chirurg szczękowo twarzowy w okolicach kępno

Sortuj wg:

lek. dent. Izabella Golińska-Gulewicz

Chirurg szczękowo twarzowy   (+1 więcej)

Grunwaldzka 16/3
Kluczbork

Rewelacyjna w każdym wymiarze. Pełen profesjonalizm w stosunku do dorosłych jak i dzieci. Wysoka kultura i uprzejmość.

Opinia dodana przez: Remik

lek. dent. Marek Szczepaniak

Chirurg szczękowo twarzowy

Gabinet Stomatologiczny

None

Z pełną odpowiedzialnością mogę wyrazić swoją pozytywną opinię. Jestem po usunięciu drugiej, bardzo trudnej ósemki (po tygodniu czasu od pierwszego rwania - szwy zrobiły swoje, mega szybko się wszystko zagoiło). Pan doktor to niesamowicie spokojna i wspaniała osoba. Tłumaczy wszystko, odpowiada na pytania. Zabiegi przebiegają naprawdę bezboleśnie. Wszyscy straszyli mnie że to ból nie do wytrzymania, a tu okazało się zupełnie co innego. Pan doktor tnie mi dziąsła i "jak archeolog" odkopuje ukryte zęby. Godny polecenia w 100% Profesjonalny, miły i rozmowny. Choć wizyty są faktycznie kosztowne, uważam, że ta inwestycja się opłaca. Trzymajcie kciuki, bo przede mną usunięcie kolejnych dwóch ósemek :)

Opinia dodana przez: Magdalena