Lekarze Czeladź

Pani Doktor odwiedza swoich pacjentów 2 -3 razy dziennie i za każdym razem, rozmawiając o chorobie, cierpliwie i kompleksowo wyjaśnia jej zawiłości. Zawsze udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania.
Opinia dodana przez: Czesław

lekarz Piotr Kusiak

NZOZ CENTRUM-MED
ulica Bytomska 50
41-250 Czeladź

Polecam Pana Doktora. Przemiły, konkretny, zlecił ponowne badanie rtg, do tego usg palca zrobił i powiedział co robić dalej. Trochę czekania na kolej swoją było, ale teraz wiem, że bardzo poważnie Doktor podchodzi do każdego pacjenta i jego schorzenia. Przy następnych problemach też będę odwiedzać Pana Doktora bo naprawdę warto. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna
Bardzo miła Pani Doktor,wspaniale dobiera okulary i leczy .Poświęciła mi dużo czasu i cierpliwie tłumaczy,wszystko.Polecam wszystkim znajomym.
Opinia dodana przez: Rudzki
{'id': 2405, 'name': u'Czelad\u017a'} Laryngolog dziecięcy
                                       dr n. med. ROBERT  MATYJA

dr n. med. ROBERT MATYJA

Laryngolog dziecięcy

41-250 Czeladź

Świetny,konkretny lekarz więcej kosztowały mnie wizyty u lekarza na NFZ kupując leki które nic nie skutkowaly niż u pana doktora prywatnie a co najważniejsze pomagaja
Opinia dodana przez: Ewelina

Maria Szczupider

Protetyk, Stomatolog

Borowa 40
Czeladź

Najlepszy dentysta jakiego znam. Zawsze panicznie bałam się wizyty u stomatologa. Pani Maria sprawiła, że idę leczyć zęby bez strachu. Polecam

dr n. med. Wojciech Mizera

41-250 Czeladź

Lekarz godny polecenia.Już podczas pierwszej wizyty dobrał właściwe leki, co nie potrafili zrobic inni lekarze przez 10 lat.Pan doktor to bardzo kompetentny lekarz, całym sercem oddany swojej pracy i pacjentowi.To chodząca dobroć - człowiek jakich dzisiaj sie juz raczej nie spotyka.

lekarz Jacek Szczupider

Anestezjolog

41-250 Czeladź

Najlepszy i najbardziej kompetentny lekarz jakiego mialam. Uprzejmy,troskliwy i przedewszystkim wie co robi. Warto było czekać na wizytę kilka miesięcy. Jak dla mnie lekarz z powołania. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

lekarz Elżbieta Drzewiecka

NZOZ CENTRUM-MED
ulica Bytomska 50
41-250 Czeladź

Polecam! Uratowala zycie mojej siostrze!!!! Wybitna specjalistka!!! .

lek. dent. Ewa Głuchowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej samadMED Karolina Kulak - Abdel Samad
ulica Sportowa 6B
41-250 Czeladź

lekarz do rany przyloz, bardzo dokladna i pomocna! chodze do niej od lat i jestem bardzo zadowolona, swietna Pani!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Grażyna Wilk-Nowak

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej samadMED Karolina Kulak - Abdel Samad
ulica Sportowa 6B
41-250 Czeladź

Rzeczowa,kompetentna,uprzejma i miła,więcej podobnych lekarzy.Każdemu choremu polecam panią doktor,naprawdę trafią w dobre ręce.
Opinia dodana przez: Feliks

lekarz Aleksandra Pierzchała-Czekaj

NZOZ Centrum Rehabilitacji
Zwycięstwa 38A
41-253 Czeladź

Pani Doktor podczas wizyty rozwiazuje problem od A do Z. Jest pełna wiedzy i kompetencji. W sposob miły i uprzejmy traktuje pacjenta oraz poswięca mu dużo czasu. Polecam.
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Jadwiga Rąbalska-Sikora

Internista, Reumatolog

ulica 35-Lecia 1a

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Jolanta Ziolkowska drab

Neurolog

zwycieswa
Czeladź

Jestem bardzo zadowolony. Wiem, że staranne badanie i dalsze informacje po rtg będą owocowały poprawą mojego kręgosłupa. No i dawno wchodząc do gabinetu nie byłem zestresowany. Oby tak dalej.
Opinia dodana przez: Krzysztof

mgr Aneta Oleksy

Psycholog, Psychoterapeuta

41-250 Czeladź

Chodziłam na terapię do pani Oleksy przez prawie cały rok i muszę przyznać, że bardzo mi pomogła. Gorąco polecam!

lekarz Marek Szczepański

Lekarz rodzinny

PZZOZ CBędzin
szpitalna40
41-250 Czeladź

Uprzejmy,kulturalny,słucha z uwagą.Trafne diagnozy.Ogromna wiedza.Idealny lekarz rodzinny.Polecam :)
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Bożena Dracz

Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Rodzinny"
Tulipanów 1
41-250 Czeladź

Bardzo miła i uprzejma pani ,tłumaczy choremu tak aby dobrze zrozumiał ,nie wyprzedza faktów ale raczej tonuje mówiąc najpierw wyniki a potem diagnoza . Bardzo pogodna osoba i uprzejma ,a przecież byłem w szpitalu na SOR w szpitalu górniczym nie prywatnie .

lekarz Andrzej Podstawski

Chirurg ogólny, Traumatolog

szpital Siemianowice Śl.
41-100 Czeladź

Lekarz super i polecam innym , godny zaufania i można oddać swe życie w Jego ręce.Operacje moje przeprowadził fachowo i bez poprawek . Jestem bardzo wdzięczna za poświęcony mi czas .
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Agata Karnowska

Psychiatra

41-250 Czeladź

Wspaniały człowiek i wspaniały lekarz. Na przestrzeni kilku trudnych lat w moim życiu leczyłam się u Pani Doktor dwukrotnie. Nerwica, depresja, stany lękowe-ciężko było sobie z tym samodzielnie poradzić, tym bardziej, że co rok lub dwa nawracało kiedy pojawiał się jakiś kryzys. Pani Agata w każdym moim dołku potrafiła postawić mnie na nogi bez zbędnego i długotrwałego faszerowania lekami. Super dopasowane leki sprawiały, że w ciągu kilku miesięcy wracałam do ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Justyna Klecz-Cichoń

41-250 Czeladź

Ze względu na chorobę nie byłem sobą, tym bardziej dziękuję za opiekę nad moją osobą przesympatycznej Pani doktor! Pozdrawiam serdecznie i naprawdę polecam. Pełen profesjonalizm!
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Beata Wawrzak-Mucha

Psychiatra

41-250 Czeladź

Nigdy nie spotkałam na drodze leczenia bardziej kompetentnej i empatycznej lekarki. Podejście do pacjenta, uśmiech i rzetelność na najwyższym poziomie. Polecam
Opinia dodana przez: Angelika