Filtruj terminy

Lekarze Dermatolog Brzesko

lekarz Bogumiła Brzesko

Choroby zakaźne, Dermatolog

32-800 Brzesko

W swoim dość długim życiu miałam do czynienia z wieloma lekarzami.I widać jestem urodzona pod szczęśliwą gwiazdą bo o żadnym z nich nie mam negatywnej opini.Jednak na pierwszym miejscu stawiam dr B.Staszczyk .Pani Dr oprócz tego że jest kompetentną w swojej dziedzinie widzi pacjenta całościowo .Gdy trafiłam do Niej z odciskiem na palcu zwróciła uwagę że mam problemy z emocjami,skonsultowała się telefonicznie z zaprzyjażnionym lekarzem izaordynowała lek na uspokojenie.Gdybym leciała ...
Opinia dodana przez: aseret

lekarz Małgorzata Kalicka-Dudzik

Wenerolog, Dermatolog

Powstańców Warszawy 9
32-800 Brzesko

Bardzo miła , uprzejma , inteligentna pani doktor. Odpowiada na wszystkie pytania. Wizyty u pani doktor to przyjemność. Gorąco polecam.

lekarz Bogumiła Staszczyk

Dermatolog, Wenerolog

br. Czecha 7
32-800 Brzesko

Polecam Panią Doktor Staszczyk - byłam tam ze swoim dzieckiem - bo żadne wcześniejsze wizyty u innych dermatologów nie pomagały. Po dwutygodniowym leczeniu u Pani Doktor Staszczyk zmiany skórne znikły a ja zapomniałam o problemach skórnych mojego dziecka.

lekarz Małgorzata Kościuszko

Dermatolog

BLUEMED REMEDIUM
Kościuszki 47
Brzesko

To co mnie spotkało na wizycie u tej niby doktor to ludzkie pojęcie przechodzi. Brak zainteresowania chorobą ( mam ciężką łuszczycę ) brak chęci pomocy, wyśmianie mnie kiedy poprosiłem o jakieś mocniejsze sterydy na czas wizyty biznesowej. TO SIĘ W GŁOWIE NIE MIEŚCI, zgłosiłem tą jaśnie panienkę do przychodni bo tak być nie może że taka osoba ma prawo do wykonywania zawodu lekarza !!!! absolutnie nie polecam
Opinia dodana przez: TomaszKowalczyk

lekarz Malgorzata Kalicka-Dudzik