Lekarze Chirurg stomatolog Głogów

lek. dent. Tomasz Babicz

Gabinet Stomatologiczny
ul. Rozwadowskiego 4
67-200 Głogów

Polecam tego stomatologa. Świetn specjalista w swoim fachu. Jestem po bardzo wielu wizytach i ani razu nie musiałam zgłaszać się do poprawek, nic mi nigdy nie odpadło ani nie bolało. Bardzo konkretny i kompetentny lekarz. Kontakt i opieka bez żadnych zastrzeżeń. Gabinet czysty i nowoczesny. Polecam Krzysztof.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Krzysztof Brade

Kosmonautów Polskich 53 /5
Głogów

Jedyny stomatolog w Głogowie dla którego pacjent jest pacjentem a nie dostawcą gotówki. Bardzo polecam !
Opinia dodana przez: Irek

lekarz Konrad Woronowicz

Chirurg naczyniowy

Laboratorium piękna
Brzeska 7a
Głogów

Wspaniały, empatyczny człowiek. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Fachowa wiedza, dobrze postawiona diagnoza i umiejętność komunikacji z pacjentem w dziedzinie medycyny to podstawA. Pan doktor posiada wszystkie te cechy. Polecam.
Opinia dodana przez: Danuta M-S

Agnieszka Krakowiak

"STOMATOLOG"
Plutona 23
67-200 Głogów

Rzeczywiście lekarz stomatolog z powołania pozostali powinni pobierać lekcje u tej Pani lub zmienić zawód
Opinia dodana przez: Agnieszka

Janina Stefaniak

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Moniuszki / 9
Głogów

Ósemka wyrwana w kilka sekund, bez bólu, bez powikłań. Równie sprawnie poszło nastawianie szczęki, a co najważniejsze, skutecznie i fachowo, bo problem nie powraca.
Opinia dodana przez: Chaos

lekarz Dariusz Dąbrowski

Głowackiego 9
67-200 Głogów

Rzetelny,sumiennie wykonuje swoją pracę,skupiony na pacjencie,fahowe podejście. polecam!!

lek. dent. Gabriela Gierczak

Królewska 3ab
67-200 Głogów

troche drogo kasuje, ale jest dobrym stomatologiem, uprzejma, rzetelna, sympatyczna

lek. dent. Alicja Grzesiak-Babicz

Gabinet Stomatologiczny
ul. Rozwadowskiego 4
67-200 Głogów

Lekarz godny polecenia. Chodzimy do tej Pani rodzinnie, a dziecko nie ma żadnych obaw siadając na fotel. P. dr bardzo dobrze potrafi umilić wizytę.

Lucyna Michno

Chirurg stomatolog

Perseusza 64 / 1
Głogów

Super.Polecam.Fachowo.Bez Bólu.Pani doktor uśmiechnięta i przesympatyczna.

Andrzej Bloch

Gabinet Stomatologiczny A. Bloch
ul. Śniadeckich 17
67-200 Głogów

Wyśmienity specjalista! Cała moja rodzina korzysta z jego opieki i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Z czystym sumieniem polecam i pozdrawiam:)Super lekarz
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Eugeniusz Darmach

Niepubliczna Przychodnia Stomatologiczna s.c.
Jedności Robotniczej 10
67-200 Głogów

Mój Dentysta od zawsze.Znakomity fachowiec, przesympatyczny, uprzejmy.W mojej rodzinie leczy już trzecie pokolenie...

lek. dent. Urszula Chrzuszcz

Gwiaździsta 23 lok. 10
67-200 Głogów

Bardzo sympatyczna i miła Pani doktor. Polecam z całego serca. Zostałam serdecznie potraktowana jako pacjentka, leczenie przeszło sprawnie i bez bólu. Na pewno będę korzystać z usług Pani doktor
Opinia dodana przez: Magda

lek. stom. Sylwia Kaczmarek

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul.Kazimierza Wielkiego 85
67-200 Głogów

Witam serdecznie ja osobiście jestem z pracy pani Sylwi bardzo zadowolona mam zrobiony częściowy porcelanowy mostek ząbki są piękne nic mi nie przeszkadza jest super.Pani Sylwia jako lekarz i człowiek jest osobą bardzo miłą i wrażliwą.Nie wieżę bo wcześniej robiłam też mostek i to pani Sylwia mi zakładała trzymał się 16 lat pozdrawiam serdecznie panią doktor życząc jej dużo zdrówka

lekarz Dariusz Dąbrowski

Głogowskiego 8a
67-200 Głogów

Polecam wszystkim tego stomatologa! Kompetentny, cierpliwy, dokładny! Jest najlepszym stomatologiem, którego znam!
{'id': 63, 'name': u'G\u0142og\xf3w'} Chirurg plastyczny
                                       lek. med. Leszek Leszczyński

lek. med. Leszek Leszczyński

Chirurg plastyczny

​​Gabinety Chirurgii Plastycznej ​i Estetycznej Salon Tessa
Smolna 19
Głogów

Omijać szerokim łukiem!! Zero profesjonalizmu miałam mieć zabieg powiększenia piersi po wcześniejszej konsultacji jednak lekarz minuty przed zabiegiem się wycofał stwierdzając, że miał zaćmienie na konsultacji i efekt nie będzie zadowalający. Teraz dziękuję Bogu bo byłabym oszpecona na całe życie. Nie polecam
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Mohtar Khalil

Daszyńskiego 17
67-200 Głogów

Witam.W tym tygodniu po raz drugi w swoim zyciu spedzilam trzy dni w Glogowskim szpitalu.Jestem po prostu pod wielkim wrazeniem co do fachowosci dr.Mohtara jak i do calego jego zespolu lekarskiego jak i do pielegniarek.Czulam sie tam jak w drogiej prywatnej klinice,nie pisze o wystroju szpitala bo to jest dla mnie niewazne,liczy sie opieka i jakosc uslug lekarskich (profesjonalnosc leczenia w kazdym calu),kazdy pacjent jest traktowany jak ktos wyjatkowy,pielegniarki wkladaja ...
Opinia dodana przez: Dorota

Paweł Kośmiński

Chirurg stomatolog

Głogów

Super chirurg dentysta polecam robota profesjonalna ,materiał ekstra, miałem robiony przód na w skali 1 do 10-ciu aż12-naście
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Jacek Czekaj

dorodnt
67-200 Głogów

To ma być dentysta?....-( zapisek ku przestrodze dla innych) To oburzające w jaki sposób zostałam obsłużona w gabinecie u pana Czekaja przy ul. Orzechowej w Głogowie. Poszliśmy tam z dwójką dzieci ( 8 i 6 lat) z polecenia( bo jak mówiono , lekarz „ fajny do dzieci”) . No cóż, szkoda, że musieliśmy się gorzko rozczarować i nie chodzi o podejście do dzieci, ale o sposób na zarobienie niezłych pieniędzy. ...
Opinia dodana przez: Pacjent

lek. dent. Bogumiła Makowska

MAKOWSKA&KUCHARSKI DENT SC
GLOGOW UL SPORTOWA 1B/311
67-200 Głogów

Jaka ta doktor mila. Jej spokoj spowodowal ze wcale sie nie balam.Zrobila mi zdjecie i przy ogladaniu zebow na monitorze tlumaczyla mi co zrobi,a strach gdzies ulecial. Polecam wszystkim niezdecydowanym i tym co cale lata boja sie przekroczyc progi gabinetu dentysty,Na pewno nic nie bedzie was bolalo.Takie skomplikowane wyrywanie zebow w jej wykonaniu to mistrzostwo swiata

lek. dent. Marlena Feret

Gwiaździsta 48 a
67-200 Głogów

Najlepsza dentystka! Od ponad 20 lat chodze do pani leczyc zeby. Mialam robione korony, licowki, leczenie kanalowe itd. Nigdy nie wracalam do poprawek. Pani Marlena zawsze wytlumaczy co robi z zebami. Zawsze znajdzie czas. Jest osoba mila, profesjonalna i cierpliwa. Cala rodzina leczymy zeby u pani Marleny - maz, siostra, wujek… To jedyny dentysta, do ktorego nie boje sie pojsc, bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Anita