Lekarze Chodzież

Psychoterapeuta

Gabinet Pomocy Psychologicznej
Tuwima 6
64-800 Chodzież

Pani psycholog bardzo mi pomogła. Gdy do niej trafiłam byłam kłębkiem nerwów. Potrafi wszystko wyjaśnić i postawiła mnie na nogi. Jestem jej bardzo wdzięczna. Wspaniała osoba.
Opinia dodana przez: Karolina S.

lekarz Sebastian Szmytkowski

Rehabilitant

rehabilitacja
Chodziez

oddany pacjetowi.doskonaly profesjonalista.
Lekarz jedyny w swoim rodzaju ,który swą pracę wykonuje w 100 %..Wielki szacunek dla pana doktora

lek. med. Anna Reut

Reumatolog

Puls-Med Sp. z o.o.
Staszica 14
64-800 Chodzież

Bardzo profesjonalne podejście. Szybko podjęte leczenie i sprawdzenie powiązań z innymi schorzeniami u różnych specjalistów. Polecam gorąco

dr Marcin Gról

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

64-800 Chodzież

Pan doctor is the best. Polecam z czystym sumieniem. Zawsze usmiechniety, uprzejmy I tak juz od paru lat.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Maria Mehl-Kowalska

ulica Waryńskiego 16
64-800 Chodzież

Super Pani Doktor szkoda faktycznie ze nie przyjmuje prywatnie ale w szpitalu wspaniałe podejście do rodziny i pacjentów.
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Maciej Wałkowski

Paderewskiego 18
64-800 Chodzież

Najlepszy stomatolog w Pile! Z uśmiechem przyjmuję pacjentów, punktualnie, bez kolejki! Profesjonalnie tłumaczy plan leczenia i szczegółowo omawia stan uzębienia. Poświęca jak żaden inny lekarz dużo czasu na pacjenta. Z pewnością mogę polecić Pana dr. Macieja Wałkowskiego szczególnie dlatego, że uratował mi zęba, którego inny lekarz chciał mi usunąć!
Opinia dodana przez: Magdalena kanałówka

mgr Sylwia Wruk

Logopeda, Logopeda dziecięcy

64-800 Chodzież

Witam Pani Sylwia jest bardzo miłą i kompetentną logopedką. Ma super podejście do dzieci polecam wszystkim! Moj synek zrobił duże postępy mimo ciężkiej choroby. Pozdrawiam

lekarz Jerzy Sapuła

Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów
64-800 Chodzież

Fantastyczny człowiek, wyjątkowy wprost i rewelacyjny specjalista. Gorąco polecam. Naprawdę warto. Waldemar PIĄTEK.
Opinia dodana przez: Waldemar Piątek

lekarz Mariusz Łabędzki

Pulmonolog, Internista

64-800 Chodzież

Od wielu lat leczę się na choroby górnych dróg oddechowych - niestety jak dotąd leczona byłam wyłącznie ambulatoryjnie .Sytuacja zdrowotna zmusiła mienie do poszukiwań lekarza internisty pulmonologa poza miastem Piła i ….strzał w dziesiątkę .Przede wszystkim dr M.Łabędzki jest niezmiernie dociekliwy .Poświęca dużo prywatnego czasu na ocenę wcześniejszego sposobu leczenia ,analizuje wyniki badań .Kiedy trafiłam na oddział płucny Chodzieskiego Szpitala ,który działa w ramach Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii ,doktor ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Piotr Gabryel

64-800 Chodzież

Pięć lat temu 26 lutego (środa popielcowa) zostało mi dane drugie życie, dziękuję całemu zespołowi klubu terakochirurgow a w szczególności Panu profesorowi Dyszkiewiczowi i Panu za perfekcyjne przeprowadzenie operacji guza lewego płuca i za wspaniałą opiekę pooperacyjną, dziękuję za tworzenie miłej atmosfery na oddziale torakochirurgii i fachową pomoc.
Opinia dodana przez: Marianna Strużyńska
Lekarz naprawdę godny polecenia. Wszystko dokładnie i spokojnie tłumaczy. Poświęca duzo czasu pacjentowi.

lekarz Jacek Gierszewski

Psychiatra

Poradnia Chirurgiczna
Mickiewicza 7
64-800 Chodzież

Pan doktor Jacek Gierszewski to bardzo miły i sympatyczny lekarz który pomaga leczyć mi depresje oraz pomaga mi z innymi problemami emocjonalnymi walczyć . Doktor Jacek Gierszewski również mi pomaga się dostać do różnych specjalistów. W dodatku ma ogrąmną wiedzę medyczną i jak ogromne doświaczenie medyczne. Doktor Jacek Gierszewski jest godny polecenia i zaufania. Ma bardzo wielką kulturę osobistą . Ten doktor nie jest człowiekiem trudnym bo jak chcesz sierowanie ...
Opinia dodana przez: Zuzanna

lekarz Łukasz Kiełczawa

ul. Gałczyńskiego 30
64-800 Chodzież

Odpowiedni lekarz na odpowiednim miejscu, zawsze wysłucha doradzi i kompetenty w działaniu. Życzliwy, skuteczny i pomocny. Lekarz wart polecenia.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Piotr Ptaszyński

Puls-Med Sp. z o.o.
Stefana Żeromskiego 35
64-800 Chodzież

Jest to godny polecania lekarz. Profesjonalne podejście przy każdej wizycie w gabinecie, a także podczas pobytu w szpitalu. Jestem zadowolona z wyboru tego lekarza. Ogromna szkoda, że już Pan Doktor w Złotowie nie przyjmuje tylko w Pile.

lekarz Aleksandra Szymczak

rehabilitacja
Chodziez
64-800 Chodzież

Pani doktor bardzo przemiła i pomocna również bardzo delikatna i ciepla osoba polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Krystyna

Jacek Wichłacz

Anestezjolog

Gabinet Lekarski
plac 1 Maja 23 64-630 Ryczywół
94-800 Chodzież

Doktor Judym:) Człowiek o wielkim sercu i kompetencjach. Nie przejdzie obojętnie koło żadnego potrzebującego pomocy człowieka. Robi wszystko co w jego mocy, porusza wszystkie swoje kontakty by pomóc pacjentowi. Z całego serca godny polecenia. Takich lekarzy więcej potrzeba.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Krzysztof Rędziński

Twój Dentysta Dentis
Stefana Żeromskiego 23
64-800 Chodzież

Pan Doktor posiada wszystkie cechy, które powinien mieć każdy lekarz. Połączenie wiedzy, doświadczenia i empatii dla pacjenta. Polecam i dziękuję za opiekę...
Opinia dodana przez: Arleta

lekarz Krzysztof Łochowicz

Gabinet lekarski
64-800 Chodzież

Lekarz , który spełnia wszystkie oczekiwania pacjenta. Zarówno te związane z samym procesem leczenia,jak i te dotyczące kontaktu z chorym. Jest doskonałym, doswiadczonym specjalistą, dokładnym i cierpliwym. Już podczas pierwszej rozmowy potrafi wzbudzic pełne zaufanie i sympatię. Zawsze usmiechnięty, pogodny i gotowy do wyjasnień wszelkich wątpliwosci. Nie zbywa pacjenta, traktuje go poważnie poswięcając mu duzo czasu. Mam odczucie, że zaopiekował się mną idealny lekarz.

lekarz Roman Mikołajczak

Laryngolog

Poradnia Chirurgiczna
Mickiewicza 7
64-800 Chodzież

udzielił mi dokładnych informacji na temat leczenia