Lekarze Chirurg stomatolog Zielona Góra

dr Elżbieta Czaplińska-Jujeczko

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ELDENT Poradnia stomatologiczna
ul.Kilińskiego 3A
65-508 Zielona Góra

Chodząc do wielu dentystów słyszałem, że niedokładnie myje zęby i muszę to robić lepiej. U doktor Jajeczko w końcu się dowiedziałem, jak to robić. Zrobiono mi szkolenie że szczotkowania, nitkowania i wyjaśniono rolę irygatora. Od kiedy zacząłem się stosować do tych zasad, moje problemy z zębami praktycznie zniknęły. Wcześniej bywałem u dentysty nawet dwa razy w miesiącu. Teraz dzięki praktycznemu podejściu mam przyjść na kontrolę za pół roku i to ...
Opinia dodana przez: Patryk

dr n. med. Elżbieta Parka-Barańska

Chirurg plastyczny

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

W klinice robiłam labioplastykę, żałuję, że nie zdecydowałam się wcześniej na zabieg - efekt jest świetny, ręce Pani dr Barańskiej złote!!!
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Agnieszka Stankiewicz

Agnieszka Stankiewicz Stomatologia Rodzinna
al. Wojska Polskiego 35 ( róg Krętej)
65-770 Zielona Góra

Pani doktor jest bardzo uprzejma, dokładna, cierpliwa, dużo wyjaśnia, godna zaufania. Ma bardzo dobre podejście do pacjentów. Jestem bardzo zadowolona z jej usług. Na żadnego innego stomatologa nie zamienie.
Opinia dodana przez: Jusia

lekarz Krzysztof Sidziński

65-534 Zielona Góra

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze. Cierpliwy, kompetentny, wyjaśni wszystko szczegółowo i należycie. Zaangażowany w zdrowie pacjenta. Bardzo polecam i życzę dalszych sukcesów.
Opinia dodana przez: Ewa F.

Radosław Janek

aldemed
Zielona Góra

Byłam u tego lekarza aby usunąć kapturek nad ósemką. Bardzo stresowałam się tym zabiegiem ale lekarz ten jest tak przyjaznym i pozytywnym człowiekiem, że stres mnie opuścił gdy tylko weszłam do gabinetu. Zabieg trwał około 15 min, był bezbolesny, żadnych komplikacji. Jeśli będę musiała wyrywać ósemki napewno pójdę tylko do niego.

dr Jacek Mikulski

Chirurg naczyniowy

ul wandy nr27
Zielona Góra

PAN DOKTOR JACEK MIKULSKI bez wątpienia przoduje w hierarchii lekarzy chirurgów naczyniowych. Zawdzięcza to nie tylko sympatycznej postawie i rzetelności, ale przede wszystkim posiada ogromną wiedzę i bogate doświadczenie w dziedzinie, jaką się zajmuje! Zanim dotarłam do Zielonej Góry, byłam na konsultacjach u wielu lekarzy, którzy swoim podejściem tylko zniechęcili mnie do dalszego leczenia i przeprowadzenia niezbędnej operacji. Kiedy w końcu trafiłam do dr.Jacka Mikulskiego byłam szczęśliwa i już na ...
Opinia dodana przez: Jola

dr Donata Oziemczuk

Chirurg stomatolog, Protetyk

Stomatologia na Jędrzychowie
ul.Kasztanowa 12a/1
65-381 Zielona Góra

Bardzo polecam dr Oziemczuk, leczę się u niej w Den Medzie na Łużyckiej. Przez wiele lat miałam dentofobię, ale dr Oziemczuk skutecznie mnie z niej wyleczyła. Nie boję się nawet rwania zębów, bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

dr Jolanta Biegańska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MARIMED"
Anny Jagiellonki 25
65-155 Zielona Góra

Polecam, naprawdę dobry stomatolog:) Niedrogo i bezstresowo:) na fotelu oglądałam tv i to naprawdę rozluźnia, zwłaszcza jeśli ktoś się boi;)
Opinia dodana przez: kasia

lekarz Arkadiusz Krzemiński

Szczekocińska 5
65-001 Zielona Góra

Lekarz znakomity, bardzo mi pomaga za co jestem mu wdzięczny. Każdemu choremu życzę takiego lekarza.
To jest nasza dentystka, leczymy się całą rodziną. Ma super podejście do dzieci.

lekarz Mariusz Borowiecki

Chirurg urazowy

Agia Medica
ul.Wyszyńskiego
Zielona Góra

pełen profesjonalizm :)zawsze odpowie miły i uprzejmy znawca tematu

lek. dent. Maria Zygmunt

Gabinet Stomatologiczny Maria Zygmunt
Gen. Sikorskiego 20/2
65-454 Zielona Góra

Przemiła kobieta, bardzo kompetentna w swoim fachu. Mimo dużego stresu przed wizytą, przetrwałam ją spokojnie, ponieważ Pani Doktor wszystko mi cierpliwie wyjaśniła i uspokoiła.
Opinia dodana przez: Katrin90

lek. dent. Agnieszka Drózd

Ptasia 36/121
65-001 Zielona Góra

NAJLEPSZY GABINET STOMATOLOGICZNY JAKI ZNAM, PEŁEN SZACUNEK DLA PACJENTA MIŁA, DELIKATNA I PROFESJONALNA PANI DOKTOR, POLECAM.
Opinia dodana przez: Krzysiek

lek. dent. Agnieszka Pęksa

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Zielona Góra

Pani doktor Agnieszka jest przeuroczą osoba co do której mam pełne zaufanie. Cieszę się, że powróciła po przerwie macierzyńskiej do pracy. Ostatni odwiedziłam Panią doktor z córką która miała poważny problem z zębem. Poprzedni stomatolog nie widział możliwości ratowania zęba - kazał usunąć. Na szczęście okazało się , że moja Pani doktor wróciła do pracy i uratowała córce ząbek. Pełen profesjonalizm połączony z niesamowitym urokiem osobistym i ciągłym uśmiechem na ...

lek. dent. Ryszard Choroś

Prywatny Gabinet Lekarski
Prosta 53b
65-783 Zielona Góra

Juz nie pamietam ile lat Ryszard walczy z moim uzebieniem ale moja opinia jest tylko jedna, wspanialy facowiec i wspanialy czlowiek...
Opinia dodana przez: Krzysztof Kwasnik

lekarz Ali Hedayati

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Lekarz bardzo miły i cierpliwy. Rzeczowo i spokojnie udziela informacji o pacjencie jego rodzinie, a mną (pacjentką) stale się interesował. Oprócz obowiązkowych wizyt przy obchodzie zaglądał często do sali, pytając jak się czuję i przy okazji na bieżąco omawiał ze mną moje wyniki. Będąc już po dyżurze potrafił dzwonić na oddział i prosić pielęgniarkę, by opisała w jakim aktualnie jestem stanie. Bardzo pozytywnie odebrałam tego lekarza.

lek. dent. Małgorzata Szmigielska

Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Małgorzata Szmigielska
65-018 Zielona Góra

W sylwestra uszkodziłem sobie poważnie 2 jedynki. Pani doktor bardzo dobrze je odbudowała. Prawie nie widać granicy, gdzie zaczyna się odbudowana część. Gorąco polecam :)

lek. dent. Artur Ferencz

Prywatny Gabinet Lekarski
Sienkiewicza 24 lok. 1
65-431 Zielona Góra

Bardzo dobry stomatolog. Długo szukałem dobrego lekarza w Zielonej, ale w końću znalazłem. Chodzę do niego już kilka lat i jestem bardzo zadowolony. Zęby są leczone bardzo dokładnie, co niestety kosztuje. Polecam.

Wojciech Gotlibowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

65-534 Zielona Góra

Wspaniały młody człowiek, wspaniały młody lekarz . Szybka reakcja w kierunku wyleczenia. Powyższa punktacja wskazuje jego oddanie dla pacjenta. Godny polecenia. AH/AH

lekarz Maciej Maniak

65-534 Zielona Góra

Świetny lekarz w mojej opinii jak również w opinii innych pacjentów z ktorymi mual okazje porozmawiać . Kompetentny do tego mily i z dużym poczuciem humory. Polecam
Opinia dodana przez: Iwona