dąbrowa górnicza

Dietetyk

Centrum Dietetyki Klinicznej

Nysa

Średnia ocen: 5/5

Pan dietetyk dopasował mi jedzenie do moich chorób. Czuje się super, schudłam już 17kg bez suplementów.
Warto się zgłosić.

Warto się zgłosić.

lekarz Jolanta Wótowicz

Pediatra

SANTE
ul. Kasprzaka

Średnia ocen: 5/5

Była i jest świetną lekarką! każda ocena na 5+ kompetencje, kompleksowość oraz pełny profesjonalizm zintegrowany we wspaniałej, pełnej optymizmu i uśmiechu osobie doktor Wójtowicz, zawsze godnej polecenia!
Pani doktor towarzyszyła w chorobach mojej córce od dzieciństwa do dorosłości a w tej chwili towarzyszy mojemu dużo młodszemu synkowi i przez te wszystkie lata nigdy nie miałam nawet cienia wątpliwości, jest najlepszym lekarzem jakiego znam i którego bardzo brakowało mi gdy mieszkałam za granicą.

Opinia dodana przez: anetta

lekarz Jolanta Wójtowicz

Pediatra

SANTE
ul. Kasprzaka

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz! Miły, ciepły, zawsze wszystko wytłumaczy, bardzo miła dla dzieci. Jest bardzo kompetentna mimo to ciągle się doucza. Polecam tego lekarza wszystkim!

lek. dent. Michał Lipski

Korczaka 3/4

Średnia ocen: 5/5

zdecydowanie polecam, zwlaszcza osobom ktore bardzo sie boja dentysty, bardzo dobre podejscie do pacjenta i fachowo wykonywana praca

Opinia dodana przez: Emi

lek. dent. Ewa Sikorska-Siudak

Chemiczna 4a

Średnia ocen: 5/5

Godny polecenia dentysta. Kompetentne podejście, dr jest bardzo uprzejma i delikatna, zaleczyła wiele moich zębów i oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: ola

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej EUROMED-POZ
ulica Świerczyny 1
Mysłowice

Średnia ocen: 5/5

Bardzo pozytywnie oceniam Pana Doktora, jest człowiekiem niezmiernie przychylnym, rzeczowym i kompetentnym.

Opinia dodana przez: Anna

mgr Agnieszka Zawrzykraj

Logopeda

Prywatny gabinet terapii logopedycznej

Średnia ocen: 5/5

Tylko 6 wizyt wystarczyło,żeby dziecko poprawnie mówiło 'w' i 'f'.
Polecam. Zajęcia dla 5 latka były ciekawe i nigdy nie ...

Tylko 6 wizyt wystarczyło,żeby dziecko poprawnie mówiło 'w' i 'f'.
Polecam. Zajęcia dla 5 latka były ciekawe i nigdy nie marudził, że idziemy do pani Agnieszki.

lekarz Zbigniew Grzywnowicz

Chirurg ogólny

Mickiewicza 6

Średnia ocen: 5/5

Lekarz godny polecenia miły i szczery i wszystko dobrze tlumaczy także polecam i ten uśmiech ; )

Opinia dodana przez: aga

mgr Agnieszka Szeptuch

Psycholog

INTEGRA
Majewskiego 287

Średnia ocen: 5/5

Znakomity fachowiec, ciepły, uczciwy, wielkoduszny, pełen szacunku dla innych, promieniejący optymizmem człowiek (czyli kobieta :)).

Opinia dodana przez: Joanna