Lekarze Chirurg stomatolog Gniezno

lekarz Krzysztof Karaś

Szpital Pomnik Chrztu Polski
3 Maja 37
62-200 Gniezno

Witam, Bardzo polecam dok. K.Karasia. Pan Doktor od pierwszej wizyty był bardzo miły, pomocny, profesjonalny i co bardzo ważne- potrafił od razu zdiagnozować chorobę. Wszystko fachowo wyjaśnił i opisał. Kolejna była operacja przepukliny pachwinowej. Byłam bardzo zadowolona zarówno opieką szpitalną,jak i samą operacją. Operacja odbyła się w Szpitalu na ul.3 Maja w Gnieżnie, gdzie Pan Doktor przeprowadza operacje. Pobyt był 3 dniowy. Czułam się dobrze po samym zabiegu. Choć rana ...
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Wojciech Kołdys

Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED s.c.
ul. Stanisława Chudoby 16
62-200 Gniezno

Doktora mogę polecić z czystym sumieniem. Zbieg trawl godzinę, bez bólu. Termin niemal natychmiastowy.
Opinia dodana przez: Romuald

lekarz Paweł Janusz

Zespól Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie
ulica Św. Jana 9
62-200 Gniezno

Zdecydowanie polecam Profesjonalna opieka oraz normalne podejście do chorego. wysokiej klasy specjalista.
Opinia dodana przez: Sławomir

lek. dent. Elżbieta Grzesiecka

SPZOZ Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie "Dziekanka"
ulica Poznańska 15
62-200 Gniezno

Jestem pacjentką Pani doktor Grzesieckiej od kilkunastu lat. Jestem bardzo zadowolona z jej kompetencji i jakości wykonywanej pracy. Nie zdarzyło się w tym czasie nic co bym mogła skrytykować. Polecam Jej usługi, bo są na wysokim poziomie. Po za tym jest osobą bardzo miłą, dbającą o to aby pacjent wyszedł z gabinetu zadowolony.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Piotr Reszelski

Zespól Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie
ulica Św. Jana 9
62-200 Gniezno

bardzo dobre rzeczowe podejście do pacjenta,zabiegi chirurgiczne przeprowadzone w sposób bezstresowy dla pacjenta,jestem bardzo zadowolona z opieki
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Błażej Ciesielczyk

Roosevelta 66
Gniezno

WSPANIAŁY LEKARZ.TRAFNA DIAGNOZA NIE SPRAWIA JEMU PROBLEMU.BARDZO DOSTĘPNY,MIŁY I UCZYNNY.

lekarz Ziemowit Kowalski

Centrum Medyczne Salomed
ulica Wolności 4 A
62-200 Gniezno

Potrzebowalam pilnej pomocy udzielił mi Pan doktor Ziemowit Kowalski jest bardzo miłym sympatycznym z całego serca mi pomógł jest bardzo dobrym chirurgiem
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Marzena Szatkowska-Błaszak

Surowieckiego 70
62-200 Gniezno

Lekarz stomatolog z wielkim sercem. Leczę u pani Doktor trójkę dzieci i mogę ją szczerze polecić. Cierpliwa, uśmiechnięta, o wspaniałym podejściu do dzieci. Nie jest nastawiona na zysk i widać, że zależy jej na swoich pacjentach. Dziękujemy ☺️
Opinia dodana przez: Tatevik

lek. dent. Anna Charzewska

Centrum Medyczne Hipokrates
Jabłoniowa 23 Gniezno
62-200 Gniezno

Niesamowita Pani doktor, niepozorna kobieta a tak konkretna w tym co robi same superlatywy. Idealny przebieg leczenia, wizyta przyjemna, kultura osobista Pani doktor bez zarzutu. Bardzo konkretnie podchodzi do każdego przypadku, a znam już kilka (sama polecałam). Super podejście do osoby, która unika kontaktu ze stomatologiem. Polecam rewelacja !!!

lekarz Marian Fluder

Chirurg ogólny, Pediatra

NZOZ SANITAS
Żwirki i Wigury 43
62-200 Gniezno

Lekarz z powołania, najlepszy z najlepszych.Nigdy nie odmówi pomocy. Kompetentny,cierpliwy , wszystko spokojnie wytłumaczy i przede wszystkim ma ogromną wiedzę. Wychodząc z gabinetu czujemy się uspokojeni i wiemy że lepiej nie mogliśmy trafić, nie tak jak w przychodni 3 minuty i nie wiadomo nic (antybiotyk i do domu, a później jeszcze kolejny i kolejny) .
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Maja Możdżeń

ulica Zielony Rynek 2/1
62-200 Gniezno

Witam .Polecam Pania doktor .Bardzo sympatyczna i delikatna kobieta.Najlepszy lekarz dentysta u ktorego bylam.

lek. dent. Ewa Miedzińska - Stochmiał

ul. Karola Libelta 56 A
62-200 Gniezno

Chodzimy do Pani doktor całą rodziną od paru lat. Zawsze wytłumaczy i poinformuje na czym polega leczenie i co ma zamiar robić na kolejnej wizycie. Dzieciaki w wieku szkolnym chętnie na wizyty chodzą. Fajne podejście do mniejszych pacjentów. Cenowo też ok.
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Maria Kowalska

ul. Kopernika 1
62-200 Gniezno

Lekarz z powołania. Pani Doktor ma świetny kontakt z pacjentem i niesamowite podejście do osób, które panicznie boją się wizyty u stomatologa. Jednym zdaniem to obsługa pacjenta jest miła, profesjonalna i bezbolesna. A co ważne zostaniemy przebadani kompleksowo.
Opinia dodana przez: Paulla

Cezary Fryca

Protetyk, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny
62-200 Gniezno

Wszystkie usługi na najwyższym poziomie, usunięcie ósemek bezbolesne, inne zabiegi też przebiegały bez stresu pacjenta. Polecam pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Paweł
W całym Gnieźnie żaden stomatolog nie chciał mnie przyjąć z ogromnym bólem zęba. Pan Czerkawski jako jedyny okazał się być człowiekiem... Ropny ząb trzeba było usunąć... Profesjonalne podejście, bardzo uprzejmy, wizyta bez obsunięć czasowych, polecam.
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Artur Kułakowski

Chirurg ogólny, Urolog

Centrum Medyczne Hipokrates
Jabłoniowa 23 Gniezno
62-200 Gniezno

Z czystym sumieniem Nie polecam!Tata trafił do lekarza z podejrzeniem raka pęcherza moczowego.Mimo wykonanego usg lekarz nie widział 4cm guza.Usg niestety nie było wykonane na pełnym pęcherzu .Wykluczył zaawansowany już nowotwór pęcherza moczowego z przerzutami i skasował 180zł

lek. dent. Paweł Chełminiak

os. Jagiellońskie 12 lok. 2
62-200 Gniezno

Nie polecam, lekarz nie mówi co będzie robił,jak będzie przebiegała wizyta, wziął 80zł za zrobienie zastrzyku (który przez stan zapalny nie działał) i ' zdrapanie' plomby odesłał mnie do domu, wszystko ładnie pięknie gdyby nie stwierdził,że przez zdjęcie plomby ropa,która jest w kości mi zejdzie, jednak po wizycie ból nie ustawał przez kolejne 2 dni,po upływie tych dwóch dni na podniebieniu pojawił się ogromny bombel z ropą przez,który nie mogłam ...

lekarz Urszula Kaps-Kozalska

ul. 3 Maja
62-200 Gniezno

Bardzo profesjonalne podejście, zarówno w przypadku wizyt refundowanych jak i prywatnych. Nie ma naciąganych problemów, a zarazem "wyciągania" kasy z portfela pacjenta. Pani Kaps -Kozalska jest konkretna, rzeczowa, ale zarazem bardzo delikatna. Wizyta zawsze punktualnie, bez zbędnego czekania i starty czasu. Bezbolesne leczenie i trwałe efekty to najlepsza rekomendacja. Serdecznie polecam!!!

lek. dent. Jarosław Błaszak

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Surowieckiego 70
62-200 Gniezno

Usunięcie ropnej siódemki. Przyjęcie w trybie pilnym, pełen profesjonalizm i spokój przy pracy. Widoczne doświadczenie. Polecam na 6+.
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Ryszard Gieryn

3 Maja 37
Gniezno

Dr Gieryń zrobił mi badanie. Byłem pozytywnie zaskoczony, ponieważ było całkiem znośnie a kilka lat temu inny lekarz mi robił i był to dla mnie horror. Oceniam dr Gierynia bardzo dobrze chociaż nic nie tłumaczył tylko odesłał z wynikami do rodzinnego.