chirurg stomatolog radom

Chirurg stomatolog

UNIDENT
PIŁSUDSKIEGO 4

Średnia ocen: 5/5

Polecam!!! Bardzo miły,konkretny,wiedzący co robi przede wszystkim,dba o dobro pacjenta.Jeszcze raz polecam :)

Małgorzata Dulska

Chirurg stomatolog   (+2 więcej)

Łąkowa 48

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor jest super-delikatna i świetny stomatolog. Mam jej 20-letnie plomby i nadal są bez zarzutu. Pozdrawiam serdecznie:)

Opinia dodana przez: 1polly 1polly

lek. dent. Tadeusz Szczerbiński

Chirurg stomatolog

RADENTAL
Daszyńskiego 3
Radom

Najlepszy stomatolog w Radomiu, jak nie w całej Polsce! Tanio, profesjonalnie i miło! Polecam wszystkim! MIODZIO!

Opinia dodana przez: Hubert

Katarzyna Kargol-Kuszewska

Chirurg stomatolog   (+2 więcej)

Kościuszki 6 lok.E
Radom

JESTEM PACJENTEM PANI DR.KUSZEWSKIEJ OD WIELU LAT I MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE ZARÓWNO JA JAK I MOJA ŻONA I DZIECI NIE WYOBRAŻAJĄ SOBIE LECZENIA U INNEGO STOMATOLOGA.PROFESJONALIZM W KAŻDYM CALU.
OGROMANA KULTURA OSOBISTA ,INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO PACJENTA.POLECAM KLINIKĘ dr.KUSZEWSKIEJ WSZYSTKIM ZNAJOMYM I WSZYSCY SĄ OGROMINIE ZADOWOLENI.