chirurg onkolog łódź

Sortuj wg:
Najbliższy termin: 31 Maj o 17:50 # 1

dr hab. n. med. Dariusz Nejc

Chirurg onkolog

MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów
ul. Narutowicza 42
Śródmieście, Łódź

Docent Nejc jest fachowcem i profesjonalistą. Oprócz tego jest wspaniałym człowiekiem, pełnym życzliwości i taktu, o wysokiej kulturze osobistej. Pacjentów traktuje indywidualnie, dna o ich zdrowie fizyczne i komfort psychiczny. Dzięki jego życzliwości pobyt w szpitalu i dni po operacji są łatwiejsze do zniesienia. Wdzięczne pacjentki (operowane 16 września przez "mistrza") Beata KM i Halina T

Opinia dodana przez: Beata KM

Marek Tazbir

Średnia ocen: 5/5

Anonim
01-08-2013Kompetencje: 5Kompleksowość podejścia: 5Tłumaczenie choroby i leczenia: 5Ilość poświęconego czasu: 5Uprzejmość: 5Godny polecenia: 5
Lekarz z powołania. rzetelny ...

Anonim
Lekarz z powołania. rzetelny i fachowy, zaangażowany w problemy chory

prof. dr hab. n. med. Marek Zadrożny

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

dr Lik Clinic
Rewolucji 1905r 52

Średnia ocen: 5/5

Cudowny człowiek, pełen ciepła i cierpliwości dla pacjentek .Bardzo kompetentny z dużym doświadczeniem i wielką dobrocią lekarz .

Opinia dodana przez: Roma

dr n. med. Maciej Berkan

Klinika Chirurgii Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Łódź

Doskonały fachowiec. Sprawny, rzeczowy, ale empatyczny. Wybitnie inteligentny. Emanuje szczególną energią, która w tej dziedzinie medycyny jest kluczowa. Ujmująca osobowość. Polecam nawet do drobnych zabiegów.

Opinia dodana przez: M

prof. dr hab. n. med. Arkadiusz Jeziorski

kopernik
pabianicka
Łódź

Profesor A. Jeziorski jest wybitnym fachowcem . Jest człowiekiem, pełnym życzliwości i taktu, o wysokiej kulturze osobistej. Oddział , którym kieruje działa na bardzo wysokim poziomie. Pracujący tam personel traktuje pacjentów indywidualnie dając o ich zdrowie fizyczne i komfort psychiczny. Zarówno lekarze jak i pielęgniarki traktują pacjentów z życzliwością i szacunkiem. Wdzięczne pacjentki (operowane 16 września przez Doc. Nejca) Beata KM i Halina T

Opinia dodana przez: Beata KM

lek. med. Marek Bamberski

Szpital im .Kopernika w Łodzi
ul. Pabianicka 62
Łódź

Bardzo dziekuje za wspaniala opieke podejscie do mojej osoby,wdzieczna pacjentka Cecylia Dutkiewicz z Tomaszowa Maz.

dr n. med. Marek Stempień

ZOZ MSW i A w Łodzi
al. Piłsudskiego 135
Łódź

Wspaniały lekarz i CZŁOWIEK.
Rewelacyjny stosunek do pacjenta, dokonały diagnosta. Nigdy nie spotkałam tak dobrego lekarza. Duuużo zdrowia Panie Doktorze

Wspaniały lekarz i CZŁOWIEK.

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Łukasz Rajchert

Kopernik onkologia
Łódż ul.Paderewskiego 4
Łódź

Pan doktor Rajchert to wspaniały fachowiec, ale przede wszystkim cudowny Człowiek. Jest serdeczny, miły, życzliwy, wspierający w trudnych chwilach. Cały czas o wszystkim mnie informował. Z Panem doktorem raźniej przeszłam przez najgorszy etap mojej choroby. Szanowny Panie doktorze za wszystko bardzo dziękuję, jest Pan lekarzem z powołaniem.
Pacjentka Grażyna G.

Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Wojciech Jabłkowski

Chirurg onkolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi, oddział chirurgii onkologicznej
ul. Paderewskiego 6
Łódź

Doktor Jabłkowski jest po prostu cudotwórcą. Polecam Go z całego serca. To że jest oszczędny w słowach dowodzi tylko i wyłącznie o jego profesjonaliźmie. On nie mówi tylko bardzo dobrze leczy !!!

Opinia dodana przez: Renata

dr n. med. Zbigniew Morawiec

Szpital Kopernika

Łódź

Wzorowy lekarz.Tumor,którego mi "wyrzucił z mojej piersi i węzłów, już 8 lat boi się JEGO skalpela. polecam, naprawdę fakowa ręka. Wdzięczna pacjentka z Wielunia