowy w stosunku do pacjenta, wszystko spokojnie wytłumaczy,po wyjściu z gabinetu człowiek czuje się lżejszy o parę kilo,problem choroby nie jest taki straszny.Serdecznie polecam,zawsze przyjmie pacjenta nigdy nie puści chorego z kwitkiem,taki współczesny"JUDYM".
Opinia dodana przez: Bogumiła

lekarz Marcin Kowalski

Onkolog

ul. Wyzwolenia
Bielsko-Biała

Chyba Bóg mi go zesłał!, bo po diagnostyce w szpitalu mój ojciec nie miał żadnych szans. Dr Marcin walczył z chorobą mojego taty 3 lata i 7 m-cy. Mój tato umarł, na 3 dzień po swoich 85-tych urodzinach. Kiedy zadzwonił do mnie dr Kowalski z wynikiem TK (w dniu śmierci taty) i usłyszał co się stało, miałam wrażenie, że jest wstrząśnięty. Znał mojego tatę jako osobę z wyjątkową siłą i ...
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Jerzy Marek

Przechód 1
43-300 Bielsko-Biała

profesjonalizm na najwyższym poziomie, usunął dziecku drugiego zęba bez stresu i jednej łzy, syn zachwycony bo szedł do gabinetu ciężko przestraszony
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Szymon Krysta

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Mirosław Kawulok

Szpital Pod Bukami
Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Wspaniały lekarz z powołania. Cierpliwy, życzliwy, kompetentny. Rzadko dzisiaj można spotkać takich lekarzy. Profesjonalista z dużą wiedzą. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Robert Tobias

Polna 237
43-305 Bielsko-Biała

Wspaniały pan doktor, pełen zapału, empatii i dobrego nastawienia. Po wizycie u takiego lekarza odzyskuje się wiarę w polską służbę zdrowia. Po wizycie w szpitalu wojewódzkim (SOR) i kontakcie z panem doktorem śmiało mogę powiedzieć, że powinien on udzielać korepetycji innym lekarzom z podejścia do pacjenta. Agata Gielata
Opinia dodana przez: Agata

dr Jurek Marek

Gabinet chirurgii stomatologicznej
przychud 1
43-300 Bielsko-Biała

Wspaniały lekarz, bardzo dobry specjalista, czlowiek kompetentny a przy tym bardzo miły.Potrafi przeprowadzać bardzo skomplikowane zabiegi dbając o to aby pacjent nie musiał cierpieć. Wszystkim bardzo polecam tego specjalistę. Miałem już u niego 3 wizyty a także moje córki. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Henryk Mach

lek. stom. Michał Sypień

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień
Piastowska 67a
43-300 Bielsko-Biała

Stomatolog z powołania, duży profesjonalizm, niezwykła sprawność działania i bardzo dobry, niestresujacy kontakt z pacjentem.

lekarz Radosław, Zapart

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II
Wyzwolenia 18
43-300 Bielsko-Biała

Kompleksowa opieka Pana Doktora w trakcie diagnozy, profesjonalnie i fachowo wykonany zabieg usunięcia guza przez Pana Dr.!Spokojny i rzeczowy lekarz;) Bardzo fachowo wykonane cięcie, po zagojeniu blizny będzie praktycznie nie widoczne za co Serdecznie i z całego serca dziękuję. Nie mogłam trafić w lepsze ręce, miałam to szczęście!Jestem ogromnie wdzięczna!
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Jan, Machulec

Stomatologia Rodzinna Frelich
Piękna 1
43-300 Bielsko-Biała

Taki fachowiec musi mieć tutaj ocenę. Byłem u Pana Doktora, trzeba było robić kanałówkę. Poszło sprawnie, kompetentnie, zakończone sukcesem, a do tego w normalnej cenie. Jeżeli szukacie kompetentnego, miłego specjalisty do własnych zębów to polecam całym sobą.

lek. dent. Lucyna Latowicka-Marek

Przechód 1
43-300 Bielsko-Biała

Wspaniała lekarka,konkretna,fachowa i do tego ludzki człowiek.Polecam,naprawde zna sie na leczeniu i usuwaniu zębów,robi to bardzo profesjonalnie.
Opinia dodana przez: westa

lekarz Mariusz Góral

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Miodowa 2
43-300 Bielsko-Biała

Byłam wczoraj na wizycie Jestem bardzo zadowolona z niej. To bardzo miły i kompetentny lekarz . Zbadał mnie zrobił USG ,a ponadto wytłumaczył wszystko , jak mam się poruszać co robić , jakie stosować zalecenia. Dziękuję bardzo - polecam wszystkim tego lekarza.
Opinia dodana przez: Bogumiła

lekarz Dorota Cieślar-Jopek

Onkolog, Radiolog

Bielsko-Biała

Bardzo gorąco polecam pania doktor. Bardzo miła i kompetentna, nie stwarza bariery, swobodnie moża zapytać o wszystko, pod jej opieką czuję się bardzo dobrze. Nawet jak zadzwoniłam po pół roku doskonale mnie pamiętała choć nie byłam ciężkim przypadkiem pani doktor, to było miłe.

dr Mirosław Harężlak

Chirurg dziecięcy

Szpital Pediatryczny
Bielsko-Biała

Lekarz jakiego ze świecą szukać! Syn trafił na oddział chirurgii prosto ze zgrupowania piłkarskiego. Ręka złamana w dwóch miejscach z przemieszczeniem. Lekarz zadzwonił do nas i osobiście wytłumaczył diagnozę oraz poszczególne kroki operacji i dalszego postępowania (my jechaliśmy z innego miasta, więc byliśmy przez kilka godzin w dużym stresie). W tym czasie Pan doktor zajął się naszym synem, wytłumaczył potrzebę operacji, uspokoił go. Sam zabieg przebiegł ekspresowo i bez komplikacji. ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Tomasz Skoczek

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Bielsko-Biała

Najlepszy specjalista w tej dziedzinie! Wszystkim polecam z czystym sumieniem.Należę do strasznych tchórzy jeśli chodzi o wyrywanie zębów- musiałam usunąć obie ósemki. Zabieg całkowicie bezbolesny, z dokładnym omówieniem przed i po zabiegu. Po zabiegu również bez bólu. Zagoiło się rewelacyjnie, mimo, że przy pierwszej ósemce pojawiły się komplikacje z zatoką. Po prostu rewelacja. Z drugim zębęm szłam jak na kawę z koleżanką - całkowicie bez stresu. 8 minut i po ...
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Robert Gulewicz

Rehabilitant, Lekarz sportowy

Rehabilitacja i medycyna sportowa
Nad Niprem 14
43-300 Bielsko-Biała

Pan doktor już drugi raz bardzo mi pomógł. Wyśmienity specjalista ( a kilku ortopedów odwiedziłam wcześniej).Szczerze polecam! Rehabilitacja na bardzo wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Halina

dr n. med. Daniel Jajtner

Chirurg onkolog

ul. Wyzwolenia
Bielsko-Biała

Dr Daniel Jajtner jest bardzo dobrym lekarzem chirurgiem z dużą wiedzą, praktyką i doświadczeniem. Szpital Powiatowy w Oświęcimiu, mając takiego Ordynatora Oddziału Chirurgii, może być pewien, że leczy pacjentów na najwyższym poziome. Wyrażam dr Danielowi Jajtnerowi wielkie podziękowanie i wdzięczność za wykonanie mi trudnego zabiegu operacyjnego w lutym 2023r. Mieczysław.
Opinia dodana przez: Mieczysław