Lekarze Chirurg onkolog Elbląg

lekarz Elżbieta Pędzik

Centrum Terapeutyczne i Szkoleniowe - Swietłana Górka
ul. Żeromskiego 2b, (I piętro)
82-300 Elbląg

Bardzo polecam pania doktor.. Potrafi wysluchac i dobrze doradza.. Opisuje co sie dzieje i pokazuje gdzie co jest zlamane
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Ewa Szumska-Mytych

82-300 Elbląg

Nie ma słów na to jaka wspaniała Pani Doktor!!! Polecam z całego serca! Wspaniała osoba. Szczere podziękowania za wszystko.

lekarz Bogumiła Baran

Rehabilitant, Chirurg dziecięcy

Samodzielny Publiczny Ośrodek Rehabilitacyjno - Terapeutyczy dla Dzieci i Młodzieży
Królewiecka 2
82-300 Elbląg

Bardzo miła wizyta - Doktor z ogromną wiedzą, treściwymi wyjaśnieniami, profesjonalnym i szczegółowym badaniem. Do domu wracałyśmy z ogromną ilością zaleceń rehabilitacyjnych w warunkach domowych po zdjęciu gipsu. Gorąco polecam!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Roman Wolak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

82-300 Elbląg

wspaniały i znakomity specjalista chirurgii naczyniowej dba o pacjenta interesuje się jego stanem troskliwy opiekuńczy zawdzięczam mu życie godny polecenia !!!!

lekarz Jerzy Gołębiowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Wiązowa 10
82-300 Elbląg

Dzięki kompetencji, profesjonalizmowi a także ludzkiej wrażliwości- Pan dr.- Koordynator Oddziału Chirurgii Szpitala Wojewódzkiego w Elblągu wraz z całym sztabem personelu medycznego - DWUKROTNIE uratował życie mojego Taty, który musiał przejść skomplikowane operacje kilku tętniaków. Zawsze będę wdzięczna za ogromne poświęcenie, trud i życzliwość okazaną przez Pana doktora i cały personel kierowanego przez Niego wzorowo Oddziału Chirurgii- wdzięczna córka Pacjenta MB
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Marek Gawieńczuk

82-300 Elbląg

Pan Marek okazał się pierwszą osobą która podjęła się wykonania zabiegu. Mimo że był trochę bolesny Pan doktor był bardzo cierpliwy i wykazał się ogromną troską i współczuciem. Profesjonalny, życzliwy, dodający otuchy- polecam z całego serca!!!
Opinia dodana przez: Aleksandra S

dr n. med. Grzegorz Michalski

82-300 Elbląg

Najlepszy chirurg jakiego w życiu spotkałam.To dzięki niemu moje dziecko uniknęło kolejnej operacji a co za tym idzie zbędnego cierpienia.Wyleczył córce nawracającą przetokę metodą o której o dziwo żaden z Gdańskich specjalistów nawet nie wspomniał.Udzielił tak precyzyjnej i fachowej porady,że takich informacji nie otrzymałam od wszystkich lekarzy razem wziętych u jakich leczyliśmy się do tej pory.Zawsze uśmiechnięty,wesoły.Gdyby nie on nasze "piekło" ciągnęło by się pewnie w nieskończoność.Dla mnie ten człowiek ...

lekarz Piotr Wiosek

Onkolog

82-300 Elbląg

Jestem naprawdę zadowolona to dobry lekarz i mam nadzieję że takim pozostanie..

dr Jacek Wiśniewski

Chirurg naczyniowy

WSZZ ELBLĄG
82-300 Elbląg

Pierwszy raz piszę opinię, ponieważ wizyta u Pana doktora zasługuje na najwyższą ocenę. Fachowa wiedza przekazana w przystępny sposób, dokładne wytłumaczenie zakresu leczenia i poświęcenie tyle czasu ile jest potrzeba. Uprzejmość i kultura lekarza połączona z fachową medyczną wiedzą zasługują na najwyższą ocenę. Jestem pod wrażeniem podejścia do pacjenta i okazaną pomocą
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Wojciech Skonieczny

Robotnicza 79
Elbląg

Wspaniały lekarz, lekarz z powołania anioł nie człowiek Przy tylu chorobach mojego męża i tylu kontaktów z lekarzami to Ten człowiek zasługuje na nagrodę Nobla ,za umiejętność rozmowy z pacjentem ,rodziną ,za wspaniałe chirurgiczne ręce. Znałam tylko jednego lekarza podobnym postępowaniu -to dr. Wojciechowski z Akademii Medycznej w Gdańsku .Dziś stwierdzam że poznałam 2 takiego lekarza Polecam jeżeli masz trafić na operację to tylko do Szpitala na ul. Komeńskiego w ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Zbigniew Fiedorowicz

Sukiennicza 21
Elbląg

Wspaniały lekarz i fachowiec wysokiej klasy, a jednocześnie wspaniały człowiek. Jestem szczęśliwa, że gdy zachorował mój mąż trafiliśmy w jego ręce. Rak jelita grubego. Przerażenie i rozpacz. Ale rozmowa z tym lekarzem dała nam wielką nadzieję, mimo że cudów nie obiecywał. Jego stosunek do pacjenta jest niespotykany. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta, dokładnie wszystko wyjaśni, jest miły i sympatyczny. Jest naprawdę lekarzem z powołania. Minęło już trochę czasu, a mąż ...
Opinia dodana przez: Waleria Soliwoda

lekarz Grzegorz Twardowski

NZOZ Nasza Przychodnia Michał Jędrzyński
Żeromskiego 2B
Elbląg

Lekarz bardzo zaangażowany, zajął się moją trudno gojącą się raną nogi w sposób profesjonalny. Polecam pana doktora innym pacjentom.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Irena Dobrzeniecka

Chirurg dziecięcy, Urolog

Indywidualna Specjalisyczna Praktyka Lekarska
Zw. Jaszczurczego 9/2
82-300 Elbląg

Szanowni Państwo!. Pani doktor to sympatyczna ciepła osoba, Moja wizyta połączona z zabiegiem u Pani doktor to czas spędzony nie tylko jako pacjent ale również jako zwykły człowiek uwikłany w chorobę. Pani doktor wszystko wytłumaczyła tak pokierowała rozmową że nawet się nie zorientowałem a już było po zabiegu. Polecam wszystkim zmagającym się z problemami urologicznymi - umówcie się na wizytę u Pani doktor, a wróci Wam poczucie bezpieczeństwa i będziecie ...
Opinia dodana przez: JAN

Ewa Bielińska

Chirurg stomatolog

Kościuszki 140
82-300 Elbląg

kilka miesiecy temu bylem u pani Bielinskiej mialem zeba do wyrwwania i bardzo sie balem ale ona powiedziala ze to naprawde nic nie bedzie bolalo i tak jak powiedziala to tak bylo podeszla do mnie tak z sercem i szybko i fachowo i juz teraz stomatologow sie nie boje jeszcze raz wielkie dzieki dla niej i naprawde polecam ja ona jest ok

dr n. med. Zygmunt Toczko

Gwiezdna 21
82-300 Elbląg

a czy ktoś się leczyl u pani Marty Kwarciany pani onkolog .jakies opinie na jej temat bo dla nas jest nie kompetentna i nie mila .zero empatii
Opinia dodana przez: emilia

lekarz Krzysztof Filipiuk

Żeromskiego 2b
Elbląg

Bardzo dziękuje panu doktorowi za to ze mnie zoperował w dobie pandemii. Odbijałam sie od szpitala do szpitala - a tu ekspresowe zakwalifikowanie i następnego dnia operacja po której lekarz zaglądał i interesował sie pacjentem bardzo polecam i dziękuje panu doktorowi i całemu personelowi w szpitalu w Pasłęku
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Zbigniew Pawlicki

Mikołaja Reja 18/31
82-300 Elbląg

Opryskliwy , traktuje ludzi z góry. Nie polecam , ma w nosie zdrowie i życie pacjenta. Każe na siebie czekać mimio że nie był nigdzie na wezwaniu tylko z medykami stal sobie na podwórku pod szpitalem i dyskutował w najlepsze .

lekarz Iwona Ryniewicz-Zander

Onkolog

Gwiezdna 21
82-300 Elbląg

Bardzo dziekuje Pani doktor za serce,ogromna empatie,profesjonalizm i czas jaki poswieca Pani mojej ciezko chorej 89 letniej mamie.Zawsze Pani ma czas zeby porozmawiać, wyjaśnić przebieg choroby i tak po ludzku dodać otuchy.Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc.
Opinia dodana przez: Liliana Dziuba

Wojchich Fischer

Szpital Miejski
82-300 Elbląg

Kretyn,cham,ubogie słownictwo ,ubliża pacjentom. ..sprawa do rzecznika .Idiota!!! Musi się leczyć psychiatrycznej!!! Mafia z Majewska na czele! !! To sie skończy. ...traktują ludzi jak gówno. .POMYŁKA! ! Weszła pchły na wasz i nie kim jest!!!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Bożena Bojarska

Centrum Terapeutyczne i Szkoleniowe - Swietłana Górka
ul. Żeromskiego 2b, (I piętro)
82-300 Elbląg

Miałam przyjemność być z dzieckiem u Pani doktor na wizycie kontrolnej ze złamaną nogą. ( w poczekalni nie było tłumów jak zawsze). Byłam mile zaskoczona spokojem i uprzejmością Pani Doktor, oraz rzetelną informacją o uszkodzeniach jakim uległo moje dziecko.
Opinia dodana przez: Katarzyn