Lekarze Chrzanów

Radiolog

Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Chrzanowie
ulica Sokoła 19
32-500 Chrzanów

Bardzo kompetentny lekarz. Doskonale zdiagnozował chorobę córki. Przede wszystkim z dobrym podejściem do dzieci. Moja córka po raz pierwszy wyszła z gabinetu lekarskiego uśmiechnięta.
{'id': 26987, 'name': u'Chrzan\xf3w'} Urolog
                                       lekarz Marcin Warzecha

lekarz Marcin Warzecha

Urolog

Centrum Medyczne Westa-Med
Wyszyńskiego 17
Chrzanów

Rzeczowy i konkretny lekarz, rozmawia o problemie otwarcie i szczerze i stara się zawsze problemowi zaradzić i ulżyć w cierpieniu jest serdeczny i miły z poczuciem humoru, godny pełnego zaufania szczerze polecam potrzebującym pomocy
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Dariusz Nowak

32-500 Chrzanów

Polecam z całego serca Pana doktora. Dzięki jego szybkim i mądrym decyzją mam zdrowego syna. Ma bardzo dużo cierpliwości, wszystko dokładnie tłumaczy. Będąc na oddziale szpitala opiekował się mną jakby kimś z rodziny a nie pacjentką, inne Panie z oddziału poprostu mi zazdrościły, że jak to ktoś tak może się mną interesować... ano może. Dusza człowiek
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Łukasz Kulak

Kardiolog

32-500 Chrzanów

P R O F E S J O N A L I Z M !!! S E R C E dla serca . Dziękuję za przeprowadzony zabieg oraz opiekę lekarską
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Krzysztof Niemiec

Ortopeda, Traumatolog

ort-med
ul. Św. Stanisława 40, Trzebinia
32-540 Chrzanów

Na razie byłam raz u tegoż Lekarza.Boli mnie bark od kilku miesięcy.Pan Doktor konkretnie,uprzejmie i dokładnie wyjaśnił mi na czym polega choroba,nie spieszył się,był bardzo cierpliwy i opanowany. Wcześniej nic o Nim ie wiedziałam,poszłam w "ciemno".Teraz umówiłam się już na drugą wizytę.Szczerze polecam Doktora.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Piotr Bardyk

32-500 Chrzanów

Lekarz z sercem dla pacjenta , wizyta nie trwa 10 minut tylko tyle ile potrzeba , kieruje na badania , miły i uprzejmy , tłumaczy przebieg leczenia , co mnie najbardziej ujęło to to że odprowadza pacjenta do drzwi i zawsze powie coś miłego . Lekarz z powołania , polecam.
Opinia dodana przez: Ewa
Dzisiaj byłem u Pani doktor. Bardzo kompetentny i bardzo miły lekarz profesjonalista. Dzisiaj takich lekarzy że świeczką szukać. Polecam.
Opinia dodana przez: Maciej

dr Jarosław Bigaj

Chrzanów

Polecam całym sercem tego lekarza bo jest po prostu wspaniały :) Szkoda jednak że Pan doktor chce odejść z poradni chirurgicznej to będzie wielka strata... Krystyna

lekarz Filip Strycharski

32-500 Chrzanów

Polecam! Miły pomocny przede wszystkim. Objaśnił na czym polega problem bardzo zrozumiale . Gorąco polecam

lekarz Wioletta Jarzyńska-Kamionka

32-500 Chrzanów

Doskonały lekarz, ogromne zaangażowanie i poświęcenie. Pani uratowała życie mojej mamy, które wisiało na włosku.
Opinia dodana przez: Mariusz

lek. dent. Beata Markiewicz

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ulica Grunwaldzka 10
32-500 Chrzanów

Polecam Panią doktor - bardzo kompetentna, zawsze wszystko wytłumaczy.

lekarz Adam Soral

ulica Piłsudskiego 21a
32-500 Chrzanów

Pan Doktor to lekarz z powołania. Nie miałam umówionej wizyty wcześniej, a mimo to Pan Doktor zgodził się mnie przyjąć (wizyta nfz). Pełen profesjonalizm, a na dodatek Pan Doktor jest bardzo miły. Specjalista w każdym calu.

Wojciech Krok

Pulmonolog

Kościuszki 8a
32-500 Chrzanów

Bardzo dobry lekarz. Informuje o chorobie wyczerpująco, bada, przegląda wszystkie wyniki badań. Wszystko rzeczowo i dokładnie tłumaczy. Polecam. Mnie bardzo pomógł. Basia.

lekarz Michał Drobiński

Lekarz rodzinny

Polna 17D
32-500 Chrzanów

Bardzo pomocny i kompetentny Pan Doktor. Dokładny. Uprzejmy. Naprawdę godny polecenia i zaufania. W dzisiejszych czasach to rzadkość

lekarz Henryk Kozłowski

Przybosia 15
32-500 Chrzanów

Bardzo kompetentny i dokładny, nie tylko z dziedziny kardiologii, lekarz od "wszystkiego".

dr n. med. Krystyna Żak

Reumatolog, Internista

Kościuszki 8a
32-500 Chrzanów

Dobry wieczór P.Dr.z tej strony Damian Odrzywołek z Północy.Jestem synem Teresy Odrzywołek, Ona już nie żyje lecz chcę by Pani wiedziała że Moja mama miała zaufanie tylko do sz.p.dr.Piotra Skopińskiego, ach za szybko ten czas minął...bardzo proszę pozdrowić syna odemnie.Mieszkamy w Nowej Górze od 1998r, Dziękuję serdecznie Pozdrawiam DAMIAN
Opinia dodana przez: Damian

mgr Magdalena Feluś

Logopeda

"PĘTELKA" Gabinet logopedyczny
Armii Krajowej 27
32-500 Chrzanów

Bardzo miła Pani, łatwo nawiązuje kontakt z dzieckiem, potrafi zainteresować dziecko, które chętnie i z uśmiechem wykonuje kolejne ćwiczenia, traktując je jak zabawę. Rzetelnie przygotowuje się do zajęć. Pełen profesjonalizm!! POLECAM!!!! Wcześniej chodziłam z synem do Krakowa - syn niechętnie chodził na wizyty, u pani Magdy - pracuje z uśmiechem.

mgr Halina Dudek

Logopeda, Logopeda dziecięcy

prywatne wizyty
32-500 Chrzanów

Witam widać że to pedagog z doświadczeniem. Dzieci się jej nie boją i nie traktuje ich jak lekarz lecz jak dobra ciocia która chce wszystko wyjaśnić. Ma podejście :) pozdrawiam mama 4 letniego Olka

lekarz Paweł Pasternak

32-500 Chrzanów

Bardzo rzeczowy, konkretny pan doktor. Szczegółowo wyjaśnia, co dolega pacjentowi, tłumaczy jak sam pacjent może sobie pomóc, jak ważna jest profilaktyka. Szczerze interesuje się pacjentem, bada dokładnie i co ważne: słucha, co mówi chory, rozmawia z nim. Pan ordynator ma też poczucie humoru co jest tylko na plus.
Opinia dodana przez: P_79p

dr n. med. Barbara Oleś

Stomatolog, Ortodonta

Centrum Uśmiechu Stomatologia Rodzinna
Mydlana 31 C
Chrzanów

Pani doktor leczyła krzywy zgryz mnie i moim dzieciom. Zmieniały się miejsca gdzie przyjmowała, ale profesjonalizm , ogromna wiedza, doświadczenie i umiejętności pozostały. Polecam każdemu a sama się na pewno u pani doktor pojawię z najmłodszym synem.