Lekarze Łomianki

lek. dent. Klaudiusz Naumowski

lek. dent. Klaudiusz Naumowski

ul. Warszawska 59/lok.3
05-092 Łomianki

Świetny lekarz z powołania, a w dodatku po prostu fajny człowiek. U dr Klaudiusza leczę się już kilka lat i nie zamieniłabym go na żadnego innego lekarza:)
Opinia dodana przez: Kasia
{'id': 1860, 'name': u'\u0141omianki'} Endodoncja
                                       lek. dent. Agata Saczywko

lek. dent. Agata Saczywko

Endodoncja, Stomatolog

Planta Medica Stomatologia
Warszawska 77
Łomianki

Znam dr Agatę jeszcze z poprzednich gabinetów. Doskonała specjalistka. Mistrzyni leczenia kanałowego pod mikroskopem. A do tego bardzo ciepły i serdeczny człowiek. To nie tylko lekarz, ale bardzo sympatyczna osoba.
Opinia dodana przez: Anna Zalewska
Pięć gwiazdek to za mało .... fantastyczna osoba z cudownym podejściem zarówno do małego pacjenta jak i podmiotowym podejściem do rodzica, poza tym niezwykle kompetentna,

lekarz Małgorzata Godziejewska-Zawada

Internista, Diabetolog

05-092 Łomianki

Co tu pisać opinię! ja bym bardzo chciał, żeby wszyscy lekarze tacy byli. Mój syn przeszedł operację usunięcia guza przysadki mózgowe. Operacja się udała, pozostała cukrzyca pierwszego stopnia. Od ponad dziesięciu lat jest pod opieka Pani Doktor i czuje się bardzo dobrze.
Opinia dodana przez: Stanisław

lek. dent. Rafał Żak

OMEGA
Fabryczna 52
05-092 Łomianki

Profesjonalizm, wiedza, elastyczność, ludzkie podejście, poczucie humoru i niezwykła umiejętność budowania poczucia bezpieczeństwa w tak "przerażającym " miejscu jak fotel dentystyczny;) nie wybrałabym się do innego stomatologa bo zaufanie mam tylko do Pana Rafała. Ogromnie polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Bożena Rakowska

Baczyńskiego 28/10
05-092 Łomianki

Pani dr jest doskonałym lekarzem. Ma świetny kontakt z dziećmi i ich rodzicami. Zawsze uśmiechnięta, przemiła, cierpliwie wszystkiego wysłucha, wszystko wytłumaczy. Dokładnie wypyta o objawy. Polecam

lekarz Bolesław Dul

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ŁOMIANKI
Warszawska 31
05-092 Łomianki

Polecam!!! Konkretny ,kompetentny specjalista . Znam osobiście kilka osób , które twierdzą ,że pan doktor uratował im życie .
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Krzysztof Kowalczyk

Michałowicza 4
05-092 Łomianki

Byłam w gabinecie Pana Doktora Kowalczyka w Łomiankach. Już sam wystrój i atmosfera budzi zaufanie, jest czysto, schludnie. Wizyta nie jest krótka, raczej dokładna, szczegółowa. Może dlatego tak trudno się zapisać do Doktora. Było warto. Od 10 lat, może więcej lekarze nie widzieli nic niepokojącego, a ja czułam się gorzej i gorzej. Już na drugiej wizycie po badaniach, miałam stwierdzoną przyczynę, zalecone leczenie i dla mnie bardzo ważne, wszystko wytłumaczone ...
Opinia dodana przez: Zuzanna

Tomasz Szafrański

Jedności Robotniczej 15
05-092 Łomianki

Pan Doktor w 5 min. potrafił zdjagnozować zapalenie stawu biodrowego naszego dziecka, podczas gdy 2 innych lekarzy kompletnie nie wiedziało co mu dolega. Lekarz ten jest bardzo miły, ciepły i uprzejmy, a przy tym sprawia wrażenie bardzo doświadczonego i kompetentnego. Tłumaczy tyle ile trzeba i poświęca odpowiednią ilość czasu. Polecamy zdecydowanie!

dr n. med. Robert Szamborski

Laryngolog

05-092 Łomianki

Wizyta z polecenia rodziców. Miałe problem z zawrotami głowy. Przeszedłem wiele gabinetów, lekarzy, doktorów i profesorów a w głowie jak mi się kręciło tak kręciło. I wizyta u doktora Szamborskiego. Wizyta komercyjna, tłum pacjentów przed gabinetem. Doktor sympatyczny, miły. Krótka rozmowa, konkretne pytania, nie lub jak mówi się nie na temat. badanie lekarskie, zajrzał tu i tam. Zapytał czy jestem ktoś jest ze mną, ponieważ wykonał mi magiczne wyginanie moją ...
Opinia dodana przez: ARTUR

lekarz Adam Brzozowski

Kardiolog

Zachodnia 74A
05-092 Łomianki

Bardzo dobry kardiolog. Uratował mi życie i wyprowadził z ciężkiego zawału. Odważnie i bez wahania walczy o życie i zdrowie pacjenta. Dokładnie wie, co robi, opanowany, spokojny, profesjonalny. Nie poddaje się trudnościom, rozwiązuje problemy. Wierny przysiędze Hipokratesa.
Opinia dodana przez: Wdzięczny Pacjent

dr n. med. Jan Herburt-Heybowicz

Kardiochirurg

Szkolna 6
05-092 Łomianki

To lekarz starej daty ale niezwykle kompetentny doskonale wykształcony z ogromnym doświadczeniem patrzący na pacjenta całościowo i bardzo skrupulatnie. Stara szkoła ,która nie ogranicza się tylko do jednej specjalizacji .Wywodzi się ze starej dobrej szkoły .Polecam póki jeszcze przyjmuje.
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 1860, 'name': u'\u0141omianki'} Wenerolog
                                       lekarz Monika Rogala

lekarz Monika Rogala

Wenerolog, Dermatolog

05-092 Łomianki

Skontaktowałam się z Panią dr Moniką Rogalą w czasie pandemii z problemem skórnym -reakcję zapalenia-alergii na twarzy, szyj i dekolcie. Sobota po południu i nigdzie nie było możliwości szukać porady. Pani doktor oddzwoniła szybciutko i pomogła mi miło, konkretnie i fachowo. Traktowała to jako jedną "wizytę", a tak na prawdę śledziła sytuację przez cztery dni. Cały czas czuwała nad sytuacją, aby dodać leki lub odstawić. Jestem ogromnie wdzięczna za to, ...
Opinia dodana przez: carmen

lekarz Liliana Kostana

Internista, Kardiolog

Partyzantów 24
Łomianki

Nie polecam tej lekarki. W trakcie tzw pandemii nie badała normalnie pacjentów tylko od razu kierowała na testy na jedynego słusznego wirusa. Nie tak chyba powinno wyglądać podejście lekarza do pacjenta.

lek. dent. Lilla Surdyk

Stomatolog, Protetyk

Działkowa 9
Łomianki

Jest to osoba, bardzo profesjonalna, w pełni godna zaufania, na prawdę kochająca swój zawód!!! Moja rodzinka jest wierna Pani doktor od lat.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Tomasz Rybak

Medycyna estetyczna, Rehabilitant dziecięcy

SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym
ulica M. Konopnickiej 65
05-092 Łomianki

Ocena za: Absolutny brak możliwości kontaktu z gabinetem. Preferowana metoda za pośrednictwem sms-a jest po prostu kpiną. Przed wizytą nie można dowiedzieć się niczego na temat zabiegu, nie ma żadnej konsultacji co można zrobić a czego nie. Nie ma również żadnej informacji po zabiegu, za ile można lub należy przyjść na kolejny zbieg. Podają termin, ale jeżeli nie odpowiada klientce, to kolejna informacja przyjdzie może za 5 dni po napisaniu ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Magdalena Michalak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ŁOMIANKI
Warszawska 31
05-092 Łomianki

Pani Michalak wydaje się niezbyt kompetentna. Generalnie bardzo miła z podejściem do dzieci, które je lubią, niestety nie była nam w stanie pomóc w 80% przypadków. Na 10 wizyt w przeciągu 2 lat pomogła 2 razy wypisując standardowe leki i uśmiechając się szeroko.

lekarz Larysa Szlenk

Baczyńskiego 26 lok. 8
05-092 Łomianki

Leczyłam się jako dziecko i w pewnym sensie naprawiła błąd innego lekarza i ratowała jak sie dało