Lekarze Augustów

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka "Piotruś Pan" Elżbieta Chilicka
ul. Wypusty 1
Augustów

Pod opiekę Pani Elżbiety Chilickiej mój synek trafił ponad rok temu ,był dzieckiem nie mówiącym chociaż miał już pięć lat.Diagnozowany był pod kątem afazji jednakże kompleksowe badania wykazały opóźniony rozwój mowy.Już na samym początku terapii okazało się że Pani Chilicka ma wspaniałe podejście do dzieci i jest bardzo miłą i sympatyczną osobą.Jest również psychologiem co uważam za ogromny plus dla jej małych pacjentów.Do każdego dziecka i jego problemu podchodzi indywidualnie.Tak ...
Opinia dodana przez: Lucyna K

lekarz Adam Leszczyński

SP ZOZ
Szpitalna 12
Augustów

Po skręceniu kolana 3 miesiące się bujałem po "lekarzach ortopedach" w białym którzy mi wmawiali, że nic nie zerwałem i to tylko skręcenie a noga wypada i się wywracam bo po urazie jest niestabilna. Po wizycie u pana Adama, który wykonał dokładnie to samo badanie mojej nogi co te pajace w białym od razu postawił diagnozę, zerwane ACL. Dodatkowo pokazał mi dlaczego jest taka diagnoza, z czego to wynika i ...

dr n. med. Tymoteusz Pietrewicz

Otolaryngolog

Larderm Pietrewicz
3 Maja 23, 16-300
Augustów

Wspaniały i bardzo zaangażowany Doktor. Podczas każdej wizyty szczegółowo wszystko tłumaczył a nawet skłaniał do zadawania większej ilości pytań by wszystkie wątpliwości były rozwiane. Czułam się jak wyjątkowy pacjent. Dziękuję Panu Doktorowi za takie podejście do pacjenta i za skuteczne leczenie. Polecam Doktora z całego serca.
Opinia dodana przez: Angelika

mgr Grzegorz Lemiesz

Rehabilitacja Holistyczna
ul. Wypusty 48
Augustów

Polecam!!! Bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na fizjoterapię w tym miejscu. Bardzo pozytywna atmosfera, doskonali fachowcy, którzy mają szeroką, stale poszerzaną wiedzę oraz umieją ją zastosować w praktyce. Czuję, że jestem w dobrych rękach i jestem zdecydowany na stałą współpracę. Niesamowite jest to, że potrafią bardzo szybko wyleczyć z kontuzji i problemów, przy których wielu lekarzy rozkłada ręce. Szczególne pozdrowienia dla Pana Mateusza Dąbrowskiego, który naprawił mój kręgosłup i ...
Opinia dodana przez: Tomek

Wanda Drejer-Nosalik

Ortodonta, Stomatolog

gabinet ortodontyczny
ul. Ks. Skorupki 10 lok 1
16-300 Augustów

Polecam tę Panią. Leczyła mnie i mego brata ponad 2lata i efekty są rewelacyjne. Mieliśmy dość skomplikowane wady zgryzu i krzywe zęby. Teraz wszystko jest w porządku. Pani Wanda wszystko powie i wytłumaczy. Zna się na ortodoncji jak mało kto. Bierze udział w wielu międzynarodowych szkoleniach z zakresu leczenia ortodontycznego w kraju i zagranicą. Stosuje najnowsze metody leczenia. Polecam. Warto się u niej leczyć.

lekarz Bartosz Cukierman

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, PROCARDIA "
ulica Szpitalna 12
16-300 Augustów

Bardzo dobry lekarz ze wspaniałą osobowością. Kompetencja i przyjazne podejście do pacjenta na bardzo wysokim poziomie. Rzeczowe i konkretne podejście do tematu z jasnym planem działania. Sposób przekazywania informacji pacjentowi i rodzinie- klasa! Rzeczy niemożliwe dla innych lekarzy u tego specjalisty stają się możliwe.Jeśli tacy lekarze będą nas otaczać to możemy czuć się bezpiecznie :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Zbigniew Plak

Sanatorium Uzdrowiskowe
Zdrojowa 3/5/7
16-300 Augustów

Bardzo dobry lekarz i zarazem wysoki specjalista w tym co wykonuje. Bardzo uprzejmy poświęcił mi czas i wytłumaczył jak radzić z urazami żeby nie występowały. Jedyny lekarz gdzie z humorem podchodzi do pacjenta. Polecam go serdecznie.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Piotr Perkowski

Alergolog, Otolaryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyczne Centrum Diagnostyczno- Lecznicze L. S. Kisiel
ulica Jaćwieska 18
16-300 Augustów

Bardzo miły i uprzejmy lekarz . Na spokojnie wszystko wytłumaczy. Podejście do pacjenta profesjonalne. Jest wzorem do naśladowania. W 100% POLECAM tego lekarza.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Piotr Kopecki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROCARDIA"
Marii Konopnickiej 11
16-300 Augustów

Wspaniały lekarz. Poświęca każdemu na wizytę od 15 do 30 min, zawsze z uśmiechem. Mistrz jeśli chodzi o rekonstrukcję kolana (wiązadła, łąkotki). Nie mogłem swobodnie chodzić po schodach, dziś mogę. Zaczynam biegać, o czym nie pomyślałbym wcześniej.
Opinia dodana przez: Leszek

Pulmonolog, Pediatra

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy ESKULAP
ulica Wojska Polskiego 50
16-300 Augustów

Z całego serca polecam Panią Doktor. Lekarz z powołania, Dr Romanik zawsze wysłucha, wesprze, doradzi nie tylko w sprawach medycznych ale też wychowawczych. Wizyta nie trwa 5-10 min, tylko tyle, ile dana sytuacja wymaga. Z gabinetu zawsze wychodzimy z dziećmi pewni, że są w dobrych rękach, z trafnymi zaleceniami i diagnozami. Pani Doktor podchodzi do dzieci z ogromnym sercem i zaangażowaniem, a One Ją wprost uwielbiają. Pani Doktor, dziękuję!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Jacek Bogdański

Prywatny Gabinet Lekarski
Partyzantów 2
16-300 Augustów

Świetny lekarz stomatolog. Kompetentny, pasjonujący się swoją pracą, dokładny, solidny. Jako stomatolog nastawiony przede wszystkim na leczenie, a nie na usuwanie i protezy. Można mu zaufać. Polecam
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Jolanta Łuszczewska-Charytoniuk

Neurolog

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy ESKULAP
ulica Wojska Polskiego 50
16-300 Augustów

Pani doktor jest osobą bezpośrednią , ale to moim zdaniem jest na plus. Ma wiedzę i co najważniejsze słucha pacjenta. Może przy pierwszym spotkaniu tego nie widać, ale tak jest.

lekarz Marcin Olechowski

ulica Kwarcowa 4
16-300 Augustów

Super specjalista, wielki profesjonalizm, uprzejmy i miły, oczywiście bardzo kompetentny. Kolano jak nowe _ dziękuję. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Danuta Kiersztyn

Marcin Orzechowski

SP ZOZ
Szpitalna 12
Augustów

Bardzo zaangażowany w to co robi, poświęca wystarczająco dużo czasu pacjentowi, jest bardzo uprzejmy.

dr Grzegorz Kopania

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENT-O-MED
ulica Łazienna 5
16-300 Augustów

Pan Kopania jest wspaniałą osobą, rozumiejącą drugiego człowieka. Jest cierpliwy, nie "patrzy" na zegarek. Przyjął mnie mimo kompletu pacjentów, gdyż miałam ogromną potrzebę wypowiedzenia się na temat moich bardzo trapiących ostatnio problemów, gdyż od lat cierpię na depresję. Gdyby było więcej takich lekarzy to świat byłby lepszy i piękniejszy, dziękuję Panie Doktorze!
Opinia dodana przez: falegandros

Krystyna Waszczuk

Lekarz medycyny pracy

mjr. Sucharskiego 11 lok. 14
16-300 Augustów

Śmieją się ze Kryśka to tylko lek. med - a to ona właśnie wykryła u mnie astmę na tzw. badaniach profilaktycznych. Jest THE Best Czasami zamęcza rozmową i opowieściami ale ssspoko

lekarz Jerzy Cieniewicz

Wizyty domowe

Ośrodek Zdrowia
16-326 Augustów

Doskonały lekarz rodzinny.Zawsze ma czas na wyjaśnienie przyczyny choroby i metody leczenia.Nie szasta antybiotykami.

dr Stanisław Osewski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENT-O-MED
ulica Łazienna 5
16-300 Augustów

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek,zawsze gotowy zeby pomóc,pracujacy ponad miarę....czasem martwię się o doktora,ze sam za mało dba o siebie...dla mnie to taki współczesny doktor Judym,idealista i człowiek pracy oddany ludziom, może gdyby do doktora zaczeli chodzić ,,nasi'' lekarze jako pacjenci ,może by się czegoś nauczyli,wyciągneli wnioski ,spostrzegli kontrast w podejściu, wyhamowaliby własną wybujałą interesowność i zarozumialstwo...
Opinia dodana przez: falegandros

lekarz Sebastian Sobolewski

ulica Jaćwieska 18
16-300 Augustów

Kompetentny,miły i uprzejmy. Zna pacjenta o którym udziela informacji. Nie mówi pacjentowi, że choruje ,bo sam sobie jest winien tylko udziela informacji,jak chce mu pomóc. Gdyby lekarze tak zajmowali się pacjentami jak dr. Sobolewski, to psychiatrzy mieliby mniej roboty. Polecam jak najbardziej.