chirurg stomatolog radom

lek. stom. Radosław Jaworski

UNIDENT
PIŁSUDSKIEGO 4

Średnia ocen: 5/5

Polecam!!! Bardzo miły,konkretny,wiedzący co robi przede wszystkim,dba o dobro pacjenta.Jeszcze raz polecam :)

Małgorzata Dulska

Chirurg stomatolog   (+2 więcej)

Łąkowa 48

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor jest super-delikatna i świetny stomatolog. Mam jej 20-letnie plomby i nadal są bez zarzutu. Pozdrawiam serdecznie:)

Opinia dodana przez: 1polly 1polly

lek. dent. Tadeusz Szczerbiński

RADENTAL
Daszyńskiego 3
Radom

Najlepszy stomatolog w Radomiu, jak nie w całej Polsce! Tanio, profesjonalnie i miło! Polecam wszystkim! MIODZIO!

Opinia dodana przez: Hubert

lek. dent. Piotr Łasiński

None
Puławska 233/lok. J

Ponad 10 lat temu leczyłem się u tego stomatologa o specj. chirurgii w klinice MSWiA. Poleciła mi go moja przyjaciółka. Usuwał mi korzeń zęba, wykonał mi leczenie endodentyczne trzech zębów i kilka ubytków wypełnił testowanym materiałem. Przyznam, że plomby w jego wykonaniu wciąż są w dobrym stanie, co jest rzadkością. Dr Piotr Łasiński jest osobą kompetentną, z praktyczną, wieloletnią wiedzą i o otwartym usposobieniu w stosunku do pacjenta. Konkretnie przedstawia sytuację i określa ścieżkę leczenia, nie zbywa głupimi odpowiedziami. W przypadku dentysty, tym bardziej chirurga ważne jest być dobrym rzemieślnikiem, a dr Łasiński jest doskonały w tym co robi. Nigdy nie zapomnę sytuacji, gdy nie uległ presji, gdy go poganiano ze względu na przyjazd ministra Dorna z bolącym zębem. Zachował spokój i skończył mi endodoncję zęba pod koronę, którą zresztą mam do tej pory. Minister SWiA musiał poczekać. Obecnie wróciłem na Górny Śląsk i brakuje tu tak dobrych dentystów jak dr Łasiński.

Opinia dodana przez: Piotr Z.

Katarzyna Kargol-Kuszewska

Chirurg stomatolog   (+2 więcej)

Kościuszki 6 lok.E
Radom

JESTEM PACJENTEM PANI DR.KUSZEWSKIEJ OD WIELU LAT I MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE ZARÓWNO JA JAK I MOJA ŻONA I DZIECI NIE WYOBRAŻAJĄ SOBIE LECZENIA U INNEGO STOMATOLOGA.PROFESJONALIZM W KAŻDYM CALU.
OGROMANA KULTURA OSOBISTA ,INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO PACJENTA.POLECAM KLINIKĘ dr.KUSZEWSKIEJ WSZYSTKIM ZNAJOMYM I WSZYSCY SĄ OGROMINIE ZADOWOLENI.