dąbrowa górnicza

Pediatra

Przychodnia " Sante "
Kasprzaka 26 a

Średnia ocen: 5/5

Była i jest świetną lekarką! każda ocena na 5+ kompetencje, kompleksowość oraz pełny profesjonalizm zintegrowany we wspaniałej, pełnej optymizmu i uśmiechu osobie doktor Wójtowicz, zawsze godnej polecenia!
Pani doktor towarzyszyła w chorobach mojej córce od dzieciństwa do dorosłości a w tej chwili towarzyszy mojemu dużo młodszemu synkowi i przez te wszystkie lata nigdy nie miałam nawet cienia wątpliwości, jest najlepszym lekarzem jakiego znam i którego bardzo brakowało mi gdy mieszkałam za granicą.

Opinia dodana przez: anetta

lek. dent. Michał Lipski

Korczaka 3/4

Średnia ocen: 5/5

zdecydowanie polecam, zwlaszcza osobom ktore bardzo sie boja dentysty, bardzo dobre podejscie do pacjenta i fachowo wykonywana praca

Opinia dodana przez: Emi

lek. dent. Ewa Sikorska-Siudak

Chemiczna 4a

Średnia ocen: 5/5

Godny polecenia dentysta. Kompetentne podejście, dr jest bardzo uprzejma i delikatna, zaleczyła wiele moich zębów i oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: ola

lekarz Marcin Gralewski

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia "Merkury" Sp. z o.o.
ul. Karola Adamieckiego 13

Średnia ocen: 5/5

Bardzo pozytywnie oceniam Pana Doktora, jest człowiekiem niezmiernie przychylnym, rzeczowym i kompetentnym.

Opinia dodana przez: Anna

Pediatra

Przychodnia " Sante "
Kasprzaka 26 a

Średnia ocen: 5/5

Jestem mamą dwójki dzieci syna 13 lat i córki 6 lat. Od zawsze Pani doktor jest naszym lekarzem.Z pełną odpowiedzialnością polecam tego lekarza każdemu znajomemu, jako prawdziwego fachowca w swojej dziedzinie. Oprócz tego Pani doktor jest bardzo ciepłą, uprzejmą osobą. Ania mama Dawida i Wiki

mgr Agnieszka Zawrzykraj

Logopeda

Prywatny gabinet terapii logopedycznej

Średnia ocen: 5/5

Tylko 6 wizyt wystarczyło,żeby dziecko poprawnie mówiło 'w' i 'f'.
Polecam. Zajęcia dla 5 latka były ciekawe i nigdy nie ...

Tylko 6 wizyt wystarczyło,żeby dziecko poprawnie mówiło 'w' i 'f'.
Polecam. Zajęcia dla 5 latka były ciekawe i nigdy nie marudził, że idziemy do pani Agnieszki.

lekarz Zbigniew Grzywnowicz

Chirurg ogólny

Mickiewicza 6

Średnia ocen: 5/5

Lekarz godny polecenia miły i szczery i wszystko dobrze tlumaczy także polecam i ten uśmiech ; )

Opinia dodana przez: aga

lekarz Anna Lubas-Rok

Majakowskiego 18

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz. Dokładnie słucha co się ma do powiedzenia, próbuje różnych terapii. Bez problemu zleca badania lub kieruje do innych specjalistów. Leczę się u Pani Doktor od lat i nigdy mnie nie zawiodła. Szczerze polecam. To lekarz z powołania.

Opinia dodana przez: Anna

mgr Agnieszka Szeptuch

Psycholog

INTEGRA
Majewskiego 287

Średnia ocen: 5/5

Znakomity fachowiec, ciepły, uczciwy, wielkoduszny, pełen szacunku dla innych, promieniejący optymizmem człowiek (czyli kobieta :)).

Opinia dodana przez: Joanna