Lekarze Chirurg stomatolog Lębork

lek. med. Andrzej Wróbel

Przychodnia
ulica Węgrzynowicza 13
84-300 Lębork

Co to ma znaczyć 4.2 nota ogólna dla p. dr. ? Masz lepszego lekarza, to dawaj, czekamy tylko na takiego, który jak dr. Wróbel będzie dla ciebie natychmiast, pomoże i jeszcze raz pomoże. Piątek i Świątek, na tel.,.na sms. Pozdrawiamy p.dr. gorąco. R & J
Opinia dodana przez: Ryszard Bia.

lek. dent. Joanna Chacińska

10 Marca 15e lok. 34
84-300 Lębork

Profesjonalny lekarz stomatolog,nie tylko fachowo leczy ale i uspokaja pacjenta swoim usmiechem,cierpliwoscia ,delikatnościa w bardzo czystym gabinecie.Mam pelne zaufanie ,nie ma mowy o stresie,gabinet dobrze wyposazony w sprzęt,pracuje jako fachowiec w klinice dentystycznej w Rumi,to chyba swiadczy o wysokim poziomie wiedzy.Przy okazji pozdrawiam-Bogdan

lek. dent. Magdalena Krall

ul. Bolesława Krzywoustego 26
84-300 Lębork

Byłam dzisiaj wyrwanie mega bolącego zęba.... Dodatkowo pacjentka czyli Ja bardzo spanikowana po wcześniejszych złych doświadczeniach z innym gabinetem, do sedna To jak zostałam potraktowana przez panią Stomatolog i jej asystentkę przekracza wszelkie granice uprzejmości, wyrozumiałości i profesjonalizmu. Naprawdę polecam każdej osobie co tak jak ja miała problem z lękiem przez dentystą
Opinia dodana przez: Mirosława

lek. dent. Piotr Karasiak

Indywidualna Praktyka Lekarska lek.dent. Piotr Karasiak
84-300 Lębork

bardzo delikatny i precyzyjny, nie czulam znieczulenia:)

lek. dent. Małgorzata Pytlak

Armii Krajowej 24b lok. 12
84-300 Lębork

Bardzo dobry, przyjazny stomatolog. Moje dzieci (9 i 12 lat) chcą być pierwsze u Pani doktor na fotelu. Mój stomatolog od niemal 25 lat
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Iwona Grochowska-Dudzik

Batalionów Chłopskich 3/6
84-300 Lębork

Przesympatyczna pani doktor gdy moje dzieci były małe chodziłam tylko do P.Iwony z całego serca polecam tego dentystę
Opinia dodana przez: Beti
{'id': 32732, 'name': u'L\u0119bork'} Stomatolog
                                       lek. dent. Mariusz Doliński

lek. dent. Mariusz Doliński

Emde stomatologia IPS M. Doliński
84-300 Lębork, Al. Wolności 40a, Stary Browar, 1 piętro
Lębork

Bardzo dobry fachowiec - polecam Ja się boję wizyty u dentysty, a tu szybko, miło i bezbolesnie. Gabinet przyjemny, w tle relaksacyjna muzyka
Opinia dodana przez: Alicja

Justyna Murawska-Janusz

al. Wolności 40a (parter
84-300 Lębork

Muszę przyznać, że obsługa lekarska na bardzo wysokim poziomie, polecam z cała stanowczością ze względu na profesjonalną pracę pani stomatolog oraz przyjazną atmosferę, dziękuję.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jarosław Feszak

Chirurg ogólny, Gastrolog

84-300 Lębork

Wspaniały lekarz, pełen empatii i zrozumienia. Operacja przeprowadzona wzorcowo, opieka po operacji również. Oddział oraz ludzie tam pracujący, którymi kieruje Pan Doktor zasługują na pełne uznanie. Polecam!
Opinia dodana przez: Aga

Andrzej Jeka

Protetyk, Stomatolog

Lębork

polecam wszystkim dobry specjalista .Wyrywał mi ząb całkiem bezboleśnie.

lek. dent. Joanna Bednarczuk

al. Wolności 55g
84-300 Lębork

Pani doktor bardzo miła i uprzejma, doskonałe podejście do dziecka, jednakże koszt leczenia zęba mlecznego w wysokości 80zł a wcześniej 60 zł za zatrucie to już z lekka przesada. Łączny koszt leczenia zęba mlecznego 140zł.

lek. dent. Kasia Gącarzewicz

84-300 Lębork

Polecam, leczymy sie u Pani Kasi cala rodzina. Profesjonalna , dokladna. Zaluje ze nie od samego poczatku . Uzaywa nowoczesnych technologi w swoim gabinecie.

Katarzyna Janusz-Pietrusewicz

84-300 Lębork

Pani Kasia to stomatolog z powołania a nie z przypadku. Jednak można wyleczyć żeby beż bólu a jednocześnie dobrze.Szkoda ze takich lekarzy jest u nas mało.
Opinia dodana przez: Teresa

lek. dent. Katarzyna Gączarzewicz

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

84-300 Lębork

Opinie "pozytywne" tu podane to fake news, bo prawda jest inna. Wielu moich znajomych już dawno zrezygnowało, mieli rację, tylko ja się upierałam no i mam za swoje. Odesłała mnie do innych bo sama nie umie, ale przez długi czas wciskała mi kit, że wszystko w porzo aż się zaczęło z potwornym bólem i naraziła mnie na koszta kanałowego leczenia i koronki na 1850 zeta. TYLE NA TEMAT.
Opinia dodana przez: Klaudia

Adam Wysocki

ADENT Spółka Cywilna Hanna Wysocki, Adam Wysocki w Lęborku
I Armii Wojska Polskiego 2
84-300 Lębork

Trudno ocenić jakość wykonanej usługi - chwilę po zakończonym leczeniu. Jest dość sympatyczny i z całą pewnością ma już duże doświadczenie... Mam nadzieję, że w końcu trafiłam na właściwego lekarza tej specjalności...

lek. dent. Jolanta Szymczakowska

Gdańska 1A/4
84-300 Lębork

Polecam serdecznie gabinet P. doktor Szymczakowskiej , od 30 lat niezmiennie korzystam ja , moja rodzina i znajomi .Profesjonalna obsługa i zawsze trafna diagnoza. Pani doktor przemiła, w razie nagłej potrzeby można liczyć na szybką pomoc .
Opinia dodana przez: Gabi

lekarz Jan Włodarczyk

Lekarz rodzinny, Chirurg ogólny

84-300 Lębork

Wspaniały lekarz tak samo panie pielęgniarki. Będę miał dlanich dozgonny szacunek za podejście do mojego dziadka, którym opiekowali się medycznie do końca jego życia. Czasami potrzebuję pomocy medycznej , jak przychodzę to jestem traktowany z dobrocią i zrozumieniem przez Pana doktora jak i przez panie pielęgniarki i zawsze jest stu procentowa diagnoza. Dziękuję wam za wszystko kochani.
Opinia dodana przez: Golabek

Agnieszka Barańska-Janusz

al. Wolności 40a (parter
84-300 Lębork

W pazdzierniku byłam z córką z bólem zęba.Pani założyła lekarstwo i kazała przyjść za dwa lub trzy miesiące żeby założyć plombę.Skasowała 100zl.Na początku roku umówiłam sie na wizytę,przyszłam z córką, pani założyła plombę i znów skasowała mnie 100zl,jak się spytałam dlaczego to mi odpowiedziała,że na poprzedniej wizycie zaplombowała córce jednego zęba,a założenie lekarstwa też kosztuje.Wszystko ładnie pięknie tylko,że pani miała wyleczyć JEDNEGO zęba dokładnie góną6 po lewej stronie
Opinia dodana przez: lucyna

Zbigniew Lewandowski

Chirurg onkolog

stary browar
Lębork

Byłam leczona przez tego lekarza. To fachowy, kompetentny i miły lekarz

lekarz Cezary Kaczmarkiewicz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Szpital
Juliana Węgrzynowicza 13
84-300 Lębork

Typowy lekarz na NFZ. Odradzam. Brak jakiejkolwiek empatii, podejście do pacjenta u którego stwierdzono nowotwór beznadziejne. Liczy się sztuka.
Opinia dodana przez: Dorota