Lekarze Chirurg onkolog Tarnów

{'id': 7129, 'name': u'Tarn\xf3w'} Chirurg plastyczny
                                       lekarz Robert Małek

lekarz Robert Małek

Chirurg plastyczny

Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne
Szewska 12
33-100 Tarnów

Witam wszystkich forumowiczów. Dziś mija 16 dni od mojej korekty nosa. Jako, że sama szukałam wielu odpowiedzi w internecie, na forach, poszukując odpowiedniego lekarza, pomyślałam, że było by fajnie jakby był ktoś kto opisał całą swoją „przygodę”, bo sama bym chciała przed swoją operacją coś takiego przeczytać ;-) Mój nos od zawsze był garbaty. Tzn może nie od zawsze, ale na pewno od okresu dojrzewania. Obecnie mam 25 lat. Nos ...
Opinia dodana przez: kopciuszek

dr n. med. Adam Ożóg

CenterMed Szkotnik
Szkotnik 19, Tarnów
Tarnów

Fajne podejście. Poczucie humoru. Szybko, sprawnie. Podcinałem u doktora skrócone wędzidełko języka 10-letniej córce - ledwo się zorientowała że coś się dzieje i już było po zabiegu. Ja też nie zdążyłem się zestresować, a logopeda jest bardzo zadowolony z przeprowadzonego zabiegu. Polecam!!! Lepiej chyba się nie da zrobić!!! Dziękuje :)
Opinia dodana przez: Jan Falski

lek. dent. Maciej Maziarski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny Maciej Maziarski
Rogoyskiego 19/2
33-100 Tarnów

Bardzo dobry specjalista, bezboleśnie wyrywa zęby, tworzy bardzo przyjemną atmosferę, świetnie tłumaczy proces leczenia.

lekarz Jacek Marczyński

33-100 Tarnów

Wspaniały Lekarz i Człowiek..Pełen empatii.. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie..Wszystko Pan doktor cierpliwie tłumaczy, poświęca dużo czasu pacjentowi.. Chory czuje się zaopiekowany i że jest w "dobrych rękach ".. Lekarz z powołania.. Dziękuję..
Opinia dodana przez: Beata Sz.

dr n. med. Joanna Bartlewicz-Wójcik

Chirurg naczyniowy

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Do Pani Dr Joanny trafiłam na podstawie bardzo dobrych opinii znalezionych w internecie i wcale nie żałuję wręcz przeciwnie bardzo jestem zadowolona . Pani Dr jest bardzo sympatyczną , przemiłą osobą, jest lekarzem bardzo konkretnym, posiadającym ogromną wiedzę.Jej podejście do pacjenta jest na najwyższym poziomie -pełen profesjonalizm.Jestem po operacji laserem narazie jednej nogi i jestem ogromnie zadowolona . Poprostu efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Noga exstra a najważniejsze bez bólu.Bardzo ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jerzy Otfinowski

Krakowska 202
Tarnów

Najlepszy lekarz jakiego w zyciu spotkalam,poza tym wspanialy czlowiek .Idac na operacje powiedzialam:Panie doktorze niech Pan robi co potrzeba mam do Pana 100proc zaufania. Teraz mam nie 100 proc. ale 1000 proc. zaufania..Polecam bardzo!!!!!!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Paweł Oleksy

Chopina
33-100 Tarnów

Potwierdzam. Pacjent nie czuje się intruzem. Można uzyskać rzeczową, wyczerpującą odp. na pytania. Pan doktor jest wyrozumiały, cierpliwy i miły.

dr n. med. Jerzy Kiszka

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Świetny lekarz. Dobrze diagnozuje, wypyta o wszystko, a potem wszystko dokładnie wytłumaczy. Przy tym fajne podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Jacek Stanula

33-100 Tarnów

Rzeczowy, kulturalny i normalny. Przy tym b. dobry fachowiec. Zna się b. dobrze na leczeniu operacyjnym. I nie ignoruje pacjentów. Można z nim pożartować. Konkretny i dokładny. Polecam każdemu pacjentowi.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Ewa Ramżyńska

Onkolog dziecięcy, Pediatra

CenterMed Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Diagnostyczno-Lekarska
Plac Sobieskiego 2
33-100 Tarnów

Pani doktor bardzo profesjonalna, przeprowadziła dokładne badania, poświęca pacjentowi dużo uwagi, uważnie słucha, bardzo miła. Polecam :)

lekarz Krystyna Sośniak

33-100 Tarnów

Cudowna, ciepła i baaaaaaaaaardzo kompetentna pani doktor!!! Polecam wszystkim Rodzicom. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy akurat do pani Sośniak. Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Edikus

lekarz Mariusz Majewski

33-100 Tarnów

Profesjonalny,kompetentny jako lekarz i w mojej ocenie bardzo dobry,wyrozumiały,cierpliwy jako człowiek.Mam do dr Majewskiego pełne zaufanie. To jest "mój lekarz".Serdecznie polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Bernadetta

lekarz Bogdan Łosicki

33-100 Tarnów

To MISTRZ na pierwszy rzut oka powierzchowniak za to glebia duszy i wiedzy to pelny patriotyzm lekarski. To jeden z niewielu w tej branzy------ pozdrawiam MD
Opinia dodana przez: maurycy

lek. dent. Adam Śpiewak

Chirurg stomatolog

ulica Ludowa 37
33-101 Tarnów

Jestem zaskoczona tak profesjonalnym, uprzejmym i skutecznym leczeniem w ramach nfz. Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Malgorzata Ewa

prof. dr hab. n. med. Ireneusz Kotela

Traumatolog, Ortopeda

Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne
Szewska 12
33-100 Tarnów

Godny polecenia specjalista. Wyleczył moje chore kolano i dzięki niemu nie muszę chodzić o kulach, czy poruszać się na wózku inwalidzkim. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Jarosław Zgajewski

Przychodnia Rodzinna nMedica
PARKOWA 2
33-100 Tarnów

pełen profesjonalizm, kompleksowe podejście do pacjenta, szybkie podjęcie decyzji, mam pełne zaufanie do tego lekarza
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Piotr Knap

33-100 Tarnów

Dr Tomasz Knap, to lekarz, który sprawia, że chce się żyć. Jeśli ktoś straci wiarę w kompetencje, profesjonalizm serdeczność, zrozumienie lekarza, którego opiece się poddał, koniecznie musi poznać pana doktora Knapa. Polecam .
Opinia dodana przez: Maria Seregiet

lekarz Piotr Bodzioch

ul.Mostowa
33-100 Tarnów

Pan Doktor przeprowadzał u mnie operację oszczędzającą pierś i choć minął tylko miesiąc mogę napisać, że efekt przeszedł moje oczekiwania. Po operacji czułam się bardzo dobrze, nic mnie nie bolało. Bardzo miły, serdeczny i zaangażowany lekarz. Jest nie tylko doskonałym fachowcem, profesjonalistą, ale także (co dla nas pacjentów jest bezcenne) osobą bardzo życzliwą, pełną ciepła i empatii. Wizyta zawsze przebiega bez pośpiechu, gdyż pan Doktor wszystko tłumaczy i odpowiada na ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Andrzej Ruda

Goldhammera 10
33100 Tarnów

Najlepszy lekarz jakiego znałam i człowiek wysokiej kultury. Bardzo profesjonalny i mający dużą empatię. Dr zdiagnozował mi tętniaka aorty i szybko wysłał na klinikę. Dzięki Panu żyję . Dziękuje i pozdrawiam Panie Doktorze

lekarz Krzysztof Aloksa

33-100 Tarnów

Bardzo miły, pomocny i konkretny lekarz. Dokładnie przebadał i wyjaśnił wszystkie wątpliwości. Atmosfera podczas wizyty bardzo przyjazna ale i na wysokim poziomie. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Adrian