Lekarze Chirurg stomatolog Bolesławiec

{'id': 4051, 'name': u'Boles\u0142awiec'} Stomatolog
                                       lek. dent. Marcin Wójtowicz

lek. dent. Marcin Wójtowicz

Bolesławiec

Bardzo pozytywne doswiadczenie pomimo,ze u dentysty:) Pelen profesjonalizm- od wejscia do wyjscia.Pan doktor ma ogromna cierpliwosc do pacjentow, nawet gdy uciekaja z fotela. Kazda zlotowka bardzo dobrze wydana.Polecam!!
Opinia dodana przez: Maks
{'id': 4051, 'name': u'Boles\u0142awiec'} Stomatolog
                                       lek. dent. Bogumiła Paprocka

lek. dent. Bogumiła Paprocka

Bolesławiec

Profesjonalizm, empatia i zrozumienie widoczne już od samego wejścia do kliniki. Przesympatyczna pani doktor (oraz cały personel z którym się zetknęłam ) szczegółowo omówiła możliwości oraz plan leczenia po czym przystąpiła do pracy. Sprzęt profesjonalny, wykonanie bardzo staranne. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Aleks
{'id': 4051, 'name': u'Boles\u0142awiec'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Michał Kolibabski

lek. dent. Michał Kolibabski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Bolesławiec

Bardzo sympatyczny, wytrwały i kompetentny stomatolog. Wszelakie problemy z uzębieniem zostały opisane i wyjaśnione. Na duży plus możliwość zrobienia zdjęć RTG na miejscu w przystępnej cenie. Zabieg stomatologiczny udany. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: M.

lekarz Andrzej Ziarkiewicz

Chirurg onkolog

K. Miarki 29 Bolesławiec
al. Tysiąclecia 2
59-700 Bolesławiec

Pomimo braku czasu pan doktor wykazal dużo cierpliwości i fachowo udzielił mi porady . Stawiając diagnozę nie pomylil się a następnie objął mnie leczeniem . Jest bardzo uprzejmy i wykazuje dużo człowieczeństwa dla drugiego człowieka. Dziękuje
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Jerzy Jankowski

Ortopeda, Traumatolog

Staroszkolna 7b lok. 5
59-700 Bolesławiec

Bardzo dobry lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. Profesjonalne podejście do pacjenta, trafne diagnozy i leczenie.Bardzo polecam.

lekarz Paweł Remiszewski

Chirurg ogólny, USG

ZOZ Bolesławiec
59-700 Bolesławiec

Przyjazny i wyjątkowy specjalista. Kompetentny o wysokich kompetencjach. U doktora Remiszewskiego dokonałam zabiegu tzw ostrzykiwanie żył. Efekt doskonały.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Krzysztof Mildner

59-700 Bolesławiec

Pan Doktor, no cóż od czego zacząć... Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, indywidualne podejście do pacjenta, dobrze dobrane leczenie, szczegółowe odpowiedzi na pytania dotyczące leczenia itp, itd.... A oprócz tego pomocny o każdej porze, w każdej sprawie można się zwrócić do Pana Doktora, a On nigdy nie odmawia. Potrafi poprawić humor i stworzyć poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję...
Opinia dodana przez: Malwina

lek. dent. Alicja Koźbielska

ul. Sadowa 16
59-700 Bolesławiec

Podobno pierwszy kontakt jest barzo istotny Pani doktor wypada celująco!!.Bardzo miła i życzliwa dla pacjentów.Uśmiech Pani Katarzyny redukuje stres. Do tego w pełni profesjonalna, dokładna, posługująca się wysokiej klasy sprzętem. Napewno nie raz skorzystam z jej usług. Szczerze polecam innym pacjentom. Pozdrawiam Monika

lek. dent. Izabela Ejsmont

Przychodnia Osiedlowa
Starzyńskiego 6b
59-700 Bolesławiec

Jestem bardzo zadowolona , Pani doktor Ejsmont-Popek , bolący ząbek bardzo dobrze zaleczony ,sympatyczna , troskliwa , nawet zastrzyk w jej wykonaniu jest bezbolesny.Polecam.

lek. dent. Izabela Ejsmont-Popek

Przychodnia Osiedlowa
Starzyńskiego 6b
59-700 Bolesławiec

Najlepszy lekarz dentysta z którym się spotkałam. Leczy z ogromną delikatnością i cierpliwością. Nigdy nie namawia na niepotrzebne leczenie lub zabieg. Ufam jej w 100 % a moje dzieci chodzą do niej bez najmniejszego stresu.
Opinia dodana przez: Urszula

lek. dent. Justyna Wieczorkowska

1-go Maja 9/1
59-700 Bolesławiec

POLECAM!!! Było naprawdę rewelacyjnie to co Pani mi zrobiła za tą małą cene to naprawdę jest wiarygodne. Niskie ceny - znakomite podejście do dzieci jak i dorosłych!!!! POLECAM
Opinia dodana przez: Piotr

Izabela Siarkowska

Protetyk, Stomatolog

Spółdzielcza 1B
59-700 Bolesławiec

Bardzo polecam Panią doktor. Bardzo delikatna. Wyleczone zęby sprawują się świetnie. Uratowała mi ząb który inni chcieli wyrwać.

lek. dent. Mariusz Durynek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DENS" s.c. Durynek
Zgorzelecka 47
59-700 Bolesławiec

Lekarz z powołania, przy bólu zęba nikt nie chciał mi pomóc bo zbliżały się święta. On jako jedyny udzielił porady w dniu wigilii oddzwaniając na mój numer i dzięki temu święta spędzam bez bólu. Dziękuję jeszcze raz i polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Mirosław Rozenbajgier

Chirurg ogólny, USG

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec

Polecam bardzo pana doktora,miły i kompetentny w swoim zawodzie,dba o dobro i zdrowie pacjenta,tlumaczy wszystko szczegółowo...
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Wioleta Obleszczuk

Przychodnia Lekarska "TWÓJ LEKARZ"
Staszica 27
59-700 Bolesławiec

W pełni profesjonalne podejście.Pani doktor jest przemiła,wszystko tłumaczy.Uratowała ząbka,który był skazany na usunięcie,jest jak nowy.Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Tomasz Michalski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Szpital Powiatowy - Oddział Chirurgiczny
ul. Jeleniogórska 4
Bolesławiec

Dr Michalski operowałm mnie we Wrocławiu. Miłam chirurgicznie usuwane 3 zyły w jednej nodze. Naprawde z całego serca wszystkim polecam włsnie tego Pana Doktora.Operacje miałm 3 lata temu i teraz wszystko jest o.k.

lek. dent. Elżbieta Nowak

Ortodonta, Stomatolog

Beauty-Shape
ul. Karola Miarki 29 gab.4
59-700 Bolesławiec

Z czystym sumieniem mogę polecić panią Elżbieta, jestem pod jej opieką stomatologiczna od 11 lat i zarówno zajęła sie leczeniem jak i prostowaniem moich ząbków. Nie mam żadnych zastrzeżeń, normalny lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta. Ony takich specjalistów więcej
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wojciech Woźny

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

59-700 Bolesławiec

Pierwszy kontakt z lekarzem tej specjalizacji, nie wyobrażam sobie innego lekarza. Bardzo życzliwy, profesjonalne podejście do pacjenta, uśmiechnięty, na każde pytanie odpowie. Emanuje z pana doktora pozytywne nastawienie co udziela się pacjentowi. Polecam!!!🙂🙂🏆🏆
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. dent. Barbara Wójcik

Dentomed
Staryzńskiego 2a/1
59-700 Bolesławiec

Przemiła kobieta, do tego dobry specjalista. Polecam

lekarz Piotr Lenartowicz

Chirurg ogólny, Anestezjolog

59-700 Bolesławiec

Zaczynając moze trywialne. Spokoj, pełne opanowanie, wysokie kompetencje. Szacunek w pełnym calu. Dziekuje doktorze