Lekarze Chirurg szczękowo twarzowy Przemyśl

lekarz Artur Kustosz

Przychodnia stomatologiczna
Juliusza Słowackiego 30
37-700 Przemyśl

Bardzo rzetelny i dokładny lekarz , widać że ma ogromne doświadczenie w swojej dziedzinie . Serdecznie polecam

lekarz Wojciech Skibiński

Franciszkańska 37 lok. 5
Przemyśl

Bardzo polecam Pana Doktora. Miło, sprawnie i przyjemnie udało mi się przejść przez zabieg usuwania pieprzyków. Próbki natychmiast zostały wysłane do laboratorium, a o wynikach zostałam powiadomiona telefonicznie. Przemiłe Panie pielęgniarki oraz Pan w recepcji. Klinika Flebo-San ładna, nowoczesna i profesjonalna.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Mieczysław Bogusławski

37-700 Przemyśl

Równo 10 lat temu operacja usunięcia tarczycy. Jedyne ręce, którym byłam w stanie zawierzyć, ze wszystko się uda i struny głosowe zostaną na swoim miejscu. Nie myliłam się. A ,co do blizny dobrze należy się wpatrywać, aby ją dostrzec. Doktor z powołania, wspaniały fachowiec!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Janusz Margański

Laryngolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTOMED - Poradnie Urazowo-Ortopedyczna, Preluxacyjna, Reumatologiczna i Leczenia Osteoporozy
ulica Basztowa 13
37-700 Przemyśl

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora. Widać że to jest lekarz z powołania. Nie zostawi pacjenta w chorobie
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Maciej Lewicki

37-700 Przemyśl

Pan Doktor traktuje pacjentów w sposób krytyczny . Jest to osoba bez serca która nie potrafi postawić się w sytuacji osoby chorej. Oprócz tego jest w stanie wypisać osobę chorą w złym stanie do domu pisząc na wypisie że osoba jest w stanie dobrym . Zdecydowanie jest to lekarz bezwzględny a szpital wojewódzki w Przemyślu w ogóle nie powinien być miejscem pobytu osób chorych . Warto naruszyć także opiekę pielęgniarek ...

lek. dent. Robert Łapiński

Chirurg stomatolog, Stomatolog

NZOZ STOMED Robert Łapiński
Mickiewicza 53/12
37-700 Przemyśl

Świetny lekarz, profesjonalista w każdym calu . Cała ekipa bardzo miła . Mimo iż mam ogromna traumę po innym chirurgu , doktor Robert świetnie sobie poradził z usunięciem zęba , odbyło się to bez bólu i szwów . Szybko sprawnie i bardzo cierpliwe w stosunku do mojej pełnej obaw i histerii osoby 🙂
Opinia dodana przez: Anna

Maria Chodorowska

Przemyśl

Pani Doktor małomówna. Ma jedną wielką wadę: nie interesuje ją dobro dziecka tylko interes własnego męża, który w szpitalu na Monte ma swój sklep ortopedyczny. Kiedy istnieje potrzeba zakupu jakiegoś sprzętu nawet refundowanego to odsyła tylko i wyłącznie tam. Na poziom -1. Nie wspomina, że drugi sklep ortopedyczny jest bliżej wyjścia i bliżej jej gabinetu, i że tam może jest to, czego pacjent potrzebuje, a czego w danej chwili nie ...

dr n. med. Krzysztof Rachwał

Ortopeda, Chirurg ogólny

Swobodna 13/2
37-700 Przemyśl

Trafilem do tego lekarza przypadkiem, potrzebowalem kogos na szybko aby przepisal leki lub zastrzyki. Przyszedłem z bólem kręgosłupa- ciągnie sie za mną około 7 lat i co jakis czas wraca. Dodarkowo skrzywiło mnie bocznie. Lekarz zaprosił na usg. Po badaniu zaproponował, że może próbować mi to nastawić o ile preferuje taka metodę -wiedzac ze czeka mnie tak czy owak min tydzien zdychania - zgodzilem się. Po nastawieniu ból zmniejszył się ...
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Joanna Skiba

37-700 Przemyśl

Szkoda słów. .. tekstem "nie powiedzieli wam, że tu jest strajk i nie ma komu leczyć " powitała nas przed północą z dzieckiem ze złamaniem. .. nie polecam, lepiej jechać na Rzeszów
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marian Marczakiewicz

ulica Grunwaldzka 56/36
37-700 Przemyśl

Rzeźnik nie lekarz! Chamski, gburowaty, oschły, aspołeczny, brutalny, zdechłej myszy bym mu nie powierzyła! Raz mu zaufałam a on...zszywał ranę na głowie mojego dziecka bez znieczulenia! Ludzie!!! Dla wlasnego dobra i dla dobra waszych dzieci unikajcie tego pana!ktoś się pomylił powierzając mu stanowisko ordynatora chir.dzieciecej!
Opinia dodana przez: Joanna

Generała Józefa Bema 6

lekarz Barbara Stawiszyńska

lekarz Danuta Skorupska-Pasierbska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PARAMEDYK"
Plac Na Bramie 8