Lekarze Chirurg stomatolog Grodzisk Mazowiecki

{'id': 20562, 'name': u'Grodzisk Mazowiecki'} Stomatolog
                                       lek. stom. Sylwia Fudalej

lek. stom. Sylwia Fudalej

Dental - Art. N.Z.O.Z " Ortodoncja"
Szkolna 2 C
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Pani Doktor to cudowna osoba, która ma wiele cierpliwości. Super podejście do pacjenta. Co prawda u mnie należało wykonać tylko leczenie kanałowe, ale obyło się bez bólu i strachu. Jednak wizyty u dentysty nie muszą być "straszne" :) Ważne, aby wybrać specjalistę, który ma "do tego rękę" jak Doktor Sylwia Fudalej. Polecam!
Opinia dodana przez: Paula
{'id': 20562, 'name': u'Grodzisk Mazowiecki'} Chirurg ortopeda
                                       dr Marcin Mleczko

dr Marcin Mleczko

Chirurg ortopeda, Ortopeda

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Trafiłam do Pana Doktora w związku z problemem z biodrem. To wspaniały człowiek i świetny specjalista. Z czystym sumieniem mogę go polecić. Zofia
{'id': 20562, 'name': u'Grodzisk Mazowiecki'} Chirurg ortopeda
                                       dr n. med. Jarosław Blicharz

dr n. med. Jarosław Blicharz

Chirurg ortopeda, Ortopeda

Grodzisk Mazowiecki

Cudowny P.Doktor...polecam, profesjonalne podejście do pacjenta a co najważniejsze,skuteczne leczenie i mimo młodego wieku, facet zna się na rzeczy.Polecam z czystym sercem 👍👍👍
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Marek Drożdżyński

Dentmark
Teligi 5/29
Grodzisk Mazowiecki

Zawsze bałam się dentystów jak ognia, ale odkąd na wizyty chodzę do Pana Doktora, nie mam się czego bać. Jest to człowiek bardzo kompetentny, z ogromem wiedzy, którą łączy z niewzruszonym spokojem i humorem. U Pana Doktora można odetchnąć, zaufać i miło pogawędzić. Z całego serca polecam, człowiek uczciwy i wie co robi. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Małgorzata Mlosek

Stomatolog, Ortodonta

Prywatny Gabinet Lekarski
Żwirki i Wigury 1d
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Bardzo dobra ortodontka. Jest kontaktowa,mimo iż ma wielu pacjentów w razie pytań lub umówienia dodatkowej wizyty jest mobilna. Tłumaczy wszystko co robi.Jestem pod wrażeniem jej stylu pracy i fachowości.
Opinia dodana przez: Alekdandra

lek. dent. Renata Rosiak-Jankowska

3 Maja 21G
05-827 Grodzisk Mazowiecki

Jestem pod wrażeniem ilości sprzętu a zwłaszcza mikroskopu, który uratował mi życie :) a po celowanym znieczuleniu Pani Dr mogła ze mną robić wszystko :)
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Dariusz Nalej

Urolog, Chirurg dziecięcy

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Zawdzięczam Panu doktorowi życie serdecznie dziękuję wspaniały lekarz ...............................

lekarz Ewa Rońda

Filia nr 3 DENTIKA Przychodnia Stomatologiczna Bogusława Malec
Obrońców Getta 12
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Lekarz o rzadko spotykanym zaangażowaniu, znakomita specjalistka, niezwykle dokładna i sumienna. Zawsze omawia z pacjentem sytuację, podaje zalecenia przy szerokim omówieniu problemu, kieruje do innych specjalistów. Leczy w Grodzisku Maz. i Pruszkowie.

lekarz Marcin Szepietowski

Chirurg ogólny, Urolog

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Polecam tego lekarza z całego serca, wspaniały człowiek, bardzo pracowity i cierpliwy. Bardzo dobry chirurg urolog

lek. dent. Anna Wysokowicz-Zimniak

Diagnostyka Laboratorium oddziału Warszawa
11 Listopada 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Bardzo dziękuję pani dr.Ani Wysokowicz za pracę którą włożyła abym mogła się uśmiechać😍😘😘 Jestem bardzo wdzięczna pani doktor za cierpliwość.pełen profesjonalizm i miłą atmosferę podczas wizyt.Pani doktor to wspaniały człowiek.wyrozumiała i bardzo dokładna w tym co robi.Widać że wykonuje swoją pracę z pasją i dużym zaangażowaniem.Pani Aniu Bardzo dziekuję za piękny uśmiech😍😍😍.Wdzięczna pacjentka K.Wojtczak.
Opinia dodana przez: katarzyna

lek. dent. Dorota Karska

Rusałki 7/1
05-827 Grodzisk Mazowiecki

Wyjątkowa lekarka. Wspaniała pod każdym względem. Delikatna i skuteczna. Bardzo uprzejma i pomocna. W trudnych sytuacjach nie zostawi pacjenta bez pomocy.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Witold Paciepnik

Lecznica Rodzinna
Kościuszki 21
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Uważam że takich lekarzy powinno byc więcej. Profesjonalne wykonanie usługi plus normalne podejście do pacjenta. Obym nigdy nie wrocił do szpitala ale jakby sie tak zdarzyło to pod opieke tego gościa.
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Magdalena Gałązkiewicz

Stomatolog, Protetyk

Twój Dentysta
Nadarzyńska 45/11
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Świetny lekarz, uratowała mi ząb, który inny dentysta spisał na straty. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam gorąco!
Opinia dodana przez: Paweł
{'id': 20562, 'name': u'Grodzisk Mazowiecki'} Stomatolog
                                       lek. dent. Tomasz Górny

lek. dent. Tomasz Górny

Spokojna Dental House
Spokojna 9
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Świetny lekarz dentysta. Nic na siłę. Zawsze tłumaczy co trzeba zrobić i uzgadnia z pacjentem. Moje dzieci go uwielbiają. Polecam go bardzo.
Opinia dodana przez: Marcin T.

lekarz Anna Nielepiec-Jałosińska

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg dziecięcy

Lecznica Rodzinna
Kościuszki 21
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Z całego serca polecam - miły kontaktowy lekarz z ogromną wiedzą. Bardzo dokładnie zrobione usg.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Zdzisława Borowiecka

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Wyjątkowy specjalista, podchodziła do pacjenta z sercem ale profesjonalnie. Myślę, że była lekarzem o bardzo dużej wiedzy medycznej, nie tylko z zakresu chirurgii. Z godną podziwu starannością zszyła mi ranę po zabiegu, blizny w ogóle nie widać :-) Weronika
Opinia dodana przez: Weronika

dr Aleksandra Samborska

Centrum Profilaktyki i Terapii NZOZ Filia w Grodzisku Mazowieckim
Kościuszki 29
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Lekarz na piątkę, co ja mówię - dziesiątkę!!! Lepiej nie nie mogłam trafić: spokój, przemiła atmosfera, pełne życzliwości i profesjonalizmu podejście do ledwie zipiącej z bólu i przerażenia pacjentki. Cieszę się, że są jeszcze w naszym kraju tacy lekarze i to w nieodpłatnej słuzbie zdrowia.

lek. dent. Piotr Kaniut

stomatologia-kaniut Grodzisk
Parkowa 7
Grodzisk Mazowiecki

Dr Piotr to profesjonalista z powołania. Zna się bardzo dobrze na swojej pracy, polecam wszystkim, którzy boją się leczenia kanałowego oraz innych zdecydowanie trudniejszych tematów. W moim przypadku odbyło się to bardzo szybko oraz bezboleśnie- tak jak dr. Piotr powiedział tak i to było. Doktor jest godnym zaufania człowiekiem, dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych, nie mogę też pominąć całego Zespołu stomatologii, są bardzo mili, pomocni, uprzejmi i kompetentni. Całym ...
Opinia dodana przez: Karolina

dr Beata Fudalej

Grodzisk Mazowiecki

O tym lekarzu Mówi się niewiele, bo tego nie lubi, ale gdyby polecić tego lekarza na jedną wizytę to okaże się że nie ma lepszej dentystki w mieście troskliwa serdeczna..to lekarz orkiestra...co leczy uśmiechy koncertowo... uważna, miła, zamyślona, i myślami często nieobecna, i lepiej o nic nie pytać, żeby się nie narazić... milczenie i brak zrozumienia jest w relacji dentysta pacjent chyba największą torturą, dlatego lepiej tutaj milczeć w skupieniu
Opinia dodana przez: Ireneusz

lekarz Micha Szyszka

Chirurg urazowy

Grodzisk Mazowiecki

bardzo kompetentny lekarz, podchodzący całościowo do problemów zdrowotnych pacjenta, zaangażowany w swoją pracę. Zdecydowanie polecam