Lekarze Działdowo

Nefrolog, Anestezjolog

Centrum Dializ MCD
Okrężna 34
13-200 Działdowo

Najlepszy w Polsce fachowiec od przetok i bardzo dobry nefrolog polecam wszystkim jego usługi Remigiusz z Nowego Miasta Lub.

lek. dent. Artur Gołębiowski

13-200 Działdowo

Pierwszy stomatolog, który sprawił, ze moja 7 letnia córka otworzyła buzię i dała sobie wyleczyć zęba. Cierpliwy, sympatyczny, umie dotrzeć do dziecka. Cały czas mówił, pokazywał co robi. Córka była zawiedziona , że tak szybko się skończyła wizyta a trwała 45 minut :):) . Zdecydowanie polecam doktora Artura
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Wiktor Goślicki

Zacisze 24
13-200 Działdowo

Lekarz z powołania wart polecenia. Lekarz do tańca i do różańca. Bardzo kompetentny w razie jakiś wątpliwości wszystko rzeczowo wytłumaczy a nawet pocieszy. Lekarz o wielkim sercu polecam
Opinia dodana przez: Joanna
Pani doktor jest bardzo inteligentną,kompetentną,życzliwą i bardzo ciepłą osobą

lekarz Sebastian Willenberg

Malewskiej 1/15
13-200 Działdowo

Bardzo uprzejmy lekarz. Szczegółowo mnie zbadał poświęcając dużo czasu. Uspokoił moje obawy wyjaśniając mi przyczyny moich dolegliwości.Zalecił środki ortopedyczne.Podczas pobytu w gabinecie czułem, że jestem pod bardzo dobrą opieką.Najlepszy chirurg naczyniowy jakiego spotkałem.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Dariusz Ryzwanowicz

III Stacja Opieki Caritas Diecezji Toruńskiej
Księżodworska 23
13-200 Działdowo

Tata nie spał 4 noce z powodu bólu łokcia cierpiał okrutnie po wielkich bojach dostania się do lekarza pierwszego kontaktu dostał skierowanie do ortopedy z dopiskiem pilne!!! Pojechali do pana doktora Gajownika Mama była w szoku , ponieważ z taką ignorancją i brakiem jakiegokolwiek zainteresowania i zrozumienia cierpienia człowieka w życiu się nie spotkała!!! Pan doktor odburknął jedynie że nie ma możliwości bez rejestracji aby choć spojrzał na pacjenta mimo ...
Opinia dodana przez: Marta

Luiza Łukacka-Flis

Gabinet lekarski
13-200 Działdowo

Super. Zostałem bardzo dobrze zbadany. Pani doktor wytłumaczyła mi wszystko bardzo przystępnym językiem. Była bardzo miła i kontaktowa. Bardzo polecam.

lekarz Wojciech Wojtkiewicz

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Wyszyńskiegp 4
13-200 Działdowo

Lekarz Wojciech Wojtkiewicz był obecnym przy moim cesarskim cięciu w miniony piątek , znieczulał mnie do zabiegu zresztą nie pierwszy raz… i nie pierwszy raz mogę wyrazić o nim swoją także pozytywną opinie. Jest to człowiek o ogromnym sercu, ze 100% powołaniem, empatyczny profesjonalista dzięki któremu człowiek nabiera sił i motywacji. Oby więcej takich lekarzy. Z całego serca dziękuję Doktorze za profesjonalną opiekę, motywację oraz precyzję. Będę wychwalać pod niebiosa.
Opinia dodana przez: Luiza

lekarz Anna Lewandowska

Internista, Anestezjolog

ul. Leśna
13-200 Działdowo

Dziękuję serdecznie za poradę, warto było odwiedzić, bardzo przyjemny stosunek do pacjenta.

lekarz Helena Wiosek

Lekarz rodzinny, Pediatra

Zespoł Praktyk Lekarskich sp. p.
Nordwida 29
13-200 Działdowo

Bardzo miła P.Doktor, na poczekalni mała kolejka, ale można "wytrzymać", przyjmą wszystkich, nawet mnie z obcego miasta....

lekarz Joanna Hensel

Reumatolog

Prywatny Gabinet Reumatologiczny
Skłodowskiej-Curie 1a lok. 3
13-200 Działdowo

Wspaniały lekarz. Do Pani doktor trafiłam z polecenia mojego lekarza rodzinnego. Moja pierwsza wizyta u Pani doktor zakończyła się łzami Radości. Po raz pierwszy czułam się wysłuchana i dokładnie zdiagnozowana. Pani doktor dokładnie mnie zbadała i po kolei omawiała moje problemy zdrowotne poświęcając czas na dokładne wyjaśnienie moich dolegliwości bólowych, wypisała receptę, oraz skierowanie na dalszą diagnostykę. Wizyta kontrolna za 4 tyg. Każdemu polecam wizytę u Pani doktor, jest to ...
Opinia dodana przez: DANUTA

lekarz Marzena Węcławska

ul. Leśna
13-200 Działdowo

Polecam znakomita pani doktor uprzejmą kompetentna ma świetne podejście do dzieci i rodziców najlepsza z oddziału dzieciecego

lekarz Jarosław Saczonek

Poradnie Medyczne ,, Feminamed''
ul. Skłodowskiej 35
13-200 Działdowo

U doktora jestem który raz z kolei, poleciła mi go koleżanka, jestem we wczesnej ciąży i nie wyobrażam sobie iść do kogoś innego. Doktor jest miły, jest z nim świetny kontakt, oddzwania, odpisuje na SMS, zwolnienia wysyła mailem. Bez potrzeby nie wzywa do gabinetu. Mam za sobą jedną straconą ciążę pozamaciczną, doktor podchodzi do mnie jak do ciąży zagrożonej, jest troskliwy i poświęca dużo czasu. Przy tym jest konkretny i ...
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Grzegorz Roman

Modrzewiowa 18
13-200 Działdowo

Z czystym sumieniem ,i z całego serducha polecam wszystkim kobietkom dr Romana. Posiada wszystkie pozytywne cechy niezbędne w swoim zawodzie. Lekarz w 100% z powołania ,przyjazny ,pomocny ,empatyczny ,sumienny ,i rzeczowy. Podsumowując - najlepszy ginekolog. Szczególnie polecam do prowadzenia ciąży lekarz martwi się o wszystko wraz ze swoją pacjentką, oddzwania zawsze w mgnieniu oka gdy coś niepokoi, zawsze wie co robić w razie jakichkolwiek „awarii”. Czuje się w pełni zaopiekowana! ...
Opinia dodana przez: Luiza

lekarz Anna Myślińska

ks. kard. Wyszyńskiego 23
13-200 Działdowo

Pani dr Myslińska ,jest dla mnie najlepszym lekarzem ginekologiem!! Zawsze miła ,i konkretna ,badania wykonuje bardzo delikatnie .Prowadziła moje dwie ciąże ,przyjeżdzam do niej z innego miasta oddalonego 100km od Działdowa.Lekarze powinni brać z pani Ani przyklad jak należy obchodzić się z pacjentem:-)Gorąco Polecam:-)!!!!

lekarz Marek Sobolewski

USG

WAWA-MED
Marii Konopnickiej 14
12-200 Działdowo

Niezwykle fachowy i konkretny lekarz, opanowany i cierpliwy. Badanie przeprowadzone starannie, otrzymałem szczegółowy opis. Opisy badań dra Sobolewskiego cieszą się dużym zaufaniem innych lekarzy specjalistów, których odwiedzam.

lekarz Zbigniew Łaganowski

13-200 Działdowo

w pełni kompetentny, jestem bardzo zadowolona z wizyty

lek. dent. Bogumiła Głogowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Wolności 13
13-200 Działdowo

Wizyta u Pani stomatolog to czysta przyjemność, szybko i bez bólu poradziła sobie z wyrwaniem mojej ósemki.

lekarz Ewa Kozłowska-Konkiel

Neurolog

13-200 Działdowo

Jestem pod wielkim wrażeniem osoby Pani Doktor. Właśnie dziś byłam na wizycie po raz pierwszy i...wiem, że to ten lekarz powinien mnie leczyć. Ciepła, miła, kompetentna a co najważniejsze potrafiąca wysłuchać, uspokoić i doradzić... Zleciła szereg badań, z czego bardzo się cieszę. Dziękuję Pani Doktor :) Anna G.
Opinia dodana przez: Ania
Lekarz poświęcił mi sporo czasu. Był dociekliwy - co jest super, bo poczułam, że mam do czynienia z kompetentnym specjalistą. Co ważne, podniósł wzrok znad monitora. Jeśli chodzi o atmosferę, to było neutralnie. Doktor nie był oschły, ale też nie jakiś milutki. Zlecił badania. Na drugiej wizycie omówił ze mną wyniki. Pokazał na zdjęciu z rezonansu co jest nie tak. Zapisał leki, rehabilitację i ruch, co pomogło. Dziękuję :)