Lekarze Chirurg stomatolog Dębica

Chirurg dziecięcy

Manufaktura Zdrowia - USG i chirurgia dziecięca
Piłsudskiego 10,
Dębica

Fajne podejście. Poczucie humoru. Szybko, sprawnie. Podcinałem u doktora skrócone wędzidełko języka 10-letniej córce - ledwo się zorientowała że coś się dzieje i już było po zabiegu. Ja też nie zdążyłem się zestresować, a logopeda jest bardzo zadowolony z przeprowadzonego zabiegu. Polecam!!! Lepiej chyba się nie da zrobić!!! Dziękuje :)
Opinia dodana przez: Jan Falski

lek. dent. Beata Kielur-Słota

Rynek 38
39-200 Dębica

Gabinet jest wspaniale wyposażony i jest w nim przyjazna atmosfera. Byłam przekonana ,że leczenie potrwa kilka tygodni a wystarczyło 3 wizyt i jestem już po leczeniu ,uzupełnienie kilku ubytków, odbudowa zębów oraz założenie porcelany na zęby. Oczywiście nic mnie nie bolało, znieczulenie było zastosowane. Cena jest również bardzo przystępna. Naprawdę polecam. Agnieszka

lekarz Piotr Szredzki

Chirurg ogólny, Gastrolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "JEDYNKA"
Kolejowa 9
39-200 Dębica

Prawdziwy lekarz z powołania przy tym świetny człowiek. Sympatyczny, uśmiechnięty, empatyczny, zaangażowany. Nie zdarzyło mi się by się spóźnił, zaś zwróciłam uwagę, że nie patrzy co do minuty na zegarek żeby tylko odznaczyć wizytę i kolejny pacjent, kolejny, wręcz przeciwnie, nie pozwoli Ci czuć, że powinieneś już wyjść bo "Twój czas się skończył". Dla mnie to zaleta. Szybka, poprawna diagnoza, skuteczne leczenie. Już po 2-3 tygodniach znaczna poprawa, a dziś ...
Opinia dodana przez: Barbara

lek. stom. Anna Włodarczyk - Górz

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Przepiórcza 11
Dębica

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA! Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia ! Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Włodarczyk Górz! wielka strata! Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.

lek. dent. Anna Panas

Krakowska 83 A
39-200 Dębica

Nareszcie mój problem z "trudnym" zębem zniknął. Fachowe podejście, dokładne tłumaczenie i najważniejsze ... wyleczenie zęba. Dziękuję Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Mariusz Pogorzelski

Słowackiego

dr Marek Podoba

Chirurg ogólny, Ortopeda

ZOZ Dębica
Sikorskiego2/49
39-200 Dębica

Pan doktor zna się na rzeczy jak mało kto a do tego bardzo miły i kompetentny, takich ludzi więcej w służbie zdrowia lekarz z powołania. Wszelkiej pomyślności dla Pana doktora!!!

lekarz Stanisław Plata

Szpital Dębica
39-200 Dębica

B. dobry chirurg. 4 wizyty z różnymi przypadkami.

lek. dent. Anna Bukowy

Ogrodowa 16
39-200 Dębica

obsługa, rzetelna , miła i kompetentna wszystko jest super . polecam gorąco a kolejki świadczą same za siebie .
Opinia dodana przez: Bogdan

lek. dent. Grażyna Rycombel

NZOZ Habilitas Rehabilitacja Lecznicza
Parkowa 10
39-200 Dębica

Pani Rycombel jest najlepszym stomatologiem jakiego znam. Ma bardzo profesjonalne podejście do wykonywanej przez siebie pracy. Zęby trzymają się naprawdę długo, a poza tym ma takie podejście do pacjenta, że zapomina się o bólu.

lek. dent. Paweł Krawczyk

Przychodnia Rejonowa Nr 2
Krasickiego 1
39-200 Dębica

Według mnie najlepszy lekarz stomatolog u jakiego byłam, borykałam się z dużą wadą zgryzu oraz krzywymi zębami, poprzedni stomatolodzy nie chcieli się podjąć leczenia, słyszałam wiele razy ze aparat będę musiała nosić 5 lat a nawet i więcej a u lek.Pawła Krawczyka nosiłam aparat nie całe dwa lata efekty są niesamowite lekarz na każdej wizycie informował mnie z kazdym krokiem co robi wiec czułam sie komfortowo bardzo polecam

Andrzej Karasiński

Protetyk, Stomatolog

Kraszewskiego31
39-200 Dębica

NIE POLECAM,!!!!!! 3 LATA TEMU MIALAM U TEGO DENTYSTY ZEBA 6 LECZONEGO KANALOWO, OKAZALO SIE TERAZ PRZYPADKIEM JAK ORTODONTA OGLDAL ZDJ RTG PANORAMICZNE CAŁEJ SZCZĘKI ( ZDJECIE ROBIONE TEZ U KARASIŃSKIEGO, I OGLADAL TO ZDJ) ZE 6 MA ZLE WYCZYSZCONE KANALY I JEST PRZEWIERCONA DO DZIĄSLA I CAŁY CZAS DOSTAJE SIĘ TAM POWIETRE......I ZĄB DO WYRWANIA BO NIKT MI JUZ NIE DA GWARANCJI ZE JAK OD NOWA WYCZYSCI ZE ZARAZ ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Krzysztof Iwański

Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROWIE" Sieradzka, Zbylut
Czarnieckiego 4
39-200 Dębica

ten lekarz wypisał mnie z izby chorych z pękniętym wrzodem,potem zapalenie otrzewnej szpital i krok od śmierci.dobrze że p.Stawicki i p.Pazdan dobrze mnie pocerowali.
Opinia dodana przez: adam

lek. dent. Ewa Janeczko

ks. Konarskiego 17a
39-200 Dębica

Super stomatolog!!! Profesjonalna obsługa, asystentka zajęła się kamieniem nazębnym i wrażliwymi dziąsłami, a Pani Doktor załatwiła resztę za bardzo przyzwoitą cenę! Polecam wszystkim, i nie słuchajcie głupot które ja słyszałem: pójdziesz do Niej, wyjdziesz bez pieniędzy i z poczuciem źle wykonanej usługi. Ma świetny sprzęt: rentgen, jakiś specjalny mikroskop do zębów, lupy na okulatach , wiercenie bez wiertła, znieczulenie igłą cienką jak włos, naprawdę polecam!!! Jak sobie przypomnę doznania u ...

lek. dent. Małgorzata Michalska

Chirurg stomatolog

Przychodnia Rejonowa Nr 1
Cmentarna 54
39-200 Dębica

Uprzejmością i delikatnością może nigdy nie grzeszyła, ale najgorsze, że jakość usług znacząco spadła, a to już jest niedopuszczalne w tak ważnym leczeniu jak zęby, mimo, że w przychodni przyzakładowej.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Bogdan Śmietana

Krakowska 42

lekarz Ryszard Pazdan

Poradnia Badań Profilaktycznych w Dębicy
Paderewskiego 2

lek. dent. Agnieszka Wiercioch

Niepubliczny Zaklad Opiek Zdrowotnej "Małgorzata Ciołek"
Rzemieślnicza 2

lek. dent. Anna Bombrych