Lekarze Chirurg stomatolog Goleniów

lek. dent. Alicja Gałan-Koleśnik

Gabinet Stomatologiczno - Protetyczny Alicja Gałan - Koleśnik
Pocztowa 34
72-100 Goleniów

Witam... w dniu 15.01.2014r korzystałem z usług Pani Alicji i jestem bardzo zadowolony a wręcz zaskoczony profesjonalizmem wykonanego zabiegu (usunąłem trzy zęby i jeden korzeń na jednej wizycie) bez najmniejszego problemu i co najważniejsze dla mnie bez prawie żadnego bólu co właśnie świadczy o dużych umiejętnościach Pani Alicji oraz o stosowaniu profesjonalnych i nowoczesnych materiałów użytych przy zabiegu.. Polecam bardzo usługi Pani lek. dent.Alicja Gałan-Koleśnik ...
Opinia dodana przez: Ryszard

lek. dent. Marta Suchecka

Ośrodek Terapii Oddechowej VENTAMED - filia w Goleniowie
Partyzantów 5
72-100 Goleniów

Po wielu latach znalazłem dobrego fachowca, kobietę. Od kilku lat moja rodzina korzysta z uslug tego stomatologa. Gabinet zdecydowanie godny polecenia.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Marcin Kwietniak

Grunwaldzka 2 lok. 2
Goleniów

Byłem u p. Doktora na drobnym zabiegu. Nic poważnego. Byłem umówiony na konkretną godzinę i choć Doktor spóźnił się nieco, to zapewne wynikało to z przyczyn niezależnych od niego. Pamiętał jednak, jak się nazywam i z czym przyszedłem (wcześniej umówiliśmy się na zabieg). W czasie trwania zabiegu mogłem z nim swobodnie porozmawiać nt. moich innych przypadłości. Po zabiegu zostałem poinstruowany odnośnie dalszego postępowania. Zapamiętałem go również z okresu sprzed dwudziestu ...

dr n. med. Robert Krystowski

Chirurg ogólny, Traumatolog

Kościuszki 4 lok. 2
72-100 Goleniów

Wspaniały chirurg i ortopeda , duże doświadczenie i profesjonalizm. Operował z powodzeniem mężowi dwie nogi za co serdecznie dziękuję. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Mariola Kozikowska

lek. dent. Agnieszka Odzioba

GABINET STOMATOLOGICZNY
SADOWA 18b
72-100 Goleniów

Bardzo profesjonalna Pani doktor z dużym doświadczenie i wiedzą. Chodzimy z całą rodziną od kilkunastu lat. Tworzy miłą atmosfere i dba o komfort pacjenta. Leczenie zębów nigy nie było tak przyjemne!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Ewa Birbach

ulica Stargardzka 26c
72-100 Goleniów

Najlepszy gabinet stomatologiczny!!! ( Goleniów ) Podejście do pacjenta rewelacyjne, jak nigdy zero stresu ;) Lekarze przesympatyczni ( polecam Panią Ewę i Pana Piotra ).

Dariusz Brocki

ulica Słowackiego 1A
72-100 Goleniów

Super lekarz.kompetentny człowiek na swoim miejscu.Polecam innym

lek. dent. Małgorzata Petrasz-Grodzka

Stomatolog dziecięcy

ulica Szczecińska 13
72-100 Goleniów

Pani doktor jest osobą kulturalną, kompetentną, dociekliwą. Podejmuje nawet te najtrudniejsze wyzwania. Udziela trafnych rad, poświęca dużo czasu pacjentowi, tłumaczy wyjaśnia, odpowiada na wszystkie pytania. Serdecznie polecam!!!
Opinia dodana przez: Ela

lek. dent. Maria Kusz-Stepczyńska

Stomatolog dziecięcy, Ortodonta

ulica Pocztowa 44
72-100 Goleniów

ta pani ortodątka nie nosi rękawiczek i nie myje rąk nie dba o czystość pacjęta a wizya wygląda tak: 1.siedzi i pisze z 15 min i dopiero się zajmie pacjętem 2.przyjdzie kaze załozyć aparat i zowołać rodzica i ustalają naśtępnom wizyte i koniec

lekarz Robert Klęk

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego Filia Goleniów
Nowogardzka 2a
72-100 Goleniów

Witam Państwa wizyta u owego niby lekarza była bardzo irytująca. Po wypadku w Danii (prawie obcięty palec) chciałem dalsze leczeni odbyć w Polsce z powodu że poziom medycyny jest u nas dużo wyższy. Jedynym błędem z mojej strony było to ze nie miałem przy sobie papierka z duńskiego szpitala, w jaki sposób zostałem tam zaopatrzony gdzie było tylko napisane, że został założony mi opatrunek i zalecony antybiotyk bez żadnych szczegółów. ...
Opinia dodana przez: TOMASZ

lek. dent. Maciej Brocki

Prywatny Gabinet Lekarski
Adama Mickiewicza 28
72-100 Goleniów

Pośpiech, fatalne podejście. Ząb usunięty przy niezależnym stanie zapalnym. Koniecznie wizyty u specjalistów. Należy się wystrzegać.
Opinia dodana przez: Nulek

lekarz Juliusz Szymański

Jodłowa 106
72-100 Goleniów

Niemiły, niekompetentny, olewa pacjentów, nie odpowiada na pytania. Zero profesjonalizmu i empatii. Nie wiem jakim cudem ten lekarz jeszcze wykonuje swoją funkcje lekarza chirurga. Dziękuje Panią z izby przyjec za cierpliwość i zrozumienie.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Marek Szymczak

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Graniczna 7
72-100 Goleniów

LEKARZ, KTÓRY NIE POWINIEN WYKONYWAĆ TEGO ZAWODU !!! w STOSUNKU DO PACJENTA CHAMSKI, WRĘCZ ORDYNARNY !! nIE POLECAM NIKOMU TEGO KONOWAŁA !!!

lek. dent. Ewa Pawłowska

Maszewska 6

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lek. dent. Wencysław Stoiczkow

Kalinowa 46
72-101 Goleniów