Lekarze Chirurg onkolog Olkusz

dr n. med. Joanna Zappa-Gawłowska

Chirurg stomatolog

Piłsudskiego 18a
Olkusz

Bardzo polecam ten gabinet. Profesjonalizm, podejście do pacjenta i niezwykle przyjazna atmosfera to atuty tego miejsca. Poza tym ceny nie zwalaja z nóg i pacjent wie za co płaci.
Opinia dodana przez: Cater

lekarz Sebastian Mosiej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GAL-MED
Sławkowska 4
32-300 Olkusz

Ogromna kompetencja, szacunek dla Pacjenta, życzliwość i profesjonalizm. Bardzo dobry specjalista- rzetelnie przeprowadzony zabieg.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Wojciech Belica

NZOZ Okusz Nowy Szpital
ul.1000 lecia 13
32-300 Olkusz

Jeden z najbardziej kompetentnych lekarzy,dla którego pacjent jest najważniejszy. Tylko dzięki niemu mogłam rozpocząć dalsze leczenie.
Opinia dodana przez: Beata
{'id': 19496, 'name': u'Olkusz'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Grzegorz Mocny

dr n. med. Grzegorz Mocny

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Centrum Opieki Medycznej ESKULAP s.c.
Króla Kazimierza Wielkiego 28
32-300 Olkusz

Dr. Mocny zasługuje na pozytywny komentarz po mojej operacji plastyki brzucha. Jego wyjątkowe podejście, dostępność nawet w święta Bożego Narodzenia i profesjonalizm są godne podkreślenia. Operacja przekroczyła oczekiwania, a lekarz wykazał się doskonałym fachowym przygotowaniem i zrozumieniem dla pacjenta. Przyjazność, ciągła dostępność telefoniczna i przystępność cenowa świadczą o trosce o pacjentów i komforcie leczenia. Ogromne doświadczenie dr. Mocnego daje pewność siebie i eliminuje niepewności związane z poważną operacją. Dziękuję za ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Tomasz Nitoń

32-300 Olkusz

Cieszę się że trafiłem do tego lekarza, dobry fachowiec, z mało spotykaną troską podchodzi do pacjentów, polecam

Dorota Supernak-Bobko

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Lekarsko-Dentystyczny NZOZ "DENMED"
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
32-300 Olkusz

Doskonały specjalista. Teraz mieszkam poza Olkuszem i specjalnie dojeżdżam 50 km bo wiem że zostanę obsłużona na najwyższym poziomie. Kompetentna i ma świetny sprzęt!!! Polecam

dr n. med. Jarosław Kozera

Chirurg ogólny, Proktolog

al. Tysiąclecia 17
32-300 Olkusz

Profesjonalista. Lekarz bardzo konkretny, rzeczowy, bezkompromisowy. Przy tym świetny chirurg z ogromną wiedzą. Bardzo wiele Panu Doktorowi zawdzięczam. Ogromnie dziękuję!
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Krzysztof Lenkiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

NZOZ PRO FAMILIA
Jana Kantego 28
32-300 Olkusz

Na wizyte zapisalam swoja babcie miala to byc konsultacja wraz z usg konczyn dolnych , lekarz wykonal badanie doppler ( prywatnie ) - po badaniu babcia zostala odeslana do rejestracji lekarz nie wyjasnil babci czy badanie wykazalo nieprawidlowosci - zero komunikacji , kiedy babcia probowala mu wyjasnic co dokladnie jej dolega nie chcial jej sluchac -tego lekarza nie polecam nikomu kto szanuje swoje zdrowie i pieniadze .
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Tomasz Gwiazda

Poradnia preluksacyjna
al. 1000-lecia 13A
32-300 Olkusz

Przy zapaleniu spojówek, dostałem krople z antybiotykiem, prosiłem o L4 pan lekarz stwierdził z kpiną że, na następny dzień oko będzie już zdrowe i mogę wrócić do pracy. Wypis na SOR Żeromskiego. Nie polecam
Opinia dodana przez: Bartłomiej

Barbara Kucharzewska-Malik

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Bylicy 1 lok 35
Olkusz

TRAGEDIA GRUBIAŃSTWO ITP. Zadzwoniłem żeby ustalić żonie termin wizyty konsultacyjnej na usunięcie 4 ósemek. Zapytałem czy potrzeba skierowanie, zdjęcie itp. Uzyskałem odpowiedź że nie trzeba skierowania a zdjęcie jak jest to przynieść a jak nie ma to nie robić bo mają swój aparat i zrobią w ramach usługi. Pojechaliśmy z żoną, ( 1 godzina drogi ) czekaliśmy 1,5 godziny bo trwał zabieg ( nie ustalają wizyt na godziny ) po ...
Opinia dodana przez: Zbigniew

Ireneusz Maj

Olkusz

Zostałam dotkliwie pogryziona i podrapana przez kota. Po wizycie na SOR gdzie zostałam przyjęta przez "lekarza" "RZECZOWO"- ten Pan lubi to słowo bo jak się okazuje według niego jest to synonim sława chamsko- podsumowuje: 1 wywiad: brak- jedynym pytaniem było to czy kot był szczepiony. Kot nie był szczepiony więc otrzymałam skierowanie do poradni chorób zakaźnych. Po zapytaniu gdzie mam się udać usłyszałam "jak się Pani podoba to nawet do ...
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Andrzej Strzelec

Chirurg ogólny, Urolog

Skwer 8
32-300 Olkusz

Jest niuprzejmy zakompleksiony ordynarny nie umie leczyć przepisuje placebo tłumaczy tylko zmiany to pan miał i będzie je miał lekarz beż specjalizacji ma wiekszą wiedzę od niego nie polecam nikomu.
Opinia dodana przez: morus

lekarz Tomasz Micorek

32-300 Olkusz

Witam.Miałem ostatnio zabieg usunięcia żylaka jednej nogi.Bałem się tego zabiegu, zwlekałem ale ileż można to odciągać.Pan Tomasz M stwierdził że nie ma się czego bać.Niestety jak się okazało po zabiegu zostało go jeszcze drugie tyle do usunięcia na łydce .Więc pytam pana Tomasza M dlaczego go zostawił?(na wizycie kontrolnej trwającej 1 minutę) co mi odpowiedział?.Cytuje:Leżał pan na plecach i nie miałem dostępu .A co jeżeli ktoś ma tylko żylaki na ...

lekarz Norbert Kubański

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Orzeszkowej 14/6
32-300 Olkusz

Konował, taki z niego onkolog że pożal się boże. Nie polecam. Dzięki Panu Kubańskiemu moja mama ma przerzuty na kości.
Opinia dodana przez: Ja

lekarz Andrzej Kochan