Lekarze Ciechocinek

dr n. med. Aleksander Sinkiewicz

Neurochirurg

Gabinet Lekarski
87-720 Ciechocinek

super doktor//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

lekarz Jerzy Beciński

Chirurg ogólny, Fizjoterapeuta

NZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP ZG w Ciechocinku
ulica Lorentowicza 6
87-720 Ciechocinek

Wspaniały Lekarz, mądry, kompetentny, pogodny, troskliwy... Zespół, którym kieruje w Szpitalu w Aleksandrowie kujawskim jest bardzo przyjazny pacjentowi, profesjonalny. Wielki Szacunek dla Pana Doktora, Całego Zespołu Medycznego, Całego Personelu Medycznego. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Dziękuję 🌹

mgr Stella Czerwińska

Logopeda

Przychodnia lekarska
ul. Bema 37 a
87-720 Ciechocinek

Jest to logopeda godny polecenia. Jestem osobą po wylewie - stan mojej mowy pozostawiał wiele do życzenia, aż do momentu kiedy trafiłam do pani Czerwińskiej. Poświęciła mi tyle czasu ile trzeba - zawsze jest do dyspozycji, kiedy tego potrzebuję.Wiem, że dużo pracy i spotkań mnie czeka, ale są efekty. Moja mowa jest już wyraźna. Polecam panią Czerwińską.

lek. dent. Przemysław Wąsiewski

Sanatorium Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjne "Gracja" sp z o.o.
Wojska Polskiego 3
87-720 Ciechocinek

Lekarz z powołania. Kompetentny, uprzejmy, cierpliwy. Profesjonalista w swoim zawodzie z ogromnym zaangażowaniem, zrozumieniem i oddaniem dla pacjenta. Odwiedzam jego gabinet od kilku lat. Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 9392, 'name': u'Ciechocinek'} Laryngolog
                                       dr n. med. Kinga Romanowska

dr n. med. Kinga Romanowska

Laryngolog, Audiolog

Kujawsko-Pomorskie Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS
T. Kościuszki 20
87-720 Ciechocinek

Wspaniała Pani doktor! Zaopiekowała się moim synkiem, świetne podejście pedagogiczne, synek chętnie dał się zbadać co mnie zdziwiło. Polecam szczerze!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krzysztof Lang

Sanatorium Uzdrowiskowe "Pod Tężniami"
Warzelniana 7
87-720 Ciechocinek

Perfekcyjny w tym, co robi. Polecam, godny zaufania, indywidualne podejście do pacjenta. Zabieg wykonany bezboleśnie dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Justyna

dr Edmund Antczak

Internista, Kardiolog

Zdrojowa 48/2
87-720 Ciechocinek

Prawdziwy lekarz specjalista, dobrze dobiera leki, wszystko tłumaczy w sposób zrozumiały dla laika. Jedyny minus to dość długi czas oczekiwania na poradę specjalistyczną
Opinia dodana przez: mala_dosia

lekarz Beata Moradewicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

ulica Ogrodowa 20A/4
87-720 Ciechocinek

Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna. Potrafi cierpliwie podejść do małego pacjenta. Wielokrotnie się o tym przekonałam.
Opinia dodana przez: Hela

lekarz Agnieszka Dudka-Hajkowicz

NZOZ "Przychodnia Lekarska" w Ciechocinku
ulica Bema 37A
87-720 Ciechocinek

ODDANY LEKARZ dla pacjenta i rodziny.Obecnie przy zdalnym komunikowaniu niebywale fachowe podejście.
Opinia dodana przez: RENATA

lek. dent. Agnieszka Mrówczyńska

Al. 700-lecia 2
87-720 Ciechocinek

Od wielu lat jestem pod stałą opieką lekarza stomatologa Pani Agnieszki Mrówczyńskiej. Jest bardzo dobrym stomatologiem i ma duże doświadczenie. Używa nowatorskich metod leczenia, bardzo dobrze wychodzą Jej rekonstrukcje nawet bardzo zniszczonych zębów. Poza tym jest wyjątkowo sympatyczna, a koszty Jej usług są znacznie niższe, aniżeli w innych gabinetach stomatologicznych. Polecam!
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Karolina Rogowska

Lekarz rodzinny

Wołuszewo 94C
87-720 Ciechocinek

Przypadkowo tutaj trafiłem ale jak już jestem to powiem tak: Cenię sobie u ludzi miłe i sympatyczne podejście do drugiego człowieka, a cenię sobie dla tego, że sam taki staram się być, czyli miły do innych, pomimo wielu różnych sytuacji w życiu i tych dobrych i tych złych, w kontaktach z innymi osobami. Sam pracuję na co dzień z ludźmi i doskonale wiem jak bywa nieraz ciężko z różnymi osobami. ...
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Iwona Sumińska

Neurolog

ulica Widok 6
87-720 Ciechocinek

Polecam bardzo dobry lekarz.Mila interesuje sie choroba i stara sie pomoc. Jest godna zaufania. Jestem jej pacjentka.
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Sławomir Gostkowski

ulica Spółdzielcza 12C/9
87-720 Ciechocinek

Wspaniały lekarz kompetentny, wnikliwy bardzo wnikliwy. Gorąco polecam. Lekarz jakich mało. A szkoda. Jolanta
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Józef Myślicki

Alergolog

ulica Widok 6
87-720 Ciechocinek

Bardzo błyskotliwy lekarz, który jest lekarzem z powołania. Nie strzela w ciemno, przeprowadza dociekliwe rozmowy, stara szkoła. Polecam, bo wybitny alergolog.
Opinia dodana przez: marta

lek. dent. Jadwiga Piernikowska

N ZOZ "Uzdrowiskowy Szpital Kliniczny"
Leśna 3
87-720 Ciechocinek

genialny lekarz, cudowne podejście do pacjenta, specjalista, lekarz z "ludzką twarzą" pełen cierpliwości i zrozumienia
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Piotr Kędzierski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Przychodnia Lekarska w Ciechocinku
gen. Józefa Bema 37 a
87-720 Ciechocinek

,Lekarz poswieca duzo czasu na wywiad z pacjentem a pozniej profesjonalnie wykonuje wszystkie niezbedne badania.Podchodzi solidnie do swojej pracy nie idzie na skroty. Wg mnie zasluguje na wysoka ocene. Roman Ehlert
Opinia dodana przez: Roman

dr hab. n. med. Szymon Kubiak

Laryngolog

Matejki 6
87-720 Ciechocinek

Jest moim lekarzem od kilku miesięcy.Solidny, sumienny.Nakładł mi do uszu i od tego czasu nic mi nie szumi w głowie.
Jest to jedyny lekarz do którego mam w pełni zaufanie pod każdym względem, leczy mnie od dziecka i zawsze wykazywała profesjonalizm i co najważniejsze zawsze trafione diagnozy
Wizyty odbywaja sie w sposob sympatyczny i konkretny, wytlumaczenia i porady konkretne, kompetetne dowodza szerokiej wiedzy lekarskiej. Zyczyc sobie mozna miec do czynienia z lekarzami w stylu i kompetencjach doctor Hotlos. Polecam...