Lekarze Chirurg szczękowo twarzowy Trzebnica

lekarz Krzysztof Mildner

55-100 Trzebnica

Pan Doktor, no cóż od czego zacząć... Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, indywidualne podejście do pacjenta, dobrze dobrane leczenie, szczegółowe odpowiedzi na pytania dotyczące leczenia itp, itd.... A oprócz tego pomocny o każdej porze, w każdej sprawie można się zwrócić do Pana Doktora, a On nigdy nie odmawia. Potrafi poprawić humor i stworzyć poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję...
Opinia dodana przez: Malwina

dr Krzysztof Kołtowski

Chirurg transplantolog

Trzebnica

Pan doktor Krzysztof Kołtowski jest świetnym! lekarzem z powołania.Wspaniały człowiek,zawsze wszystko jasno wytłumaczy i wysłucha do końca pacjenta.Jest bardzo bardzo sympatyczny!!!!! :-),zawsze uśmiechnięty do pacjentów,ma podejście,ma poczucie humoru!!!!! :-).Moja skolioza cały czas się pogłębiała.W ciągu 3 miesięcy skrzywienie pogłębiło się nawet o 10 stopni.To właśnie pan doktor Kołtowski operował mój kręgosłup ponad 8 lat temu.Operacja się udała.Jest wszystko ok.Przed operacją miałam 55 stopni skrzywienia na 50 a po operacji mam ...
Opinia dodana przez: Ruzia

lekarz Robert Olewiński

55-100 Trzebnica

Fantastyczny, kompetentny, zdecydowany i prawdomówny lekarz. A przy tym bardzo serdeczny człowiek. Pomógł mi w najtrudniejszej chwili, nie zawahał się i nie zwątpił w powodzenie operacji. Inni lekarze czytając wypis nie wierzyli. A teraz, po upływie półtora roku jest tak, jak Pan Doktor obiecywał. Dziękuję za profesjonalizm i troskę.

dr n. med. Ahmed Elsaftawy

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

55-100 Trzebnica

Wykonałam u Pana Doktora botox tzw.kurzych łapek.już na 3 dzień widać efekt,nie pamiętam,żebym miała wczesniej wykonany tak skutecznie ten zabieg,a stosuję go od 4 lat,jestem zachwycona.Dr Ahmed jest .miły,profesjonalny i jest mistrzem w tej dziedzinie jak widać.Ceny ma mega-konkurencyjne,polecam z całą odpowiedzialnością. Nowa stała klientka-Magda I.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Andrzej Majer

Chirurg urazowy

55-100 Trzebnica

Super lekarz, polecam bardzo dobra wiedza medyczna. Bardzo dobry specjalista, diagnoza bardzo szybka i szczegółowa.

lekarz Wojciech Woźny

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

55-100 Trzebnica

Pierwszy kontakt z lekarzem tej specjalizacji, nie wyobrażam sobie innego lekarza. Bardzo życzliwy, profesjonalne podejście do pacjenta, uśmiechnięty, na każde pytanie odpowie. Emanuje z pana doktora pozytywne nastawienie co udziela się pacjentowi. Polecam!!!🙂🙂🏆🏆
Opinia dodana przez: Krystyna
Super dobry lekarz,godny polecenia wszystkim potrzebującym dobrego chirurga;wspaniały człowiek ,cierpliwy,wyrozumiały,o olbrzymiej kulturze osobistej,wierny przysiędze Hipokratesa,całkowicie bezinteresowny. Dziękuję Panu Doktorze za świetnie przeprowadzoną operację ręki,która służy do tej pory-wdzięczna pacjentka Krystyna Stefańska
Opinia dodana przez: kstefanska

lekarz Dariusz Konopczak

55-100 Trzebnica

Bardzo kompetentny, empatyczny lekarz. Zabieg wykonany błyskawicznie, wcześniej dokładnie wyjaśniona przyczyna choroby i dalsze postępowanie, polecam

lekarz Barbara Wartenberg

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg dziecięcy