Lekarze Chirurg stomatolog Kościerzyna

Chirurg naczyniowy

NZOZ Formed
Skarszewska 22
Kościerzyna

Pan Doktor wykonał badanie dopplerowskie układu żylnego kończyn ,rzeczowo wyjaśnił mi wynik badania .Odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwości .Cała wizyta w super atmosferze ,polecam wszystkim wizytę u Pana Doktora !! Uprzejmość ,kompetencja i zrozumienie !!!
Opinia dodana przez: Bernarda
{'id': 41730, 'name': u'Ko\u015bcierzyna'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Daniel Maliszewski

dr n. med. Daniel Maliszewski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia"
Skłodowskiej-Curie 7
83-400 Kościerzyna

Zgadzam się z poprzednimi opiniami, że Maliszewski jest miły, pomocny, wydaje się że to dobry lekarz. Do czasu... jak coś pójdzie źle. Zgłosiłam się do Maliszewskiego jako 23-latka, w maju 2020 roku w samym środku pandemii. Chciałam powiększyć piersi metodą lipofillingu – przeszczep tłuszczu. Przyjechałam do Gdańska Z południa Polski na konsultację. Byłam wtedy bardzo chuda, ważyłam jakieś 52 kg przy 170 wzrostu. Na konsultacji chciałam dowiedzieć się czegoś o ...
Opinia dodana przez: N.

lek. dent. Maciej Greinke

Staszica 9
83-400 Kościerzyna

Znakomity Lekarz, siedząc u Pana Macieja na fotelu mozna poczuć się jak w salonie SPA a nie jak u stomatologa. Kompetentny, bardzo miły, profesjonalny. Miałam leczone kanały - poprawiane po innych dentystach także leczenie kanałowe od podstaw, wstawiane korony, nie ma żadnych problemów już od paru lat. Zdecydowanie polecam. A do tego bardzo przystojny :)
Opinia dodana przez: Angela

lekarz Krzysztof Klawonn

Chirurg ogólny, Ortopeda

83-400 Kościerzyna

Miałam wyznaczony termin kwalifikacji do operacji stawu biodrowego. Przyjął mnie Pan Dr Krzysztof Klawonn i po zbadaniu, oraz krótkiej rozmowie, zostałam zaskoczona wyznaczonym terminem. Tego dnia dostałam długo wyczekiwane skierowanie do Sanatorium. Nie wiedziałam jaką podjąć decyzję. Pan Dr Krzysztof Klawonn ma świetne podejście do pacjenta. Jest bardzo miły i życzliwy. Oznacza się wysoką kulturą osobistą i szacunkiem do drugiego człowieka. Miałam świadomość, że trafiam na wspaniałego i wyjątkowego specjalistę ...
Opinia dodana przez: Teresa K.

lekarz Justyna Zygoń

szpital specjalistyczny
83-400 Kościerzyna

Pani Doktor to wspaniała specjalistka,a do tego pełna empatii i uśmiechu na twarzy. Operowała mnie kilka razy,nie mogłam wymarzyć sobie lepszej opieki.Po kilku kontaktach z Panią Justynka idąc na kolejną wizytę lub operacje czułam się jak bym szła na spotkanie z bliska przyjaciółka dzięki czemu czułam się zaopiekowania i bezpieczna co jest bardzo ważne w leczeniu onkologicznym.Profesjonalizm w każdym calu. Pani Doktor bardzo dziękuję za wszystko. A.K
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Karolina Maj

NZOZ "PIELĘGNIARKI" MONIKA MARTWICKA
Marii Skłodowskiej-Curie 7
83-400 Kościerzyna

Polecam z całego serca! Pani doktor miła i sympatyczna z uśmiechem do pacjenta! 😊 Wszystko dokładnie tłumaczyła. Bezboleśnie!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Wojciech Makarewicz

83-400 Kościerzyna

Z czystym sercem polecam dr.Wojciecha Makarewicza,prawie dwa lata temu dzięki jego życzliwości i pomocy moja siostra została odpowiednio pokierowana a w konsekwencji leczona.Więc gdy w sierpniu dowiedziałam się że mąż ma raka jelita,od razu zwróciłam się do dr.Makarewicza i nie zawiodłam się,operacja udana a mąż wraca do sił.Dr Wojciech jest bardzo życzliwym,ciepłym i uśmiechniętym lekarzem a to bardzo pomaga pacjentowi w ciężkich chwilach.Dziękuję i życzę zdrowia.
Opinia dodana przez: Bogusia

lek. dent. Mirosław Kaczmarek

Chirurg stomatolog

ulica Staszica 8A/4
83-400 Kościerzyna

Miałem " przymusowy" kontakt z Panem doktorem z powodu niespodziewanej konieczności usunięcia ósemki. Odwiedziłem 4 gabinety dentystyczne i nikt nie podjął się wykonania tej ciężkiej pracy. W jednym z tych gabinetów polecono mi doktora Kaczmarka, który na moją prośbę specjalnie pofatygował się do gabinetu i wykonał zabieg w taki sposób, że mogę o tym mówić w samych superlatywach. Wszystko zostało mi wcześniej wcześniej dokładnie wytłumaczone w sposób bardzo sympatyczny i ...
Opinia dodana przez: Tadeusz

lek. dent. Elżbieta Piejko

Rynek 14
83-400 Kościerzyna

Pani doktor przyjęla mnie z bolącym zębem prawie w nocy!!!! Po paru nieprzespanych dniach w końcu mogę normalnie funkcjonować polecam!!!!
Opinia dodana przez: Gosia

lek. dent. Małgorzata Sabiniarz

ul. Rzemieślnicza 12
83-400 Kościerzyna

Bardzo delikatna i miła doktor, a przy tym kompetentna. Bardzo polecam. Pomogła mojemu dziecku w sobotę ,kiedy nikt nie chciał nas przyjąć

lekarz Władysław Domieniecki

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Piotr Jarecki

Tetmajera 2a
Kościerzyna

jestem bardzo nieufny w stosunku do lekarzy,jednak po 1ej wizycie bardzo przypadl mi do gustu.wszystko jeszcze przedemna ,lecz pierwsze spotkanie z dr.Jareckim pozwolilo mi utwierdzic sie w przekonaniu,ze chyba bedzie to ten lekarz,ktorego od dawna szukalem.w pelni popieram wszystkie pozytywne opinie ,zas gdyby ktos ocenil w sposob negatywny tego lekarza to nigdy nie dal bym temu wiary .zaznaczam ,ze jest to moja opinia po 1 ej wizycie i nie wierze,ze ...

lek. dent. Jolanta Koseda

N.Z.O.Z. KOS-DENT Jolanta Koseda
Drogowców 21A
83-400 Kościerzyna

Jest lekarzem godnym polecenia,jestem zadowolona z wizyty,bardzo miłe podeście do pacenta .Dobrze wytłumaczy,można doskonale zrozumieć,zęby dobrze zrobione ,są równe bez zgrubień nie przeszkadzają przy posiłkach,polecam wszystkim,którzy mnie poproszą.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Tomasz Wandzilak

ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera 2A
83-400 Kościerzyna

Najlepszy na świecie, zabieg bez kompikacji, a łatwo nie było. Polecam bardzo tego lekarza, naprawdę jest wybitnym klinicystą.
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Anna Śpiewak

ul. Rzemieślnicza 12
83-400 Kościerzyna

Ja jako nowy pacjent, zostały mi stwierdzone 3 lub 4 wady, jak się okazało gdy poszłem do mojej pani dentystki, że żadnej z tych wad ona nie dostrzegła. Została mi wyleczona pruchnica jednego zęba najprawdopodobniej też było to naciagnie. Pani doktor doskonale tłumaczy wady zdrowych zębów.
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Agnieszka Jackiewicz

Szpital
A. Piechowskiego 36
83-400 Kościerzyna

Polecam Panią Agnieszkę Jackiewicz , balam się isc na wizytę z powodu niektórych opinii ale zaryzykowałam... Jestem po usunięciu dwóch guzków na głowie. Wszystko przeprowadzone sprawnie i w miłej atmosferze. Pani doktor uśmiechnięta i konkretna . Polecam :)
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Dobrosława Drabik-Fornal

ul. Józefa Chełmońskiego 32
83-400 Kościerzyna

Mało delikatna w trakcie badania.badała mi obolałe jądra jak by kamienie miała w ręku A nie cholernie bolące jądra.

lekarz Jarosław Litwin

Szpital
A. Piechowskiego 36
83-400 Kościerzyna

Wysoka kultura osobista, podczas zabiegu opis każdego kroku, miły sposób bycia. Zabieg wykonany profesjonalnie, wrócę bez lęku, jeśli będzie taka potrzeba. Polecam wizyty u Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Konrad Rogala

Kościerzyna

Bardzo kompetentny lekarz. Wytłumaczył wszystko od A do Z, spokojnie, konkretnie i wyczerpująco. Wskazał ścieżkę rehabilitacji i pokazał podstawowe ćwiczenia. Podszedł naprawdę fachowo do 15- latki, która i tak była już zestresowana, a po wizycie u pana doktora wszystko wiedziała i już przestała bać się o swoje zdrowie. Lekarz poz nas nastraszył, jednak specjalista wszystko wyjaśnił i uspokoił.
Opinia dodana przez: Hanna

lek. dent. Irena Kolińska

Stomatolog dziecięcy, Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia"
Skłodowskiej-Curie 7
83-400 Kościerzyna

Ta Pani powinna iść dawno na emeryturę, nie ma pojęcia o swojej pracy. Chodziłam tam 5 lat. Przez ten czas Pani "ortodontka" nie zdążyłam ani wyprostować zębów ani wady zgryzu. Przez ostatni rok "leczenia" nie zmienioniła żadnego z łuków, ani nie dokleiła 2 zamków, które odpadły. Wizyta wyglądała tak ze Pani tylko zajrzała na zęby i skasowała pieniądze. Na pytania czy zmieni w końcu łuk, albo czy zrobi cokolwiek odpowiadała ...
Opinia dodana przez: Sandra