wrocław chirurg onkolog

Sortuj

lekarz Rafał Szulc

Średnia ocen: 5/5

Dr Szulc jest lekarzem ,który operował mi guza piersi.Teraz pojawiły się dwa kolejne jestem pod Jego opieką i mam poczucie,że jestem w dobrych rękach.Bardzo kompetentny, rzeczowy a przy tym emanuje od niego spokój. Jest lekarzem, który wszystko wytłumaczy i przedstawi plan działania.Polecam z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: Agata

prof. dr hab. Maciej Bagłaj

Chirurg onkolog   (+2 więcej)

None
Widok 8

Średnia ocen: 5/5

Najlepszy pod słońcem. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie . Interesuje się każdym pacjentem z osobna . Nie traktuje olewajaco , lekarz na medal . Lepszego nie ma!

Opinia dodana przez: Sylwia

dr hab. n. med. Jacek Langowski

plac solidarnosci

Wrocław

Dziś miałam wykonywana gastroskopię u dr Langowskigo i nie mogę wyjść z podziwu nad osoba Pana doktora
Uprzejmy,taktowny po ...

Uprzejmy,taktowny po prostu REWELACYJNY!!
Nawet tak nieprzyjemne badanie wykonywane przez takiego fantastycznego człowieka jest to przejścia

Opinia dodana przez: Kinga

dr Krzysztof Dereń

CM LIM
Plac Dominikański 3
Wrocław

Witam, byłam u doktora we Wrocławiu w Medixie . Zabieg trwał góra minute nic nie bolało ,wszystko w jak najlepszym pożądku.Poprostu łatwo szybko skutecznie i przyjemnie.

Wiesław Tupikowski

Energetyczna 8 lok. 1
Wrocław

Pan doktor bardzo sprawnie i szybko załatwił igłową biopsję i od razu skierował do odpowiedniego oddziału. Polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Marek Rząca

Medix
Grabiszyńska 37/39
Wrocław

Bardzo dobry lekarz. Rzetelny i troskliwy. Operował mi tarczycę. Duza wiedza medyczna i doswiadczenie.

Opinia dodana przez: Renata

dr hab. n. med. Jan Godziński

DermaMed
Traugutta 144u/1
Wrocław

Wspaniały lekarz, ratuje życie dokonując tego, co inni uznają za niemożliwe. Doskonały kontakt z pacjentami i rodzicami.

dr n. med. Leszek Wojciechowski

Wrocław

Jest sympatycznym,kompetentnym i doświadczonym lekarzem.Uratował mi życie a to jest największa i najcenniejsza ocena lekarza.

dr Jozef Forgacz

Dolnośląskie Centrum Okulistyczne
pl. Hirszfelda 1
Wrocław

Nie zgadzam się z moją przedmówczynią. Absolutnie. Pan Dr Forgacz, to najwspanialszy człowiek, jakiego miałam okazję poznać w walce śmiertelnej mojego Wujka o zdrowie i życie. Żaden z lekarzy nie chciał podjąć się operacji, Pan Dr jako jedyny nie zastanawiał się i zoperował Wujka. Zawsze miły, kompetentny, a przede wszystkim specjalista najwyższej klasy. Pacjent jest zawsze u Niego na I-szym miejscu. Kto był na Oddziale to widział zaangażowanie nie tylko Pana Dr, ale również całego personelu. I to wszystko ZA DARMO!

Opinia dodana przez: EWELINA

lekarz Roman Czarnecki

Słowiańska 35a
Wrocław

Wspaniały, odpowiedzialny, szybki, miły, dowcipny.Kompetentny, delikatny,ciepły, cierpliwy. Po prostu niesamowity! Wart sklonowania, bo nieczęsto zdarza się taki Lekarz!Polecam, choć tłumy pacjentów są odstraszające.