Filtruj terminy

lekarz Jolanta Kaczmarek

Wenerolog, Dermatolog

Matrasia 9
Włocławek

Ze względu, że chodzę do Pani doktor na fundusz, czas wizyty jest ograniczony, ale muszę przyznać, iż bardzo mi pomogła w wyleczeniu trądziku. Polecam.

lekarz Marzena Nowodworska

Kościuszki 13
Włocławek

Doktor Marzena Nowodworska przyjmuje pacjentów również w przychodni w Lipnie..Trudno mi ocenić fachowość doktor Nowodworskiej. Przeświadczenie moje i obserwacja furiackiego zachowania prowadzi jednak do bardzo skrajnych odczuć. A powodem jest (o ironio ) brak wyników badań w dokumentacji które jak wiadomo przygotowują pracownicy przychodni. Zastanawia mnie równiez aspekt braku analizy faktów i przewidywalności dalszego leczenia. Poza tym w gabinecie Pani Nowodworskiej (celowo nie używam słowa "lekarz" )byłem jedynie dwukrotnie z ...
Opinia dodana przez: Lech

dr Elżbieta Babicz

Przychodnia Dermatologiczna
Stodólna 70
87-800 Włocławek

Bardzo dobry lekarz, pomogła mi w wielu przypadkach ,bardzo się cieszę że mogłem poznać tak wyrozumiałą na moją chorobę osobę.
Opinia dodana przez: Luki

lekarz Maria Sarnocińska

Gabinet
Włocławek

Nie do końca pani wie jak pomoc a od niej samej emanuje niechęć do pacjenta w zachowaniu sama poradnia to wielka poczekalnia wiecznie się czeka a wystarczy umówić na konkretna godzinę i nie było by sprawy, sama pani doktor za szybka nie jest ale to może i dobrze wkoncu trzeba dobrze poznać chorobę pacjenta szkoda ze nie popiera tego badaniami brak uprzejmość

lekarz Janina Wielicka

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku