Chirurg Onkolog, Wrocław

drKrzysztof Dereń

39 opini

MEDIX, Hirszfelda 17, Wrocław 1 inna

swoim poczuciem humoru DR rozluźnia atmosferę przed badaniem. Jest kompetentny, rzeczowy, uśmiechnięty. Wspaniały lekarz. Elżbieta

Wiesław Tupikowski

17 opinii

Energetyczna 8 lok. 1, Wrocław 3 inne

wspanialy czlowiek i lekarz...polecam!!!!!poswieca tyle czasu ile potrzeba...nie tylko onkolog ale rowniez wsapniale podejscie psychologiczne..

basia

dr hab. n. med.Jan Godziński

17 opinii

Chirurg dziecięcy, Chirurg onkolog

im. Marciniaka, Traugutta, Wrocław

Wspaniały lekarz, ratuje życie dokonując tego, co inni uznają za niemożliwe. Doskonały kontakt z pacjentami i rodzicami.

dr hab. n. med.Jacek Langowski

10 opinii

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

plac solidarnosci, Wrocław 3 inne

Kompetencja połączona z ludzkim podejściem do pacjenta. Godny polecenia. Już dawno nie spotkałam tak uroczego człowieka, mężczyzny.

lekarzMarek Rząca

12 opinii

Chirurg onkolog

Medix, Grabiszyńska 37/39, Wrocław

znakomity lekarz, bardzo kompetentny i zyczliwy. Swietny czlowiek :)

dr n. med.Leszek Wojciechowski

6 opinii

Chirurg onkolog, Onkolog

Wrocław 1 inna

Jest sympatycznym,kompetentnym i doświadczonym lekarzem.Uratował mi życie a to jest największa i najcenniejsza ocena lekarza.

drIgor Madej

8 opinii

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Wrocław

Jestem bardzo zadowolona po wizycie,chociaż miałam pewne obawy, gdyż nie wszystkie opinie(czytałam przed wizytą)były zachęcające.Ja polecam

drJozef Forgacz

5 opinii

Chirurg onkolog

Szpital Onkologiczny, Pl. Hirszfelda, Wrocław

Nie zgadzam się z moją przedmówczynią. Absolutnie. Pan Dr Forgacz, to najwspanialszy człowiek, jakiego miałam okazję poznać w walce śmiertelnej mojego Wujka o zdrowie ...

EWELINA

dr n. med.Kinga Chabik

7 opinii

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny, Flebolog

Szpital im. T. Marciniaka Oddział Chirurgii Ogolnej,zastępca ordynatora, Krynicka 51 p.132, Wrocław

Lekarz z powołania, uprzejmy , serdeczny, kompetentny, poleciłabym najbliższej osobie,

lekarzRafał Szulc

2 opinie

Wrocław

fantastyczny lekarz, leczył oraz operował moją mamę chorą na raka piersi, fachowiec z ludzkim podejściem do pacjenta

Zobacz również
Co nowego u nas