Lekarze Chirurg onkolog Jarocin

Traumatolog, Ortopeda

Novamed
Kasztanowa 16
63-200 Jarocin

Znakomity ortopeda!! Jestem 15 lat po artroskopii kolana, od 10 lat trenuje zawodowo kulturystykę, nigdy nie poczułem najmniejszego dyskomfortu z tym związanego! Polecam z czystym sumieniem!!
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr Krzysztof Gruszczyński

NZOZ JAR-MEDIC
ulica Hallera 9
63-200 Jarocin

Bardzo kompetentny lekarz, wszytko wytłumaczył jasno i zrozumiale. Jestem bardzo zadowolona i z całą pewnością mogę polecić tego lekarza jako wybitnego specjalistę.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Piotr Sokol

Chirurg dziecięcy

Jarocin

Wspaniały lekarz, pełen profesjonalizmu ale również empatii i wielkiej życzliwości w stosunku do dziecka i rodzica. Pan doktor wszystko rzetelnie wyjasnia, ma cudowne podejście do dziecka, życzyłbym sobie żeby pediatrzy byli chociaż w połowie tak empatyczni i sympatyczni jak Pan doktor. Od doktora bije takie ciepło, oby więcej takich lekarzy. Pozdrawiam i z całego serca polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Leszek Michalak

Szpital Powiatowy w Jarocinie Sp. z o.o.
ulica Szpitalna 1
63-200 Jarocin

Pan doktor Leszek Michalak specjalista najwyższej klasy w dniu 04.04 2022 miałem operację odtworzenia ciągłości przewodu pokarmowego po dwuletniej ileostomi Pan doktor posiada ogromną wiedzę i umiejętności w zakresie chirurgii Czuję się dobrze i polecam lekarza Bardzo dziękuje też Doktorowi Abdullahi Szaf Za wsparcie przy zabiegu Dziękuje bardzo Pacjent

lek. dent. Mirosława Orzeszyńska-Wójcik

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny M-DENT
Niepodległości 35a
63-200 Jarocin

Pani doktor wyrwała mi tzw. 8, która znajdowała się poza łukiem. Wszystko odbyło się bezboleśnie i bezproblemowo. Polecam.

lekarz Tomasz Huk

Chirurg dziecięcy

Szpital Powiatowy w Jarocinie Sp. z o.o.
ulica Szpitalna 1
63-200 Jarocin

Sam dobrze nie umie odczytać zdjęcia rtg a podważa opis przysłany z Poznania bąć z Warszawy jak odbywa się to w soboty i niedziele
Opinia dodana przez: JERZY

lekarz Artur Kułakowski

Chirurg ogólny, Urolog

Wrocławska 92b
63-200 Jarocin

Z czystym sumieniem Nie polecam!Tata trafił do lekarza z podejrzeniem raka pęcherza moczowego.Mimo wykonanego usg lekarz nie widział 4cm guza.Usg niestety nie było wykonane na pełnym pęcherzu .Wykluczył zaawansowany już nowotwór pęcherza moczowego z przerzutami i skasował 180zł

lekarz Grzegorz Urbański

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Wrocławska 46 (Medicus)
63-200 Jarocin

bardzo pracowity lekarz, kompetentny,odpowiedzialny,opiekuńczy,czasem w nie najlepszym chumorze jak każdy z nas, polecam i oby takich lekarzy było jak najwięcej.

prof. dr hab. n. med. Ewa Nowak-Markwitz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Sienkiewicza 14
Jarocin

Nie pojmuję, skąd te pozytywne komentarze... nie potrafię dobrego słowa powiedzieć w temacie tej pani! Oto moja historia: w grudniu mój ginekolog znalazł zmianę przy jajniku na ok 3 cm, dostałam skierowanie na markery nowotworowe, załamałam się, jestem pielęgiarką, wyobraźnia od razu podziałała... markery okazały się ok, ale poszłam się skonsultować do innej ginekolog prywatnie, potwierdziła diagnozę. Nie było tylko jednogłośne co to za zmiana... po 3 mies. miałam powtórzyć ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Halina Tęczyńska-Swarcewicz