chirurg stomatolog w okolicach słupca

Sortuj wg:

Ignacy Kodym

Chirurg stomatolog

Konin

Poznałem tego lekarza z racji relacji zawodowych. Pierwsze wrażenie i spostrzeżenia skłoniły mnie, żeby zostać jego pacjentem. Moje obserwacje znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. Kompetencja, staranność, inwestowanie w nowe narzędzia i metody, kompleksowe podejście do problemu. Oczywiście wszystkie te pozytywy mają odzwierciedlenie w cenach usług. Wcześniej żaden dentysta tak starannie nie przeprowadzał leczenia kanałowego. Dla niektórych zniechęcające może okazać się zdecydowanie ruchów stomatologa, ale taka specyfika tego konkretnego gabinetu. Polecam!

lek. dent. Mirosława Orzeszyńska-Wójcik

Chirurg stomatolog   (+2 więcej)

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny M-DENT
Niepodległości 35a
Jarocin

Pani doktor wyrwała mi tzw. 8, która znajdowała się poza łukiem. Wszystko odbyło się bezboleśnie i bezproblemowo. Polecam.

Maciej Kulesza

Chirurg stomatolog

kalisz nieaktualny,błędny nr tel.
Pleszew
Kalisz

Nie zgadzam się z w/w negatywnymi opiniami! Leczę się u Pana doktora i jestem bardzo zadowolona.Odbudowana górna trójka (efekt "wow")robota artysty i dwie usunięte ósemki -bezboleśnie. Polecam gorąco Pana doktora bo jest to lekarz,który kocha swoją pracę,a nie odwala fuszerę! Cała moja rodzina i znajomi leczą się od 20 lat plomby siedzą do dzisiaj i nie ma co poprawiać.

Barbara Sztencel-Małachowska

Chirurg stomatolog   (+5 więcej)

Spółdzielców 3
Konin

Najwspanialsza dentystka na świecie!!!!!!!Bardzo mocno polecam!!!!!

Najwspanialsza dentystka na świecie!!!!!!!Bardzo mocno polecam!!!!!

lek. dent. Jarosław Błaszak

Chirurg stomatolog   (+1 więcej)

Surowieckiego 70
Gniezno

Polecam ! Bezbolesny zabieg wszczepienia implanta ! Po zabiegu również ból znikomy ;) wyrywanie zębów również bezbolesne !

Opinia dodana przez: Klaudia