Lekarze Chirurg stomatolog Grójec

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Centrum Medyczne LEDA -MED
Polskiej Organizacji Wojskowej 14
05-600 Grójec

Takich lekarzy jak dr. Łukasz Kasprzak jest nie wielu. Zna się na swojej pracy, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Wszystko dokładnie wytłumaczy. Nie zbywa pacjenta po 5 minutach wizyty. Bardzo dokładnie obejrzał kolano mojej córki, wykonał USG i powiedział co dalej. Skończyło się na artoskopii. Ale gdyby nie dobrze postawiona diagnoza przez doktora to do tej pory byłybyśmy w punkcie wyjścia. Dr. Łukasz Kasprzak to dobry lekarz i równie dobry ...
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Joanna Olko

05-600 Grójec

Wspaniale, profesjonalnie, delikatnie. U p. Doktor leczę się od lat. Do gabinetu wchodzę z przyjemnością i przeświadczeniem, że zostanie mi udzielona pomoc na najwyższym poziomie. Polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Dariusz Szyroki

Gabinet Stomatologiczny
Krótka 1
05-600 Grójec

Godny polecenia, kompetentny. Uprzejmy, cierpliwy, delikatny. Wiele tłumaczy i wyjaśnia. Pacjent czuje się wyjątkowo traktowany.

lek. med. Anna Wiączek

Chirurg ogólny, Proktolog

Przedsiębiorstwo - Przychodnia Stomatologiczna "ZDROWIE"
Piotra Skargi 10
05-600 Grójec

Leczę się proktologicznie od lat i doktor Wiączek dopiero mnie dobrze zdiagnozowała. Kulturalna, taktowna, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Nie bez powodu znajduje się kadrze Warszawskiego Oddziału Proktologii, jest prawdziwym lekarzem na medal.
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Robert Niezgoda

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Powiatowe Centrum Medyczne w Grójcu
ulica P. Skargi 10
05-600 Grójec

Cudowny czlowiek dziekuje Mu za zycie synka ktory w kwietniu skonczyl 5 lat dzieki Temu czlowiekowi.Dziekujemy Filipek razem z mama 💓
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Jacek Jasiorowski

Piłsudskiego 6B/18
05-600 Grójec

Polecam Pana Doktora w każdym momencie ... W pełni usłyszałem to co potrzeba do dalszego leczenia . Czułem cały czas , że prowadzi mnie prawdziwy specjalista. Mimo , że przyszedłem w jednej sprawie , zostałem wypytany o inne dolegliwości i było to prawdziwe kompleksowe podejście do pacjenta. Gorąco polecam wizytę u Pana Doktora wszystkim potrzebującym medycznego wsparcia.
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Beata Bednarowska-Pałuba

05-600 Grójec

Bywam w tym zakladzie sporadycznie to znaczy tylko jak mam urlop bo mieszkam zagranica Pani Beata robi szybko i bezbolesnie. Oczywiscie moich braci tez tam poslalam sa tez zadowoleni bo profesjonalnie ,dobrze i tanio. Plomba kosztowala mnie 80 zl ,koronka 500 pozdrawiam Anja

lek. dent. Joanna Przybylska

Gabinet Stomatologiczny
Krótka 1
05-600 Grójec

Nie mogę niczego napisać o kompetencjach pani doktor bo wizyta miała charakter adaptacyjny. Niewybredne komentarze i dziwne poczucie humoru od samego początku zniechęciły mnie do kolejnej wizyty.Już na wstępie usłyszałam pytanie dot płaczu mojego niespełna dwuletniego dziecka "czy ono zawsze tak się drze?" hmmmm a na profilu w Denta Care pod zdjęciem pani doktor widnieje napis"lekarz przyjazny dzieciom"??? Było również zapytanie "Jak do nas trafiliście?" Na to ja "przez internet" ...

lekarz Lilianna Połaska

Rodent
Matejki 9
05-600 Grójec

Lekarz medycyny, który odmawia pomocy karmiącej kobiecie z silnym bólem zęba, z b. dużą opuchlizną , tłumacząc to cyt " właśnie kończę pracę, proszę przyjść w poniedziałek się zapisać" (za dwa dni). Lekarz , który nawet nie obejrzał pacjenta, żeby przynajmniej dać antybiotyk, co zajęło by 10 min, czy taki człowiek zatrzymałby się, żeby udzielić pierwszej pomocy potrzebującemu?, ale może wymagamy za dużo od lekarza, chcąc , żeby przynajmniej był ...

lek. dent. Krzysztof Lewandowski

Przedsiębiorstwo - Przychodnia Stomatologiczna "ZDROWIE"
Piotra Skargi 10
05-600 Grójec

Odradzam. Gość bez podejścia do pacjenta, robi na siłę. Mam 40 lat a pierwszy raz wyszedłem z gabinetu ze lzami w oczach. Facet chciał rwać nie to co trzeba. Koniował.
Opinia dodana przez: Sylwester

lek. dent. Ewelina Karłowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Stomatologiczny "DENTAL"
Klonowa 14
05-600 Grójec

NIEKOMPETENTNA,NIEUPRZEJMA,ZAKŁAMANA,NIEUMIEJĘTNIE WYKONUJĄCA PRACĘ,NIEDELIKATNA,PO KAŻDEJ ZMIANIE DRUTU PROBLEMY.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!A WRĘCZ ODRADZAM I OSTRZEGAM

lek. dent. Izabela Bruszewska

Piłsudskiego 6B/18