dąbrowa górnicza

Sortuj

lek. dent. Michał Lipski

Korczaka 3/4

Średnia ocen: 5/5

zdecydowanie polecam, zwlaszcza osobom ktore bardzo sie boja dentysty, bardzo dobre podejscie do pacjenta i fachowo wykonywana praca

Opinia dodana przez: Emi

lekarz Marcin Gralewski

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia "Merkury" Sp. z o.o.
ul. Karola Adamieckiego 13

Średnia ocen: 5/5

Bardzo pozytywnie oceniam Pana Doktora, jest człowiekiem niezmiernie przychylnym, rzeczowym i kompetentnym.

Opinia dodana przez: Anna

Dermatolog

ulica Johna Baildona 22/8
Katowice

Średnia ocen: 5/5

Wizytę u pani doktor Besser zaliczam do niezwykle udanych. Po długiej tułaczce od dermatologa do dermatologa wreszcie trafiłam do kompetentnego lekarza. Nikt wcześniej niestety nie był w stanie skutecznie przeprowadzić leczenia mojej przypadłości skórnej... Badanie przebiegło wzorowo, dużo pytań o przebieg choroby, stosowane wcześniej leki, zmiana skórna została dokładnie obejrzana. Dzięki wiedzy pani doktor w końcu mogę poczuć ulgę. Moja dolegliwość dokuczała mi latami, a teraz nie pozostało po niej śladu. Cała wizyta przyjemna, pani doktor bardzo uprzejma i skupiona na badaniu. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc. Gorąco polecam !

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jolanta Wójtowicz

Pediatra

Przychodnia " Sante "
Kasprzaka 26 a

Średnia ocen: 5/5

Jestem mamą dwójki dzieci syna 13 lat i córki 6 lat. Od zawsze Pani doktor jest naszym lekarzem.Z pełną odpowiedzialnością polecam tego lekarza każdemu znajomemu, jako prawdziwego fachowca w swojej dziedzinie. Oprócz tego Pani doktor jest bardzo ciepłą, uprzejmą osobą. Ania mama Dawida i Wiki

mgr Agnieszka Zawrzykraj

Logopeda

Prywatny gabinet terapii logopedycznej

Średnia ocen: 5/5

Tylko 6 wizyt wystarczyło,żeby dziecko poprawnie mówiło 'w' i 'f'.
Polecam. Zajęcia dla 5 latka były ciekawe i nigdy nie ...

Tylko 6 wizyt wystarczyło,żeby dziecko poprawnie mówiło 'w' i 'f'.
Polecam. Zajęcia dla 5 latka były ciekawe i nigdy nie marudził, że idziemy do pani Agnieszki.

lekarz Zbigniew Grzywnowicz

Chirurg ogólny

Mickiewicza 6

Średnia ocen: 5/5

Lekarz godny polecenia miły i szczery i wszystko dobrze tlumaczy także polecam i ten uśmiech ; )

Opinia dodana przez: aga

lek. dent. Ewa Sikorska-Siudak

Chemiczna 4a

Średnia ocen: 5/5

Szczerze polecam. Pani doktor to prawdziwa profesjonalistka, tylko u niej miła i fachowa obsługa oraz niewygórowane ceny. Sama poprawiałam u niej niedoróbstwo innych dentystów. Jak zrobi zęba, to się trzyma.

Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Anna Lubas-Rok

Majakowskiego 18

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz. Dokładnie słucha co się ma do powiedzenia, próbuje różnych terapii. Bez problemu zleca badania lub kieruje do innych specjalistów. Leczę się u Pani Doktor od lat i nigdy mnie nie zawiodła. Szczerze polecam. To lekarz z powołania.

Opinia dodana przez: Anna

mgr Agnieszka Szeptuch

Psycholog

INTEGRA
Majewskiego 287

Średnia ocen: 5/5

Znakomity fachowiec, ciepły, uczciwy, wielkoduszny, pełen szacunku dla innych, promieniejący optymizmem człowiek (czyli kobieta :)).

Opinia dodana przez: Joanna