Lekarze Czarnków

dr Andrzej Osiński

Gabinet Andrzej Osiński
Sikorskiego 5a
64-700 Czarnków

Lekarz rzetelny, uprzejmy o ogromnej wiedzy, którą wykorzystuje w praktyce. Od wielu lat korzystam. Wszystko w jak najlepszym porządku.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Ryszard Owczarek

64-700 Czarnków

Bardzo dobry z uśmiechem ,kompetentny lekarz , super kontakt.Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie.Pełen profesionalizm!! Bardzo Polecam!!!
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Rafał Grabus

64-700 Czarnków

Świetny chirurg, profesjonalizm w każdym calu POLECAM 😀 Nic dodać nic ująć! Poraz kolejny jestem bardzo zadowolona
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Jacek Gęsicki

Anestezjolog

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Czarnkowie Szpital Powiatowy
ul. Kościuszki 94
64-700 Czarnków

Z ogromnym poświęceniem walczy o życie pacjenta. Wyróżnia się niebywałą kompetencją i uprzejmością - uważam że jest lekarzem wyjątkowym i godnym polecenia.
Opinia dodana przez: wiesław

lekarz Agnieszka Pawlik-Pawlak

prywatny gabinet lekarski
osiedle parkowe 10
64-700 Czarnków

Polecam Panią doktor z czystym sumieniem- bardzo dobry i kompetentny lekarz. Ponadto Pani doktor jest bardzo miłą i życzliwą osobą.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Maciej Piasecki

Sikorskiego 31
64-700 Czarnków

Serdecznie polecam stomatologa, p. Macieja Piaseckiego. Podczas mojej nagłej wizyty p. Piasecki wykazał ogrom zaangażowania, fachowego i kompleksowego podejścia. Nie zabrakło też życzliwości i cierpliwości, za którą pragnę szczególnie podziękować. Uważam, że jest lekarzem godnym polecenia.
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Mariusz Łabędzki

Pulmonolog, Internista

64-700 Czarnków

Od wielu lat leczę się na choroby górnych dróg oddechowych - niestety jak dotąd leczona byłam wyłącznie ambulatoryjnie .Sytuacja zdrowotna zmusiła mienie do poszukiwań lekarza internisty pulmonologa poza miastem Piła i ….strzał w dziesiątkę .Przede wszystkim dr M.Łabędzki jest niezmiernie dociekliwy .Poświęca dużo prywatnego czasu na ocenę wcześniejszego sposobu leczenia ,analizuje wyniki badań .Kiedy trafiłam na oddział płucny Chodzieskiego Szpitala ,który działa w ramach Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii ,doktor ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Kinga Ilnicka - Borowczyk

64-700 Czarnków

Dziękuję Pani doktor za profesjonalizm, empatię, a przede wszystkim zawsze trafne leczenie. Życzę samych sukcesów i satysfakcji z pracy! Mama Oliwii.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Łukasz Kiełczawa

Przychodnia Lekarza Rodzinnego VEN-VITA
ul. Harcerska 1
64-700 Czarnków

Odpowiedni lekarz na odpowiednim miejscu, zawsze wysłucha doradzi i kompetenty w działaniu. Życzliwy, skuteczny i pomocny. Lekarz wart polecenia.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Piotr Ławiński

prywatny gabinet lekarski
osiedle parkowe 10
64-700 Czarnków

Lekarz, który bardzo mi pomógł. Swoimi zaleceniami I poradami uchronił mnie od poważnych powikłań chorobowych za co bardzo dziękuję Panu Doktorowi. Nie jestem kompetentny w ocenie ale uwazam , że posiada bardzo dużą wiedzę medyczną o czym świadczy skuteczność leczenia moich skomplikowanych dolegliwości. Pomimo mojego podeszlego wieku dzięki systematycznej opiece czuję się bezpieczny. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Janusz

lek. dent. Małgorzata Antecka-Klera

Plac Wolności 9
64-700 Czarnków

polecam, chodze tam od 12 lat i dokładność to priorytet.

lekarz Agnieszka Niemiec

Czarnków

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mirosław Bołzan

Lekarz rodzinny, RTG

Przemysłowa 2
Czarnków

Bardzo dobry internista, kompetentny i znający się na rzeczy. Z całą pewnością osoba godna polecenia, a przy tym zabawna i uśmiechnięta.

lekarz Bożena Kolenda-Parakiel

Neurolog

64-700 Czarnków

Wizyta u Pani Doktor przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Bardzo sympatyczna i empatyczna Pani neurolog, która pomogła mi w leczeniu mojej choroby. Szybka trafna diagnoza! Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Anna

Grażyna Pacek

Lekarz rodzinny

Kościuszki 98
Czarnków

P Pacek to bardzo miła , uczynna , usmiechnięta kobieta . Bardzo dobry lekarz u którego leczyłam siebie i moje dzieci . Zawsze z uśmiechem wytłumaczyła , bardzo dobre podejscie do pacjenta małego i dużego .Zawsze trafiona diagnoza . Niestety z powodu zmiany miejsca zamieszkania musiałam zmienic lekarza rodzinnego , czego bardzo żałuje . Co do oczekiwania na wizyte ? w okresie zachorowan np jesiennych kolejki bywały spore i okres ...

lekarz Beata Preiss-Dubaj

Specjalistyczna Praktyka Położniczo=Ginekologiczna
Radolinek 36
64-700 Czarnków

Pani Doktor była bardzo nie miła wręcz nawet opryskliwa, nic nie dała sobie powiedzieć, z góry zakładając że kłamie, na wizycie czułam się źle i niekomfortowo z gabinetu wychodziłam ze łzami w oczach. Zdecydowanie nie polecam, na kolejną wizytę na pewno nie pójdę. Czas na wizycie poświęciła głównie dla tego że musiała przedstawić swoje racje

lekarz Sebastian Loba

64-700 Czarnków

Po prostu najlepszy. Kompetentny, zaangażowany w leczenie pacjenta i zbieg, uprzejmy, godny polecenia, uczciwy, profesjonalny. Zawsze stara się zaproponować najlepsze możliwe rozwiązanie, które może pomóc pacjentowi.
Opinia dodana przez: Łukasz Matkowski

lekarz Florian Wenda

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Czarnkowie Szpital Powiatowy
ul. Kościuszki 94
64-700 Czarnków

Miałam szczęście, że po nieudanej wizycie u jednego z lekarzy w moim mieście, udałam się do Czarnkowa, trafiając właśnie do Pana doktora Wendy. To człowiek o wysokiej kulturze osobistej, przejawiający ogromny szacunek do pacjenta, który oczekuje od niego pomocy. Uprzejmość pana doktora, jego cierpliwość i dokładność sprawiają, że jest typem lekarza, których niestety w dzisiejszych czasach tak bardzo w Polsce brakuje.
Opinia dodana przez: Marta
Jestem bardzo zadowolona Dostałam odpowiedzi na wszystkie pytania bardzo uprzejma i miła atmosfera wizyty POLECAM
Opinia dodana przez: Wioletta

Małgorzata Brzóska

Laryngolog

Kościuszki 75
64-700 Czarnków

Bardzo miła Pani doktor i ogromnym doświadczeniem i właściwym podejściem do zawodu. Szczerze zainteresowana pacjentem i zaangażowana w leczenie. Byłem mega zdziwiony smsami i telefonami nawet późnymi godzinami wieczornymi żeby wszystko dopiąć przed zabiegiem. Nie rozumiem skąd te negatywne opinie, bo pierwszy raz spotkałem się z tak miłym i zaangażowanym specjalistą. Z mojej strony wszystko na medal i polecam!
Opinia dodana przez: Piotr