dermatolog ambroziak

dr Katarzyna Balabańska

Dermatolog

Klinika Ambroziak
Al.Gen.Sikorskiego 13/U1

Wspaniały lekarz. Polecam Panią doktor! Bardzo mi pomogła. Podeszła rzeczowo do mojego problemu. Miła, cierpliwa, życzliwa. Polecam!

Opinia dodana przez: Kamil

dr n. med. Marcin Ambroziak

Dermatolog   (+1 więcej)

Klinika Ambroziak Estederm
Al. Gen. Wł. Sikorskiego, 13/U1

Trafiłam do Marcina kilkanaście lat temu (przyjmował wtedy w Szpitalu Dzieciątka Jezus przy ul.Lindleya w W-wie). Jego pomoc okazała się nieoceniona bo mimo tego, że nie dokończyłam kuracji lekiem na bazie prowitaminy A - moja cera odzyskała pożądany wygląd. Wcześniejsze metody nie były wystarczająco skuteczne. Biorąc pod uwagę postęp medycyny, farmakologiczny oraz rozwój lekarza-do dziś polecam tego wspaniałego lekarza wszystkim znajomym bo mi niesamowicie pomógł (każdemu z nich również). Moim zdaniem nie chodzi o czas trwania a o skutek wizyty. Marcin Ambroziak jest nie tylko kompetentnym, ale też sympatycznym, rzeczowym, pełnym empatii i otwartym człowiekiem a to ważne. Same pozytywy :)