Lekarze Chirurg stomatolog Śrem

lek. dent. Marta Wilska

ulica Makuszyńskiego
63-100 Śrem

Polecam Panią doktor z czystym sumieniem. Miałam trudną pracę protetyczną do wykonania (most) i polecono mi dr Wilską. Efekt był jak dla mnie zaskakujący. Pani dr współpracuje ze świetnym technikiem (Paweł Nadolski też polecam !!!) i razem tworzą małe dzieła sztuki. I wszystko za naprawdę rozsądną cenę.
Opinia dodana przez: Renata B

lek. dent. Michał Maćkowiak

63-101 Śrem

Bardzo dobry lekarz, bardzo uprzejmy, fachowiec w swoim zawodzie. Polecam z pełną odpowiedzialnością.
Opinia dodana przez: pacjentka

lek. dent. Janina Łada-Jackowska

Roweckiego 11D
63-100 Śrem

100% kompetencji, miła obsługa, dobre znieczulenia, brak powikłań, bez problemu zostałam przyjęta w święto.

lek. dent. Joanna Oleksiak

63-100 Śrem

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią.Zaprowadziłam do Pani Oleksiak dziecko na pierwszą wizytę .Miała tak dobre podejscie do dziecka,że synek pozwolił sobie zaplombować dwa zęby już na pierwszej wizycie.Chodzimy teraz bez strachu.Polecam :)

dr Urszula Matuszak-Suchorska

Prywatny Gabinet Lekarski
Chłapowskiego 33 l. 22
63-100 Śrem

Dzięki Pani Urszuli mogę się teraz swobodnie uśmiechać i nie boję się wizyty u dentysty, które do tej pory były jedynie ciężkim obowiązkiem. Pani Doktor zawsze jest pełna humory i od razu mówi co jest na rzeczy i ile będzie to kosztowało. Szybko i konkretnie. Gorąco polecam

lekarz Krzysztof Nowak

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

63-100 Śrem

Tu,Iwona Zając,z Siemowo.Dziękuje za opieke i za usunięcie mi kamieni ,w Szpitalu Gostyniu.Na chwile obecną czuje się dobrze,a rany po usunięciu drenu zaczynają sie goić,a diete dalej trzymam.Jest pan bardzo dobrym lekarzem,ludzie są z pana zadowoleni jaką prace pan trzyma,ja również.pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Małgorzata Hojan-Osicka

Chirurg ogólny, Urolog

Chełmońskiego 1
63-101 Śrem

Zawsze uśmiechnięta życzliwa. Fachowość na najwyższym poziomie. Jestem niezmiernie wdzięczny za uratowanie życia. DZIĘKUJĘ....
Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. dent. Monika Ksoń

ulica Kopernika 4
63-100 Śrem

Trafiłam do pani Moniki przez przypadek i na pewno będę się dalej u niej leczyć. Bardzo skrupulatna, dokładna, empatyczna. Polecam wszystkim.

lek. dent. Marta Brzostowicz-Cieśla

63-100 Śrem

Polecam i jeszcze raz polecam! Pani Doktor kompetentna, zawsze uśmiechnięta, wizyty upływają bezboleśnie i w przemiłej atmosferze! Bardzo fajne podejście ma do dzieci,moja córka jest zachwycona co wiele dla mnie znaczy bo miała uraz po poprzednim lekarzu!

lek. dent. Maciej Tomczak

ulica Nadbrzeżna 1/C 2
63-100 Śrem

Jestem pacjentka od wielu lat. Inni chcieli mi usunąć jedynkę, lub przeprowadzić bolesna resekcje. Pan doktor zaproponował ponowne leczenie kanałowe i dzięki temu zachowałam ząb do dziś a minęło już 7 lat. Pełen profesjonalizm, perfekcja, bardzo miła atmosfera, pełna kompetencja. Lepszego lekarza nie znajdę. W innym przypadku Pan doktor choć powinien wysłać mnie do szpitala, przepisał antybiotyk, dał nr tel i miałam iść do domu. Gdyby było gorzej miałam dzwonić. ...
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Marcin Hofman

63-100 Śrem

Trafiłam do kliniki jakiś czas temu przez przypadek i ... zostałam. Mam pełne zaufanie do kompetencji Doktora, zresztą co tu dużo opowiadać, to po prostu jest STOMATOLOG FACHOWIEC. Wszystko co dotyczy choroby jest szczegółowo objaśnione. Sam doktor oraz personel są przyjaźni i zawsze uśmiechnięci. Wartość usługi jest adekwatna do jakości. Pozdrawiam i serdecznie dziękuję w imieniu swoim i moich zębów za ich uratowanie. :)
Opinia dodana przez: Lidia

Paweł Lorenc

63-101 Śrem

Najlepszy, bardzo delikatny. Ceny łagodny. Zero bólu. Bylem w wielu innych dentystów no decyzja została przy Paweł Lorenc. Wszystkim polecam.
Opinia dodana przez: Rusłan

lekarz Jarosław Dziurda

Chirurg ogólny, Urolog

63-101 Śrem

Bardzo dobry lekarz i wspaniały kolega. Mimo przeciwności losu zawsze pełen wiary, uśmiechnięty, optymistycznie nastawiony do świata. Szpital bez Niego to już nie ten szpital.
Opinia dodana przez: anonim

dr n. med. Piotr Ziółkiewicz

Chirurg dziecięcy, Ortopeda dziecięcy

63-100 Śrem

Mistrz! Naprawił dysplastyczne biodro po osteotomii. Ciężka operacja, jednak Pan Doktor zrobił mi biodro lepiej niż mogłam się spodziewać. Polecam słuchać Lekarza bo to prawdziwy specjalista. Przede mną długa rehabilitacja ale nie zamierzam zmarnować trudów operacji, starań Pana Doktora i takiej szansy. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Marek Palka

Chirurg dziecięcy

63-100 Śrem

Bardzo nieuprzejmy, dziecko traktował lekceważąco,bo prosiłam o dodatkową konsultacje. Ktoś z takim podejściem do pacjenta,w dodatku do dziecka, które jest przerażone całą sytuacją nie powinien być lekarzem.

Grażyna Lorenc

lekarz Krzysztof Szurygajło